Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, DanielPiliov каза:

Преслава ако ще и 100 песни с по 2-3М да пусне, няма да залезе. Тя и Галена винаги ще са на първата позиция и няма да мръднат. 

Ами факт е, че към тях има най-голям интерес. Очаквам с нетърпение да видя какво ли ще стане с дуета.... Само да е силна песента......

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Това ми е много любимо, имам чувството, че почти никой не я знае.

 

Но я знаем по-големите тук. И даже беше някакъв среден хит от първия й албум. Много готина песен с поп звучене.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Поредният пресов хит, макар и да не пее вътре песента стана хит и заради нейното участие в клипа.

От една страна - да..... каквото и да правеше тя по това време беше хит... Както казахме и да пръдне - пак ще е хит. В случаят допринесе за видеото, могат само да й целуват задника триото БИК. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Това ми е много любимо, имам чувството, че почти никой не я знае.

 

Знаем я. Все пак една от първите й песни.... Аз по това време прослушах и за първи път това го видях.. Хареса ми. Чудихме се коя е тази какичка с якия глас..
На "Мили мой" на един приятел майка му как крещеше и пееше :D Няма да го забравя това! :D 
 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Но я знаем по-големите тук. И даже беше някакъв среден хит от първия й албум. Много готина песен с поп звучене.

Нямам идея каква е била, дори не съм бил роден😂

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Нямам идея каква е била, дори не съм бил роден😂

Ами през тези години, 2004 натам, голямо вълнение ни беше на тия които слушаме... Аз тогава още нямах компютър и не ми се занимаваше.... 2 години по-късно като се научих да тегля и събирах малко, по малко и днес вече на новия лаптоп съм пълен с поп-фолк :D 
Естествено имам и много албуми на оригинални носители, но тогава имаше тръпка да купуваш или да ти подарят такова нещо.... След "Да гори в любов" не съм имал толкова желание за нов албум. Очаквам този на Преслава, на Галена също имам албумите.... така, че и там сериозно ще си помисля, но при нея по принцип си заслужава. Изпипва си нещата от "Официално забранен" насам като албуми...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ами през тези години, 2004 натам, голямо вълнение ни беше на тия които слушаме... Аз тогава още нямах компютър и не ми се занимаваше.... 2 години по-късно като се научих да тегля и събирах малко, по малко и днес вече на новия лаптоп съм пълен с поп-фолк :D 
Естествено имам и много албуми на оригинални носители, но тогава имаше тръпка да купуваш или да ти подарят такова нещо.... След "Да гори в любов" не съм имал толкова желание за нов албум. Очаквам този на Преслава, на Галена също имам албумите.... така, че и там сериозно ще си помисля, но при нея по принцип си заслужава. Изпипва си нещата от "Официално забранен" насам като албуми...

Яко е, че сте били свидетели на промяната в чалгата от това преди до това сега. Първата поп фолк песен, която чух е "Не ме заслужаваш' тате ми я пускаше всеки път в колата, много и се кефех, бях малък😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Яко е, че сте били свидетели на промяната в чалгата от това преди до това сега. Първата поп фолк песен, която чух е "Не ме заслужаваш' тате ми я пускаше всеки път в колата, много и се кефех, бях малък😂

Не ме заслужаваш на Емануела и Кокаин?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не ме заслужаваш на Емануела и Кокаин?

Даа 2016 година, по спомени "На тебе не отказвам" на Преслава също беше една от първите, които съм слушал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Даа 2016 година, по спомени "На тебе не отказвам" на Преслава също беше една от първите, които съм слушал.

Омг, ама ти си наистина малък! Нова генерация Преси фенове ❤️ 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Яко е, че сте били свидетели на промяната в чалгата от това преди до това сега. Първата поп фолк песен, която чух е "Не ме заслужаваш' тате ми я пускаше всеки път в колата, много и се кефех, бях малък😂

При мен беше много интересно как прослушах.
С мама бяхме в Хисар през 2003 година и пуснаха "Обичай ме" на Анелия и разни други песни , но много ми хареса самата песен..... "Крепост" - много хубав клип и песен. После разбрах за Гергана и "Губя те бавно" и Райна - "Агресия", но до самата 2003 година не ме влечеше и не слушах. Не, че преди това не съм чувал примерно за песните на Глория (която единствено харесвах от поп-фолка), примерно за 100 патрона, Луда по тебе и т.н. Бяха си хитове, даже и Полунощ е на Надя..... 
Година по-късно брата на нейна приятелка държеше едно поп-фолк заведение, и естествено от дете ме мъкнат по дискотеки и взе , че ми хареса това което чувам..... 
Може би беше началото на Септември 2004 година, пуснах си Планета и започнах да следя и малко по малко за един месец ги научих. :D Преди това нямах кой знае какви наблюдения. Вече като имах компютър две години по-късно започнах да следя преди какво е било и харесах доста песни и така....
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Омг, ама ти си наистина малък! Нова генерация Преси фенове ❤️ 

Това е чудесно. Нея я харесват от малки до големи. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

При мен беше много интересно как прослушах.
С мама бяхме в Хисар през 2003 година и пуснаха "Обичай ме" на Анелия и разни други песни , но много ми хареса самата песен..... "Крепост" - много хубав клип и песен. После разбрах за Гергана и "Губя те бавно" и Райна - "Агресия", но до самата 2003 година не ме влечеше и не слушах. Не, че преди това не съм чувал примерно за песните на Глория (която единствено харесвах от поп-фолка), примерно за 100 патрона, Луда по тебе и т.н. Бяха си хитове, даже и Полунощ е на Надя..... 
Година по-късно брата на нейна приятелка държеше едно поп-фолк заведение, и естествено от дете ме мъкнат по дискотеки и взе , че ми хареса това което чувам..... 
Може би беше началото на Септември 2004 година, пуснах си Планета и започнах да следя и малко по малко за един месец ги научих. :D Преди това нямах кой знае какви наблюдения. Вече като имах компютър две години по-късно започнах да следя преди какво е било и харесах доста песни и така....
 

До към 2019 година слушах само Гери Никол, Криско, Тита и всички останали, които бяха модерни тогава. Когато излязоха дуетите на Емилия и Денис не спирах да ги слушам и оттам започнах повече чалга да си пускам. 2020 година, първите имена които изброих за мен напълно изчезнаха. Когато излезе Беден в сърцето случайно ми излезе и реших да я пусна, от онзи ден Преслава ми е любимата певица!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

До към 2019 година слушах само Гери Никол, Криско, Тита и всички останали, които бяха модерни тогава. Когато излязоха дуетите на Емилия и Денис не спирах да ги слушам и оттам започнах повече чалга да си пускам. 2020 година, първите имена които изброих за мен напълно изчезнаха. Когато излезе Беден в сърцето случайно ми излезе и реших да я пусна, от онзи ден Преслава ми е любимата певица!

Имаше един такъв момент в който те и попа бяха пряка конкуренция на поп-фолк музиката.
Едни такива периоди примерно когато излезнаха Видимо доволни на Мария и Криско, Антилопа и Вуду кукла на Тита, I'm the Queen и разни други неща на Гери-Никол,.....
Беден в сърцето е много различна песен и аз веднага не можах да я възприема като една от любимите ми нейни песни, но точно 3 години по-късно се влюбих в нея. Това е нещото, което не очаквах. ❤️ 
Предполагам вече знаеш за по-старите й песни и албуми? Успя ли да изслушаш всичко?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Алисия и Фики ще участват в концерта на Konstantinos Argiros в Зала 1 НДК на 16 май.

Алисия може да ми изяде гумната по тоя повод. Фло-пис-ия.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Пресо, ма, кво напрай, ма? Втория ден 190К, третия се бориш за 210К.  Алтън хит! Айде четвъртият да ти е на кадем за 230К. :jump:

"проклета вещица... нещо ми прави"

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ANGEL каза:

Стига с тоз Стораро и Преслава, всички се питаме къде е Миха-миха-еля-еля? 

 

В "Един за друг" с мъжът си Венци :D 

 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

"проклета вещица... нещо ми прави"

 

Добрини! 😘 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DanielPiliov каза:

До към 2019 година слушах само Гери Никол, Криско, Тита и всички останали, които бяха модерни тогава. Когато излязоха дуетите на Емилия и Денис не спирах да ги слушам и оттам започнах повече чалга да си пускам. 2020 година, първите имена които изброих за мен напълно изчезнаха. Когато излезе Беден в сърцето случайно ми излезе и реших да я пусна, от онзи ден Преслава ми е любимата певица!

Значи си пропуснал как "Да гори в любов" и "Пиян" тресяха държавата.

Щеше да оргазмираш на успеха им. "Да гори в любов" беше един от най-големите хитове на 2018, бореше се за челната позиция за годината с песни като "Шефката", дуетът на Цвети Янева и Денис Теофиков.

Лято 2019 Преслава превзе лятото с "Пиян". Скандален клип, в който певицата за първи път се показа с новата визия и шокира държавата. В битка с "Паника" на Галена, Преслава спечели хит на лятото, а по-късно издаде и албума си с няколко неклипирани нови песни, някои от които също станаха хитове. Считаше се, че през 2019 Преслава е по-успешна от Галена - последната такава година.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...