Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ето какво е писала Галена..... :D :D :D 

Смядово е съседен град на Шумен. Галена е отраснала в Шумен.

Не знам, ако е изпадал в махленски спорове тоя ник, може и да не е Галена, не ми се вярва да тръгне с каруцата с псувните.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Balkandji1 каза:

Смядово е съседен град на Шумен. Галена е отраснала в Шумен.

Не знам, ако е изпадал в махленски спорове тоя ник, може и да не е Галена, не ми се вярва да тръгне с каруцата с псувните.

Не, но е имал вземане-даване с този ник, който... за вас коментарите ги няма, но яко го е клел.

:D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Смядово е съседен град на Шумен. Галена е отраснала в Шумен.

Не знам, ако е изпадал в махленски спорове тоя ник, може и да не е Галена, не ми се вярва да тръгне с каруцата с псувните.

И каква е идеята Галена да си прави никнейм и да лайква коментари вместо просто да влезе като гост и да чете ако нещо я интересува? Каква й е ползата от това? :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Горе съм дал, има точно 8 коментара :D 
DoloresPunchev е Преслава :D :D :D 

И защо така зажаднелият за фолк новини фен от Москва спира да пише след 8-мия коментар? Откога не е влизал?

Казвам ти, тогава насрах Галена и този се почувства най-силно засегнат. След моите коментари видях, че спря да лайква така масово като преди и изчезна.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Не, но е имал вземане-даване с този ник, който... за вас коментарите ги няма, но яко го е клел.

:D 

DoloresPunchev съм аз с тогавашен ник, другият беше баннат. Галена се кара с мен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

DoloresPunchev съм аз с тогавашен ник, другия беше баннат. Галена се кара с мен.

image.png.7131e63a77d663a58e0a7841a922a420.png

срал си й на главата БУКВАЛНО

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

И каква е идеята Галена да си прави никнейм и да лайква коментари вместо просто да влезе като гост и да чете ако нещо я интересува? Каква й е ползата от това? :D 

Решава да вземе по-серизно участие в дискусиите например, като лайква, подкрепяйки своите фенове, да напише някой и друг коментар. Защо да не си регне ник, ако й е интересно и има желание?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Решава да вземе по-серизно участие в дискусиите например, като лайква, подкрепяйки своите фенове, да напише някой и друг коментар. Например. Защо да не си регне ник, ако й е интересно и има желание?

Погледни какви простотии пишете само - Галена влизала във форума с VPN с айпи от Русия, пишела в мъжки род, лайквала положителни коментари за нея :1000(29): Това да не ти е някоя треторазрядна без участия, която да се чуди как да си запълва времето. Все едно да кажа че онзи Hurricane е самата Преслава. Много им дреме на топ изпълнители като Галена и Преслава с милиони левове в джоба и с толкова ангажименти какво пишат сульо и пульо за тях в някакъв форум. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам и друга информация за Галена.

Помните ли през 2018, когато в нейната тема смятах общия брой на няколко клипчета на Шефката и имах бас, че тази песен ще стане хита на годината.

Имам информация, че Галена е влизала в темата и лично е събирала сбора на гледанията от клипчетата най-редовно. Живо се е интересувала от темата.

По-късно Галена ми предложи да излезем заедно чрез близък свой фен.

Галена следеше форума изкъсо, хич не ми ги разправяй тия приказки, че имала милиони @Danger. и не се интересувала. Откъде ще ме знае иначе?

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Balkandji1 каза:

DoloresPunchev съм аз с тогавашен ник, другият беше баннат. Галена се кара с мен.

Чета ти коментарите. Брутални са! :D Въобще не се усетих. Ама ти ли си Кондомчо всъщност? Много обсъждат. :D 
Иначе за никът на Сомни..... ето:

Регистриран Юни 5

Последно посещение Юни 29

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Погледни какви простотии пишете само - Галена влизала във форума с VPN с айпи от Русия, пишела в мъжки род, лайквала положителни коментари за нея :1000(29): Това да не ти е някоя треторазрядна без участия, която да се чуди как да си запълва времето. Все едно да кажа че онзи Hurricane е самата Преслава. Много им дреме на топ изпълнители като Галена и Преслава с милиони левове в джоба и с толкова ангажименти какво пишат сульо и пульо за тях в някакъв форум. 

Тук имаше една такава певица преди близо година-две, възмутена от коментарите.... :D 
@asylum веднага ще се сети. 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

От “Галена знае за форума” до “Галена има регистрация и пише във форума” има балкан разлика :1000(29):

Те всички знаят за форума и са чели... но дали имат регистрация вече няма как да сме сигурни.... В интернет може всичко. 
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Имам и друга информация за Галена.

Помните ли през 2018, когато в нейната тема смятах общия брой на няколко клипчета на Шефката и имах бас, че тази песен ще стане хита на годината.

Имам информация, че Галена е влизала в темата и лично е събирала сбора на гледанията от клипчетата най-редовно. Живо се е интересувала от темата.

По-късно Галена ми предложи да излезем заедно чрез близък свой фен.

Галена следеше форума изкъсо, хич не ми ги разправяй тия приказки, че имала милиони @Danger. и не се интересувала. Откъде ще ме знае иначе?

Явно ти е фенка. Какъв комплимент си й направил, че е проявила такъв интерес? :D 
П.С. Същия този ник е коментирал Петра. Не ми изглежда Галена да е фенка на Петра :D Но пък знае ли човек? :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Чета ти коментарите. Брутални са! :D Въобще не се усетих. Ама ти ли си Кондомчо всъщност? Много обсъждат. :D 
Иначе за никът на Сомни..... ето:

Регистриран Юни 5

Последно посещение Юни 29

 

Да, аз съм kondomcho. А в 2012 и 2013 бях Hunter.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Да, аз съм kondomcho. А в 2012 и 2013 бях Hunter.

Помня те. Даже сме си писали по скайп с теб! АХАХАХАХАХ :D Добре дошъл! 

Е тук ме уби от смях!
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bunn каза:

Ама ти яко си й сипал тогава хахахах

О, не.... има коментари които са достъпни само за мен и колегите...... и е получил точка заради това. :D Много ще се смееш. :D И то не са насочени към Галя :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Явно ти е фенка. Какъв комплимент си й направил, че е проявила такъв интерес? :D 
П.С. Същия този ник е коментирал Петра. Не ми изглежда Галена да е фенка на Петра :D Но пък знае ли човек? :D 

Фенка на коментарите и на това, че й вдигахме репутацията тук. Пишех много запомнящи се коментари, през годините ме запомни кой съм. Беше казала на този близкия нейн фен, дето чрез него ме покани, че имам 1/3 или 1/4 от заслугите за успеха на Шефката. Песента стана най-гледаната за 2018 на 31 декември час и половина преди полунощ. Басът го имах поне от септември, че тя ще е хита на годината.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Фенка на коментарите и на това, че й вдигахме репутацията тук. Пишех много запомнящи се коментари, пред годините ме запомни кой съм. Беше казала на този близкия нейн фен, дето чрез него ме покани, че имам 1/3 или 1/4 от заслугите за успеха на Шефката. Песента стана най-гледаната за 2018 на 31 декември час и половина преди полунощ. Басът до имах поне от септември, че тя ще е хита на годината.

Аз даже знам за кого говориш в момента, защото в коментарите си го засегнал тогава. :D 
Да, помня ги. Аз съм те запомнил повече като Hunter и все се чудих кой е кондомчо. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

От “Галена знае за форума” до “Галена има регистрация и пише във форума” има балкан разлика :1000(29):

Галена е основала форума.

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Галена е основала форума.

Да им припомним ли обаче преди, че срещу Емилия Счетоводителката и лоша дума не се казваше и възхвалявахме приспивните балади? 
Реално, нито Преслава, нито Галена, тя беше любимка на форума. :D 
До преди 10 години и за Глория не можеше човек да каже лоша дума. :D 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

freagle?

Той е друг форумец според мен.... с него мисля че съм писал още когато се регистрирах.
 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

всички фенове на кама ме мразеха, особено като заявявах, че е пееща проституеса. 🤡

Нормално. И Камелия имаше много фенове тук, така е. И Ивана също имаше фенове... Анелия.... Емилия... но пак казвам, като че всички я превъзхвалявахме по едно време...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...