Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 09:00


Препоръчани коментари

преди 10 минути, ANGEL каза:

Някой скоро ходил на дискотека, въртят ли новите на Ваня или още циклят на "Да те бях ранила" на Джена? 

 

Никакъв шанс да я въртят в дискотека, освен ако някой не си я поръча. И дори тогава - за пускане на флопове се плаща тройно и песента спира до средата.

От чалгата за 2023-2024 съм чувал 10-15 песни макс, които да въртят редовно в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ТОП хитовете за вчера:

1. Тони Стораро - Топ, топ, топ 210К

2. Азис и Лидия - Лудница 127К

3. Джордан - Къртиш 95К

4. Симона - Хапи ме 71К

5. Фики и Азис - Казах "не" 69К

-----------

Стораро с пореден голям хит в кариерата си. Постижение е да си номер 1 във времена, в които синовете ти от години са номер 1 в жанра.

Симона най-накрая хвана влака с replay-power за съвсем нелошото си парче. Регистрира покачване и отново е в топ 5.

Най-задържалите се парчета в  топ 20 са на Джордан - "Къв съм як" на №20, Азис и Галена с "По, по, по" на №6, Преслава с "Улицата" още в топ 10 и Емилия с "Прощавам ти" близо 130 дни след излизането на №15.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Balkandji1 каза:

Нее, песни с 60К за седмица не въртят, пазят си клиентелата.

image.png.1a8877dde1464977c0ffedeb90c72ff6.png

279 К общо. ЕП на Ваня направи революция в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Не, няма да е изпълнител на Алфа Мюзик. Според мен Галин ще я бутне в Пайнер да отбие номера.

В скоро време не очаквам да видим нови имена в Алфа. Галин се беше засилил тази година да дебютира още момчета, но след провала на Алпай и Адам ме съмнява.

Ивайла и Мирела пеят по казина и кръчми, Доника пее по читалища - изобщо не успява да ги наложи дори като треторазрядници.

Доника пее по читалища? OMG, това да не е времето от 1998, когато канеха певците в читалища. Само дето тогава канеха топ изпълнителите, а Доника е през девета планина в десета. В какви читалища пее, кой ходи да я слуша тая? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Дебора говори много гладко и логически структурирано за пиян човек. Според мен е трезва.

Когато казва агресивно: "НЕЕ! Не съм пила.." , ми напомня когато беше в къщата и пак агресивно отговаряше на Луна.

Малко като котка която те съска :D НЕЕЕ, НЕ СЪМ ПИЛА, ХИИИ!

 

istockphoto-525982128-612x612.jpg.a47bd6cfc04f140197de6eda97b0b646.jpg

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тикток тези дни се въртеше тийзър на някакъв оркестър, че ще пускат Машъп, но не му помня името, някой сеща ли се? 

Мисля, че тийзъра включваше "Спомени" на Преслава? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.1a8877dde1464977c0ffedeb90c72ff6.png

279 К общо. ЕП на Ваня направи революция в чалгата.

Общо вложени средства в петте клипа (проект): 30 000 лв.

Печалба досега от youtube: ~ 200 лв.

😂

Ваня, престани да харчиш и си намери някоя доходоносна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Balkandji1 каза:

Доника пее по читалища? OMG, това да не е времето от 1998, когато канеха певците в читалища. Само дето тогава канеха топ изпълнителите, а Доника е през девета планина в десета. В какви читалища пее, кой ходи да я слуша тая? 😂

Биляниш и Джия също от време на време ми излизат с участие от читалище.

Явно е някаква нова вълна за селските деца да видят идолките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Биляниш и Джия също от време на време ми излизат с участие от читалище.

Явно е някаква нова вълна за селските деца да видят идолките си.

Дончо е нечий идол? 🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

ТОП хитовете за вчера:

1. Тони Стораро - Топ, топ, топ 210К

2. Азис и Лидия - Лудница 127К

3. Джордан - Къртиш 95К

4. Симона - Хапи ме 71К

5. Фики и Азис - Казах "не" 69К

-----------

Стораро с пореден голям хит в кариерата си. Постижение е да си номер 1 във времена, в които синовете ти от години са номер 1 в жанра.

Симона най-накрая хвана влака с replay-power за съвсем нелошото си парче. Регистрира покачване и отново е в топ 5.

Най-задържалите се парчета в  топ 20 са на Джордан - "Къв съм як" на №20, Азис и Галена с "По, по, по" на №6, Преслава с "Улицата" още в топ 10 и Емилия с "Прощавам ти" близо 130 дни след излизането на №15.

Предрекох го още когато песента му на Стораро излезе! Категоричен хит!

Колкото до песента на Джордан, онзи ден я чух няколко пъти и хората много й се кефят! За Азис и Лидия също знаех, че ще е хит. Интересно, но рядко е да сгреша за някоя песен.... в 95% от случаите за хитовост..... то си се усеща.... просто трябва нюх за тези неща и може би да си достатъчно наясно с това кое е слушано и да си информиран.
Симона върви добре, харесва ми песента, но мисля, че няма да е от големите й хитове каквито са Пак, Вендета и Момиче от лед. Все пак се надявам да има успех в бъдеще, но не я виждам като голям хит каквито са песните на Стораро, Джордан и Лудница в този момент.
Очаквам и голям хит от Преслава предвид оригинала. Ще ми е интересно и парчето на Яница и Биляниш, предвид, че са взели Израел и Палестина. Това вече е нож с две остриета. Първо, защото песента е достатъчно хитова и ако не е добре направена - може и да не се получи, но ако са я направили с хубав аранжимент и текст имат шанс. С Топ любовник им се получи много добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Биляниш и Джия също от време на време ми излизат с участие от читалище.

Явно е някаква нова вълна за селските деца да видят идолките си.

Оле, представете си какъв живот! Живееш в голямо село, запокитено в някоя планина и ТОП раздвижване, breaking news  е да дойде Доника да пее в местното небоядисано от 1976 година читалище с изкъртени седалки. И цялата тайфа селски тийнове да се изсипят на концерта на Доника без да й знаят песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, какво мислиш за кариерата на Тодореску Александровац? Има ли шанс пак да прави мегахит след мегахит?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да седи толкова време Ваня Ориджинъл без песен, а и след това да има възможност да изсипе 5 клипа наведнъж, явно не е останала гладна и Дамян има достатъчно работа, за да ги издържа. Жената пусна 5 песни за кеф, с което също така раздвижи малко умрелия жанр. Или ви харесват песните, или не, стига сте броили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

За да седи толкова време Ваня Ориджинъл без песен, а и след това да има възможност да изсипе 5 клипа наведнъж, явно не е останала гладна и Дамян има достатъчно работа, за да ги издържа. Жената пусна 5 песни за кеф, с което също така раздвижи малко умрелия жанр. Или ви харесват песните, или не, стига сте броили.

Да, най-яка е Яка кака❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

За да седи толкова време Ваня Ориджинъл без песен, а и след това да има възможност да изсипе 5 клипа наведнъж, явно не е останала гладна и Дамян има достатъчно работа, за да ги издържа. Жената пусна 5 песни за кеф, с което също така раздвижи малко умрелия жанр. Или ви харесват песните, или не, стига сте броили.

Когато нейният ход няма никакъв импакт нито над колежките й, нито над публиката - предвид гледаемостта, за какво раздвижване изобщо говорим?! Не се заяждам, просто питам.

Ваня имаше няколко успешни проекти в последните години - Апокалипсис, Параноя, Богиня, но след 2020-та не е виждала дори сезонен хит, а откакто влезе в Пайнер се сля с масовката и се обезличи, в Ара имаше собствен звук и облик. Иначе като цяло тя е по средата на Б категория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за кариерата на Тодореску Александровац? Има ли шанс пак да прави мегахит след мегахит?

 

Според мен, не. За мен беше учудваща одисеята й с мега хитове от предното десетилетие. Тийн идолка го раздаваше, но много писна с нейните "Аз съм шефка на света", "Всички са ми в краката", "Яжте ми гъза".

В миналото ли останаха песни с по 20-30 млн.?

За мен беше интересно, че Александрова, докато ходеше с Емрах стоеше зад успеха му. Беше написала най-оборотните му песни, включително и най-хитовата му солова "Един на милион", в която вложих магия да й вдигна гледанията, тъй като ми беше любима.

Освен това, Теда погрозня, поостаря, интервенциите и на нейното лице не простиха.

Не изключвам вариант за някоя хитачка на късмет, но като цяло я виждам с посока надолу или циклене на едно и също място.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

За да седи толкова време Ваня Ориджинъл без песен, а и след това да има възможност да изсипе 5 клипа наведнъж, явно не е останала гладна и Дамян има достатъчно работа, за да ги издържа. Жената пусна 5 песни за кеф, с което също така раздвижи малко умрелия жанр. Или ви харесват песните, или не, стига сте броили.

Какво е раздвижила, освен ние и семейството й друг не ги върти тия песни, това е отчайващ интерес за някоя, която чак се вживява в ролята на звезда, издаваща мини албум. Да не говорим, че има малко купени гледания.

Дамян да се сети вече, че това създание със съмнителен пол в лице Ваня само му харчи парите и да я праща в някой гей клуб. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато нейният ход няма никакъв импакт нито над колежките й, нито над публиката - предвид гледаемостта, за какво раздвижване изобщо говорим?! Не се заяждам, просто питам.

Ваня имаше няколко успешни проекти в последните години - Апокалипсис, Параноя, Богиня, но след 2020-та не е виждала дори сезонен хит, а откакто влезе в Пайнер се сля с масовката и се обезличи, в Ара имаше собствен звук и облик. Иначе като цяло тя е по средата на Б категория.

Защото се взе за голямата работа и реши да ходи да покорява димитровгрдската фолк империя. Реално не оцени, че Ара я направиха истински популярна още с първите й песни и като видя някакъв успех, избяга. Само, че в Ара бяха тя и Алисия, а в Пайнер поне 10 певици, в които се влагат големи средства.

На Ваня единственият й разпознаваем, голям успех след Ара е "Параноя". Стана голям хит в дует с Меди, даже беше любима на мои колеги. Всичко друго е някакъв напън и все нещо не достига. Дуетът с Преслава стана някакъв среден хит, но там е Преслава и то преди да й беше минал пика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Според мен, не. За мен беше учудваща одисеята й с мега хитове от предното десетилетие. Тийн идолка го раздаваше, но много писна с нейните "Аз съм шефка на света", "Всички са ми в краката", "Яжте ми гъза".

В миналото ли останаха песни с по 20-30 млн.?

За мен беше интересно, че Александрова, докато ходеше с Емрах стоеше зад успеха му. Беше написала най-оборотните му песни, включително и най-хитовата му солова "Един на милион", в която вложих магия да й вдигна гледанията, тъй като ми беше любима.

Освен това, Теда погрозня, поостаря, интервенциите и на нейното лице не простиха.

Не изключвам вариант за някоя хитачка на късмет, но като цяло я виждам с посока надолу или циклене на едно и също място.

 

Според мен и тя се чуди накъде да хване, да напуска ли Пайнера, да стои ли, ютюб канал ли да прави.. Има доста готови проекти, не знам защо ги бави във времето и не ги пуска.  Панически и тя последните години се чуди кво да направи - то не бяха излишни интервенции, с продуцирането на Тина, Еви Аспарухов и Тони Г пък изобщо няма кво да коментирам. 
 

И все пак Тедка остава единствената без дуети с някои от големите имена с изключение на Емануела, Илиян и Борис Дали. Така и не й признаха успехите, остана си с етикет 'простачка', а пък и по пеене някои може да ги сложи в малкия си джоб.  По общи събирания я гледам с Деси Слава, ако запишат нещо заедно ще е стабилен гръм. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Защото се взе за голямата работа и реши да ходи да покорява димитровгрдската фолк империя. Реално не оцени, че Ара я направиха истински популярна още с първите й песни и като видя някакъв успех, избяга. Само, че в Ара бяха тя и Алисия, а в Пайнер поне 10 певици, в които се влагат големи средства.

На Ваня единственият й разпознаваем, голям успех след Ара е "Параноя". Стана голям хит в дует с Меди, даже беше любима на мои колеги. Всичко друго е някакъв напън и все нещо не достига. Дуетът с Преслава стана някакъв среден хит, но там е Преслава и то преди да й беше минал пика.

А тези?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

А тези?

 

Бяха и те нещо не кой знае какво, може да не съм им обърнал голямо внимание, защото по принцип, откакто влезна в Пайнер, не я харесвам.

В Ара беше по-сексапилна, по-разпознаваема, по-динамична, дори по-хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Конди, какво мислиш за кариерата на Тодореску Александровац? Има ли шанс пак да прави мегахит след мегахит?

 

Tq cu npaBu

преди 32 минути, Gerganafen каза:

За да седи толкова време Ваня Ориджинъл без песен, а и след това да има възможност да изсипе 5 клипа наведнъж, явно не е останала гладна и Дамян има достатъчно работа, за да ги издържа. Жената пусна 5 песни за кеф, с което също така раздвижи малко умрелия жанр. Или ви харесват песните, или не, стига сте броили.

Ma mq npaBu u gpexu

преди 14 минути, Balkandji1 каза:

Защото се взе за голямата работа и реши да ходи да покорява димитровгрдската фолк империя. Реално не оцени, че Ара я направиха истински популярна още с първите й песни и като видя някакъв успех, избяга. Само, че в Ара бяха тя и Алисия, а в Пайнер поне 10 певици, в които се влагат големи средства.

На Ваня единственият й разпознаваем, голям успех след Ара е "Параноя". Стана голям хит в дует с Меди, даже беше любима на мои колеги. Всичко друго е някакъв напън и все нещо не достига. Дуетът с Преслава стана някакъв среден хит, но там е Преслава и то преди да й беше минал пика.

@Stela😍

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   2 Потребители

×
×
  • Create New...