Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хубаво, че се е научила на четмо и писмо, женичката! Похвално е, макар и вече позакъсняла, в заранта на живота си, НО може да се учи от истинските композиращи кралици като леля й Фатмигюл.

За онази Фатме, която след качествен проект изтипосва цигания със Сандрито ли говорим? Която цигания между другото получава същата гледаемост колкото новите на Ваня. Нека и Деса изненада с 5 различни, нейни авторски парчета накуп и ще я похваля и нея, нямам никакъв проблем с това. Никоя от двете не ми е сестра, че да имам предпочитания.

преди 17 минути, asylum каза:

3aBujga, 4e onepazuume ū ca ycne6Hu, a npeca cmaHa ypog 😔

За мен и на двете корекциите са неуспешни, но това по никакъв начин не променя това, което пиша за Ваня. Може да не ми допада новият й фейс, но творчеството й е отделна тема.

Мерси, че ме подсети за "Барселона"! Ето това е топ хит с участието на Фики, а не "Да вдигнем шум".

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Това е топ хита на Ваньо в Пайнер. Първа надуши,че Меди ще е новата голяма звезда в чалгата.

 

HeozeHeh brutal!

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Когато паднеш от Рая... и се приземиш по лице:

 

WWW.INSTAGRAM.COM

932 likes, 14 comments - ivayla_alphaApril 6, 2024 on : "fell from heaven"

 

noMuc/\ux, 4e e npeca c pyca nepyka

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gerganafen каза:

Е нали го оперира, би трябвало да е перфектен. Да направи рекламация!

 

Заети са със следващата безмозъчна патка. Ще я черпят едно турско кафе и обратно.

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Хубаво, че се е научила на четмо и писмо, женичката! Похвално е, макар и вече позакъсняла, в заранта на живота си, НО може да се учи от истинските композиращи кралици като леля й Фатмигюл.

Заран значи сутрин.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Тия песни ми харесват. Пада звезда е много яка. Аматьорка не ми е от любимите й песни, но много я слушах.... има нещо готино в нея.

Аз в началото не понасях Аматьорка ама после я слушах. Сега отново не е сред песните на Преслава които слушам. Омръзнала ми е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Аз в началото не понасях Аматьорка ама после я слушах. Сега отново не е сред песните на Преслава които слушам. Омръзнала ми е. 

И на мен ми е омръзнала от известно време насам, а "Пада звезда" сигурно няколко години не съм я слушал, докато "Нашето любов е" много я харесвам и често си я пускам. Но да, "Аматьорка" не е толкова лоша песен колкото са примерно песента със Стефан Илчев, Без теб и тази с Кеба. Те са ми ненадминати. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

 

Това си остава любимата ми песен на Ваня. С нея ме спечели. ❤️ 
В Ара имаше по-хитови песни от Пайнер, като тази си остава най. Рекламация и Ти ли си също бяха много успешни. За Котето е ясно :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

И на мен ми е омръзнала от известно време насам, а "Пада звезда" сигурно няколко години не съм я слушал, докато "Нашето любов е" много я харесвам и често си я пускам. Но да, "Аматьорка" не е толкова лоша песен колкото са примерно песента със Стефан Илчев, Без теб и тази с Кеба. Те са ми ненадминати. :D 

Нашето любов е и на мен ми харесва. Другите с Илчев и Кеба са ужасни. Айде с Кеба чак ужасна не е, но е твърде безлична. Без теб не ми е чак така непоносима. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

За онази Фатме, която след качествен проект изтипосва цигания със Сандрито ли говорим? Която цигания между другото получава същата гледаемост колкото новите на Ваня. Нека и Деса изненада с 5 различни, нейни авторски парчета накуп и ще я похваля и нея, нямам никакъв проблем с това. Никоя от двете не ми е сестра, че да имам предпочитания.

За мен и на двете корекциите са неуспешни, но това по никакъв начин не променя това, което пиша за Ваня. Може да не ми допада новият й фейс, но творчеството й е отделна тема.

Мерси, че ме подсети за "Барселона"! Ето това е топ хит с участието на Фики, а не "Да вдигнем шум".

За баба Фатме става въпрос, и не мерси. Никой не иска да изкара 5 различни цигании наведнъж, дори таргета на такива проекти. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.04.2024 г. от 12:27, Just_Me каза:

За жалост в последно време са повечко кавърите - Скандал, Името ти, Честит рожден ден, Welcome to Bulgaria, 100 живота (доста чупната от албанска), Еуфория има малко чупнато, дуетът с Цанка Урагану (на клипа им, дето са в студиото на Кости се чува че е песен на Цанка) и тн.

Нямах идея за повечето от тези, че не са оригинални 😂😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Crimson каза:

А откъде дойде това със сексуалността на Галин между другото? Гледам, че често се споменава и се зачудих какъв е първоизточника на този слух. 

Лесно е да провериш following листа му, както и снимката, на която се целува с мъж в гей бар. Другото са само слухове и клюки

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Crimson каза:

А откъде дойде това със сексуалността на Галин между другото? Гледам, че често се споменава и се зачудих какъв е първоизточника на този слух. 

Това не е слух,а факт. Нима все още има хора,които не знаят истинската ориентация на Гъбин?Достатъчно е да му видиш лицето,джуките,снимките в Инстаграм и че 90% от хората,които следва са мъже с плочки. Аз лично познавам мъже и на които е писал,дори във форума имаше 1-2 момчета,които са казвали,че Галин се е опитвал да ги зарибява.

Като цяло Маман само изгуби от това че не си призна че е гей. Още през 2016-2017 когато започна да издиша трябваше да си признае и щеше да предизвика скандал,който да му осигури още 1-2 години при топ имената,а не сега да проваля кариерите на потенциални звезди като Симона,Десита и Лидия.

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Crimson каза:

А откъде дойде това със сексуалността на Галин между другото? Гледам, че често се споменава и се зачудих какъв е първоизточника на този слух. 

От където е дошла и самата Доня Галина - от на майка си п*тката, ако цитираме Счета. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...