Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DevilWish каза:

Чудя се дали в новият албум ще има нови песни? Вече 12 от тях се знаят :D 
1.Беден в сърцето
2.В твоето легло
3.Улицата
4.Да й приседне 
5.От утре
6.Сладкото зло
7.Мангава тут
8.Балканско за разкош
9.Горчиви истини
10.Ако ти върна
11.Спомени
12.Мълчете си 


Подредих си ги по мои любими като ред :D Да не се окаже, че ще пусне още една нова песен, дуета с Галена и да стане албум без нови песни :D 

Забравил си дуета с Джофрин - Така ни се пада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Emanuela.Carey каза:

IMG-0563.jpg

Ясно, значи е некъв детски Гей фен :D :D :D :D :D :D 
Много преувеличава...... на Диона мелодията си е чопвана, добре, че бяха дали линк, че се чудех къде съм я слушал тая провлачена балада.

Когато си окрала нагло колежката си - Серящата дама Татяна!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Забравил си дуета с Джофрин - Така ни се пада.

Да, бях забравил за съществуването на тази песен. Днес официално ми е на ниво "Без теб" , тоест предпочитам Мълчете си. Даже "Без теб" е по-добра от тази песен.... Заслужено НЕ стана хит.
Мисля, че няма да я включи в албум.
За 4 години - 15 милиона? Верно ли ? Галин ли си ги е купил?

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Да, бях забравил за съществуването на тази песен. Днес официално ми е на ниво "Без теб" , тоест предпочитам Мълчете си. Даже "Без теб" е по-добра от тази песен.... Заслужено НЕ стана хит.

??????????????????????????Беше много голям хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

??????????????????????????Беше много голям хит!

Е какъв хит, като песните в албума й бяха по-хитови от това? Аз сега видях, че има 15 милиона и съм в шок! Днес тая песен никой не я помни по мое мнение.
20 милиона за няма и 2 години, срещу 15 за 4 години!

Това го наричам аз хит! За Преслава е слабо!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Е какъв хит, като песните в албума й бяха по-хитови от това? Аз сега видях, че има 15 милиона и съм в шок! Днес тая песен никой не я помни по мое мнение.
20 милиона за няма и 2 години, срещу 15 за 4 години!

Това го наричам аз хит! За Преслава е слабо!

Сладкото зло е боза! Така ни се пада имаше над 6 милиона за месец и изтрити клипове с по 2-3 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Сладкото зло е боза! Така ни се пада имаше над 6 милиона за месец и изтрити клипове с по 2-3 милиона.

Аз пък мисля, че е най-добрият им дует, въпреки, че 2022-ра много не я слушах. Признавам, че песни като Беден в сърцето и Сладкото зло започнах да ги слушам доста по-късно. 
Ами ако зависи от мен трябва да се спре с дуетите с мъже - изобщо. Само за Галена или Анелия съм съгласен, евентуално и Джена, песента им беше добра и хитова.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Да, бях забравил за съществуването на тази песен. Днес официално ми е на ниво "Без теб" , тоест предпочитам Мълчете си. Даже "Без теб" е по-добра от тази песен.... Заслужено НЕ стана хит.
Мисля, че няма да я включи в албум.
За 4 години - 15 милиона? Верно ли ? Галин ли си ги е купил?

 

тук регистрира брутален прием, най-силният след този на Денис Т. за вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

тук регистрира брутален прием, най-силният след този на Денис Т. за вечерта.

В началото като излезе първия месец я слушах, но към днешна дата съм забравил, че Преслава има такава песен.
Ми тя и В твоето легло е на почти 3 години и е с почти същите гледания...... а е къде, къде по-добра песен и с по-голям заряд.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Да й приседна ме зариби, бързо фърлям по една люта клетва и една черна магия!

Ами много е яка, наистина.  ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Чудя се дали в новият албум ще има нови песни? Вече 12 от тях се знаят :D 
1.Беден в сърцето
2.В твоето легло
3.Улицата
4.Да й приседне 
5.От утре
6.Сладкото зло
7.Мангава тут
8.Балканско за разкош
9.Горчиви истини
10.Ако ти върна
11.Спомени
12.Мълчете си 


Подредих си ги по мои любими като ред :D Да не се окаже, че ще пусне още една нова песен, дуета с Галена и да стане албум без нови песни :D 

Първите 4 може да ги включи в микс, буквално са с еднакъв отсвир и аранжимент

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Първите 4 може да ги включи в микс, буквално са с еднакъв отсвир и аранжимент

Разликата е, че Улицата е с аранжимент на Асенов. Беден в сърцето пък ми е супер различна песен, аз за това и толкова по-късно я възприех.... Не е типичният комерс какъвто е В твоето легло и Да й приседне например.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

На някъв концерт Фики е обявил че лятото ще пуска нова песен и са пуснали малко от нея.... Кючек, в който се чува това:

Аз съм хипер потресена 🤦‍♀️

Коя ли ще вземе този тик-ток хит

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2024 г. от 18:34, Bunn каза:

Забелязвам, че Яница и Лорена също от няколко години циклят, а миналото десетилетие имаха много добри попадения. Въобще, масово чалга изпълнителите са зациклили...

Лорена има страхотни песни в последните години и не знам защо така зациклят и не стават хитове. Баладите и са много силни също. 

"7 нощи, 7 дни" и "Черна орхидея" са много добри и ги харесвам. "Купи ми цветя", "Горе ръцете" и "Дадох ти всичко" са топ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2024 г. от 20:01, Balkandji1 каза:

Ариа да намали преглъщането на сперма от кой да е. Има два кариеса горе вдясно, долу се оформя мост. Киселините в стомаха също са знак. Майка й да я бие през устата, като й се придуха.

- Д-р Хинова

Кажи нещо и за въртенето като свредел на главата й, също и за разчекването по подовете в клубовете. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

какво ще кажете за този флоп? *и аз да налея малко масло в огъня*

 

Защо да е флоп? Говорим за балада все пак и въпреки това се пее и приема супер по участията й. Има 4,5 милиона за 2 месеца, за балада е нормално. Красив клип, чувствен текст и музика.. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

На някъв концерт Фики е обявил че лятото ще пуска нова песен и са пуснали малко от нея.... Кючек, в който се чува това:

Аз съм хипер потресена 🤦‍♀️

При Фики има някакъв особен страх да пусне песен, която вече НЕ Е била тренд в някой апп. По едно време се бях уплашил за чалга перспективите пред "Бейби шарк".

 

Но пък отваряйки чалга трендинга на ютуб и виждайки през 2024 Азис, Джордан, Преслава и Тони Стораро можеш да решиш, че 20 години не са минали. В тая обстановка Фикито явно играе само на сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Runevski каза:

Гло ли и се е паднала?

IMG_6968.jpeg

Коя коя е? На двете снимки е буквално един и същ траверс от Столипиново!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Защо да е флоп? Говорим за балада все пак и въпреки това се пее и приема супер по участията й. Има 4,5 милиона за 2 месеца, за балада е нормално. Красив клип, чувствен текст и музика.. ❤️

5М за 2 месеца през 2024, само за Галена може да е флоп. Това говори колко е вдигнала летвата. Всеки друг с тези цифри, щеше да се говори че има хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

5М за 2 месеца през 2024, само за Галена може да е флоп. Това говори колко е вдигнала летвата. Всеки друг с тези цифри, щеше да се говори че има хит.

Реално ако сравним други балади с тази по гледаемост си е повече от добре. Те бързите им песни на другите циклят и не правят вече по толкова. Просто от Галена се очакват големи цифри и затова 5 милиона ги казват, че са флоп. Песента още си върви по участията и си има прием. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

5М за 2 месеца през 2024, само за Галена може да е флоп. Това говори колко е вдигнала летвата. Всеки друг с тези цифри, щеше да се говори че има хит.

Вдига ли я вече? Браво, значи е напълно е завършила прехода си към мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...