Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , DevilWish каза:

Това тресеше държава буквално. "Дяволско желание" е песента която изстреля Преслава в топа.

Моята любима песен! ❤️ 

Обожавам тази песен. "Дяволско желание" беше тотален хит, но не ми допадаше, много бързо ми омръзна. "Полследен адрес" обаче ми е сред любимите на Преслава. Даже все още я слушам с кеф.

"Улицата" също ми влезе в топ-а. Много повече ми харесва от новата.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

ХИТ,ХИТ,ХИТ НЕ СПИРА ДА ГЪРМИ, СЪСЕДИТЕ МИ ЗВЪНЯТ..

 

Даниел, миличък, ще намалите ли тази чалга дъндания? Хора с високо кръвно сме, мъжът ми получава паник атаки, като чуе песента, а на мен одеве краставицата, дето ядох ми приседна. Влияе зле на целия блок.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Обожавам тази песен. "Дяволско желание" беше тотален хит, но не ми допадаше, много бързо ми омръзна. "Полследен адрес" обаче ми е сред любимите на Преслава. Даже все още я слушам с кеф.

"Улицата" също ми влезе в топ-а. Много повече ми харесва от новата.

Да, на мен "Последен адрес" ми е любимата поп-фолк песен.... ❤️ 
В интерес на истината не вярвах, че "Улицата" толкова много ще се хареса, защото е твърде драматична песен, а аз си я обожавам.
Аз например от тези по-успешните й песни не харесвам много Дишай, като малък и Нямаш сърце не можех да възприема, трябваха ми няколко месеца.... Докато "Обичам те" още с първо слушане ми беше станала любима песен.
"Дяволско желание" си спомням, че нямаше този прием по концерти какъвто имаха "Лъжа е", "Нямаш сърце" и други нейни песни и не знам и аз каква е причината..... Уж е от големите й хитове и сега ми е много интересно на концерта какво ще се случи точно с нея, защото няма как да я избегне. И много се надявам да си изпее "Последен адрес", защото знам, че и нейна любима песен и я пее много по участия, както е и с "Нямам право". Мисля, че ако зависи от самата Преслава тези двете песни ще бъдат изпълнени задължително.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DanielPiliov каза:

ХИТ,ХИТ,ХИТ НЕ СПИРА ДА ГЪРМИ, СЪСЕДИТЕ МИ ЗВЪНЯТ..

 

И аз в момента съм я увеличил на макс. Уинампа  отчита вече 40-то слушане от сутринта до сега, почти не съм я спирал. :D 
По принцип съм от шумните, които увеличават музика, но напоследък хващам че имам конкуренция някъде наблизо... пускат си Джена, новите песни на Стораро и Малина.... днес чух и Преслава, явно имаме един вкус който или която и да е :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Иначе аз съм тук от 2015. Даже първите ми банове бяха от Стела. Но в Дубай си простихме за всички грешки. :D 

Даже слушахме Галена и Преслава с "Хайде, откажи ме" на сафарито в пустинята. Имам и стори как дъним "Шефката". 😁

Тези банове през 2015-та и псувните дето отнесох от теб бяха повратни и виж толкова години по-късно няма и помен от това. ❤️

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

@asylum Престанете да хейтите Преслава и да въздигате в култ анимационната героиня от "Покахонтас 3". Ще ви дадем на толбухински маг!

A3 xBa/\q caMo u mo

 

  • Tongue 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Даже слушахме Галена и Преслава с "Хайде, откажи ме" на сафарито в пустинята. Имам и стори как дъним "Шефката". 😁

Тези банове през 2015-та и псувните дето отнесох от теб бяха повратни и виж толкова години по-късно няма и помен от това. ❤️

То обикновено е така... Тук може хората да се карат, а пък иначе да станат приятели.
Тук преди години много се обиждахме... клели сме се, но никога не съм влагал нещо лично, просто импулсивност..... :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Даже слушахме Галена и Преслава с "Хайде, откажи ме" на сафарито в пустинята. Имам и стори как дъним "Шефката". 😁

Тези банове през 2015-та и псувните дето отнесох от теб бяха повратни и виж толкова години по-късно няма и помен от това. ❤️

Tu cu

u Bcu4ko mu e npocmeHo!

@Balkandji13a6mo, cnopeg meb, ma3u neceH om 200,000 3a Hqko/\ko Meceza MuHa Mu/\uoH, be3 ga e bu/\a xum (ocBeH npu MeH u Cme/\a🙂)? Pempo Hocma/\Guq? HoBu 4a/\Ga feH4ema ga ca q omkpu/\u? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Tu cu

u Bcu4ko mu e npocmeHo!

@Balkandji13a6mo, cnopeg meb, ma3u neceH om 200,000 3a Hqko/\ko Meceza MuHa Mu/\uoH, be3 ga e bu/\a xum (ocBeH npu MeH u Cme/\a🙂)? Pempo Hocma/\Guq? HoBu 4a/\Ga feH4ema ga ca q omkpu/\u? 

Не знам, но искам и аз да разбера тази мистерия. Песента е мега яка. Беше бруталитетен хит едно време.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Истината често е мразена и отричана. 😂

Винаги съм предпочитал колкото и мразена да е, истината.... Но много от хората са страхливци и се стараят да се харесат на всеки и там им е грешката.... А когато си искрен и си казваш какво мислиш, не го одобряват много, много... Честно казано никога не ми е пукало за това. Та по тази логика, той винаги е казвал какво мисли относно песен или нещо друго и то с ирония, но помня, че имаше години в които не го разбираха. @Andrew Cunanan. сигурно помниш, като се появи като сенуж? :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Истината често е мразена и отричана. 😂

Каква истина, Ками си има сериозен приятел - Цветин - и е много щастлива с него вече 626 години. Престанете да плюете! 🤭

  • Love 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не знам, но искам и аз да разбера тази мистерия. Песента е мега яка. Беше бруталитетен хит едно време.

u 3a men no-3gpaB 3Ha4u!

  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Balkandji1 каза:

Оле верно, няма такава идиотка! 😂 Шарила е за бръчки между веждите.

Тя нали казала, че сама се боцка с тия филъри. Ето го резултата. Расте и трета вежда между другите две. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Не знам, но искам и аз да разбера тази мистерия. Песента е мега яка. Беше бруталитетен хит едно време.

Аз не я помня, но тогава не съм слушал явно.... Ти откога слушаш тази музика? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Винаги съм предпочитал колкото и мразена да е, истината.... Но много от хората са страхливци и се стараят да се харесат на всеки и там им е грешката.... А когато си искрен и си казваш какво мислиш, не го одобряват много, много... Честно казано никога не ми е пукало за това. Та по тази логика, той винаги е казвал какво мисли относно песен или нещо друго и то с ирония, но помня, че имаше години в които не го разбираха. @Andrew Cunanan. сигурно помниш, като се появи като сенуж? :D 

Сенуж е култова, ключова фигура в цяла ера от развитието на този форум. Мразен, обичан, банван, инициатор на брутални истерии във форума. :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Сенуж е култова, ключова фигура в цяла ера от развитието на този форум. Мразен, обичан, банван, инициатор на брутални истерии във форума. :D

Да, аз не помня той колко пъти си сменя никът, ама и аз като него. :D 
От проклето и инато, през лимони минах, после бях Как ти стои? , после станах Winner и ето ме днес - Дяволското желание на форума :D :D :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

То обикновено е така... Тук може хората да се карат, а пък иначе да станат приятели.
Тук преди години много се обиждахме... клели сме се, но никога не съм влагал нещо лично, просто импулсивност..... :D 

Да, сега мога да кажа, че ми е един от най-близките приятели. Понякога нещо такова събира и сближава хората.

Иначе аз съм тук от 2008-ма и тогава имаше много големи активни фен агитки тук и се вихреха страшни спорове. На Глория, Ивана, Камелия бяха едни от най-големите такива.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Сенуж е култова, ключова фигура в цяла ера от развитието на този форум. Мразен, обичан, банван, инициатор на брутални истерии във форума. :D

He mu /\u /\uncBam Yaneva & Slavi 😝

Току що, Stela каза:

Да, сега мога да кажа, че ми е един от най-близките приятели. Понякога нещо такова събира и сближава хората.

Иначе аз съм тук от 2008-ма и тогава имаше много големи активни фен агитки тук и се вихреха страшни спорове. На Глория, Ивана, Камелия бяха едни от най-големите такива.

A3 ce 3aqjgax c Bcu4ku, Ho caMo gecoBu Me Mpa3exa 🤣

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...