Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 час, -A. каза:

Не съм съгласен. Всичко зависи от песента.

Виж Борис Дали в чисто нов канал

Кога за последно беше правил той 2 милиона на самостоятелно парче ? (топика има около 800 хиляди).

Ще ѝ трябва Въртележката 2. Тя не е пръскала с гледания дори и на по-масовите ѝ хитове.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, DevilWish каза:

Имаше един такъв момент в който те и попа бяха пряка конкуренция на поп-фолк музиката.
Едни такива периоди примерно когато излезнаха Видимо доволни на Мария и Криско, Антилопа и Вуду кукла на Тита, I'm the Queen и разни други неща на Гери-Никол,.....
Беден в сърцето е много различна песен и аз веднага не можах да я възприема като една от любимите ми нейни песни, но точно 3 години по-късно се влюбих в нея. Това е нещото, което не очаквах. ❤️ 
Предполагам вече знаеш за по-старите й песни и албуми? Успя ли да изслушаш всичко?

Много песни съм изслушал, но не всички според мен. Любимите ми ретро са "Лъжа е" и "Феномен" иначе харесвам много Тази нощ безумна, Уморих се, Обичам те, Горчиви спомени. От новите "Беден в сърцето" и "Изтрезняваш ли" остават моите любими.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Честито на Райна! Много се радвам за нея! ❤️ 

HOTARENA.NET

Фолк певицата Райна всеки момент очаква предложение за брак от половинката си – ветеринаря от Сандански Вергил Йерусалимов, съобщи Intrigi.bg. Двамата имат сериозна връзка и често обикалят света, а от няколко дни са на луксозен круизен кораб, където

Благородно завиждам, за това, че не пие и не пуши и обожава животни. Да имахме всички перфектни половинки..... супер щеше да бъде.... :D 

Само ветеринар може да се справи с нея

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Много песни съм изслушал, но не всички според мен. Любимите ми ретро са "Лъжа е" и "Феномен" иначе харесвам много Тази нощ безумна, Уморих се, Обичам те, Горчиви спомени. От новите "Беден в сърцето" и "Изтрезняваш ли" остават моите любими.

Албумът "Не съм ангел", "Интрига" и "Как ти стои? Много са добри. А също и "Дяволско желание". 
На мен от "Не съм ангел" - "Последен адрес" , "Моят нов любовник" и "Мъж на хоризонта" са ми любимите. Може да дадеш мнение :P 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Поне не пие и не пуши човекът! Хванала си е идеален мъж! :@ 
Браво, Райне! Това е друго ниво!

Много е сладък! Лайна има вкус, Коцето изглеждаше като надрусан 24/7, но поне имаше голяма палка. Тоя новият е в пъти по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Значи си пропуснал как "Да гори в любов" и "Пиян" тресяха държавата.

Щеше да оргазмираш на успеха им. "Да гори в любов" беше един от най-големите хитове на 2018, бореше се за челната позиция за годинат с песни като "Шефката", дуетът на Цвети Янева и Денис Теофиков.

Лято 2019 Преслава превзе лятото с "Пиян". Скандален клип, в който певицата за първи път се показа с новата визия и шокира държавата. В битка с "Паника" на Галена, Преслава спечели хит на лятото, а по-късно издаде и албума си с няколко неклипирани нови песни, някои от които също станаха хитове. Считаше се, че през 2019 Преслава е по-успешна от Галена - последната такава година.

"Пиян" я помня като излезе, но за жалост не съм се интересувал толкова и не съм осъзнал какъв чудовищен хит е била.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Само ветеринар може да се справи с нея

Искам Вергил задължително да я ваксинира за кучешка тения и всеки месец хапчета против паразити да й дава. 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много е сладък! Лайна има вкус, Коцето изглеждаше като надрусан 24/7, но поне имаше голяма палка. Тоя новият е в пъти по-добре.

Факт. 
Дано е щастлива, защото наистина го заслужава. Мен Райна ме кефи като човек, изглежда стойностен човек. И ми е супер забавна с писаниците във фейсбук :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Искам Вергил задължително да я ваксинира за кучешка тения и всеки месец хапчета против паразити да й дава. 😂

Как така да й дава хапчета против самата нея? Няма ли така да я убие? 😭

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Искам Вергил задължително да я ваксинира за кучешка тения и всеки месец хапчета против паразити да й дава. 😂

Шегата настрана, ама май е по-малък на години от нея.... Четох, че е на 38 , тя е на 42 ако не се лъжа.... :D 
Не е голяма разлика..... Тоя път е улучила! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Как така да й дава хапчета против самата нея? Няма ли така да я убие? 😭

Чудя се отдавна нещо.... Защо някой не даде линк на Райна към Рамания и да се регистрира? Ще бъде яко! Какво ще кажете? :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Албумът "Не съм ангел", "Интрига" и "Как ти стои? Много са добри. А също и "Дяволско желание". 
На мен от "Не съм ангел" - "Последен адрес" , "Моят нов любовник" и "Мъж на хоризонта" са ми любимите. Може да дадеш мнение :P 

Не знам защо, ама на мен "Дяволско желание" не ми е толкова любима. "Моят нов любовник" ми е различна и ми харесва. "Мъж на хоризонта" не ме кефи нещо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Crimson каза:

Не знаех, че Емануела харесва неща на Галена 🤔🤔

Какъв е шансът да видим дует от тях? (Не им знам отношенията какви са принципно) 

Screenshot_20240415_173306_com.instagram.android.jpg


И Галена харесва неща на Емануела

WWW.INSTAGRAM.COM

13K likes, 60 comments - momchil_spasovFebruary 21, 2024 on : "В период на руси коси сме 💇🏼‍♀️❤️ @emanuelaofficialll За визитката на Dancing Stars️"


Но дует едва ли ще видим. Първо че Галена женски дуети прави много рядко. Второ че заради Добромир и двете с Янева не могат да показват отношение към Емануела. 
Той им е твърде близък приятел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Не знам защо, ама на мен "Дяволско желание" не ми е толкова любима. "Моят нов любовник" ми е различна и ми харесва. "Мъж на хоризонта" не ме кефи нещо.

Това тресеше държава буквално. "Дяволско желание" е песента която изстреля Преслава в топа.

Моята любима песен! ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Чудя се отдавна нещо.... Защо някой не даде линк на Райна към Рамания и да се регистрира? Ще бъде яко! Какво ще кажете? :D 

Ще вземе титлата на Зайка за Потребителка на годината и тази на Кити за най-айконик женска тема ОДМА!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:


И Галена харесва неща на Емануела

WWW.INSTAGRAM.COM

13K likes, 60 comments - momchil_spasovFebruary 21, 2024 on : "В период на руси коси сме 💇🏼‍♀️❤️ @emanuelaofficialll За визитката на Dancing Stars️"


Но дует едва ли ще видим. Първо че Галена женски дуети прави много рядко. Второ че заради Добромир и двете с Янева не могат да показват отношение към Емануела. 
Той им е твърде близък приятел.

Защо заради Добромир? Смисъл, не съм запознат със случая 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Чудя се отдавна нещо.... Защо някой не даде линк на Райна към Рамания и да се регистрира? Ще бъде яко! Какво ще кажете? :D 

Тя го знае 100%. Всички певици от старата генерация го знаят, форумът след като затвориха този на ТВ Планета, остана единствен и беше много активен. Факт, че Галена е регистрирана тук и в 2022 даже пишеше малко. На Райна не й се занимава с нерви, затова не влиза. Във Фейсбук има достатъчно. 😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:


И Галена харесва неща на Емануела

WWW.INSTAGRAM.COM

13K likes, 60 comments - momchil_spasovFebruary 21, 2024 on : "В период на руси коси сме 💇🏼‍♀️❤️ @emanuelaofficialll За визитката на Dancing Stars️"


Но дует едва ли ще видим. Първо че Галена женски дуети прави много рядко. Второ че заради Добромир и двете с Янева не могат да показват отношение към Емануела. 
Той им е твърде близък приятел.

Какъв е случаят хаха? Аз попфолк знам от септември 2022, преди това не съм го слушал активно изобщо 😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това тресеше държава буквално. "Дяволско желание" е песента която изстреля Преслава в топа.

Моята любима песен! ❤️ 

И моята❤️

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ще вземе титлата на Зайка за Потребителка на годината и тази на Кити за най-айконик женска тема ОДМА!

Нека! Всъщност Танчето защо не й даде форума? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Crimson каза:

Какъв е случаят хаха? Аз попфолк знам от септември 2022, преди това не съм го слушал активно изобщо 😂😂

Кое те накара да се заслушаш? На колко си години?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...