Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 часа , DevilWish каза:

От Красив герой тръгна голям прогрес при него. Тя ми остава любимата, след нея Къв съм як. Тази е на принципа на нея, но и аз мисля, че отново нацели хит. Въпросът е следващата песен да не е пак в тая стилистика, защото на хората ще им писне. Иначе все още това е актуално.

Дано наистина не е в такъв стил, защото няма как вечно да се повтаря и да има успех. Все си мисля обаче, че за лятото пак ще иска да пусне нещо подобно. 

Иначе любимата ми песен на Джордан си остава тази:

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , THE IIconic каза:

Ако бях аз на нейно място щях да го изтряскам поне да знам защо ревнува. 😂😂😂

Тя може и да го е направила вече. Знаем си, че е палавница. ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен за лятото Джуджи трябва да пусне дует с някое от топ имената. Примерно Емануела е удачен избор,получават им се дуетите,а и вече ще станат 6 години от “Купих ти сърце”.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Какво пеят? "Изстискай пори-фирми, их либе дих"???? :D Това и през 1984 щеше да е криндж.

Du bist geboren für mich. Ти си роден за мен. И май е грешно. Както на английски трябва да е you were born, а не you are born.

 

Песен, клип, визия, хореография е като някакъв кошмар.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Галена като че ли върти три обръча: балади, песни за раздели и евтин татковски хумор. Сякаш е платила за изследване на Галъп какво върви тук и стриктно се ръководи води по него. Много сейф е станала. Кога най-накрая ще пусне по-неутрален проект като Хавана Тропикана или дори Стара Каравана? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Du bist geboren für mich. Ти си роден за мен. И май е грешно. Както на английски трябва да е you were born, а не you are born.

 

Песен, клип, визия, хореография е като някакъв кошмар.

Е може да е на същия швейцарски диалект като Сашето и да всъщност правилно за въпросните високо планински гори и кантони където си приказват основно с кравите, козите и други тройници ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

В момента Галена като че ли върти три обръча: балади, песни за раздели и евтин татковски хумор. Сякаш е платила за изследване на Галъп какво върви тук и стриктно се ръководи води по него. Много сейф е станала. Кога най-накрая ще пусне по-неутрален проект като Хавана Тропикана или дори Стара Каравана? 

 

images-overlay.jpeg.png

  • Like 1
  • Haha 6
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Дано наистина не е в такъв стил, защото няма как вечно да се повтаря и да има успех. Все си мисля обаче, че за лятото пак ще иска да пусне нещо подобно. 

Иначе любимата ми песен на Джордан си остава тази:

 

Като се замисля много негови песни харесвам, но най на сърце ми е Всичко с теб ❤️ 
Има обаче доста яки неща като Не боли от първия албум, Иска ли ти се?, Муцуна, На колене, Златото ми и тази също.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , GSA каза:

Със сигурност. Виж, че и в тикток вече има към 1000 клипчета с песента. Като за Райна е уау. 

Аз като казах, че има хитов потенциал, никой не ми повярва :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит: Гергана! Заради нея "Хоп" се завъртя в Русия!

WWW.FACEBOOK.COM

GERGANA - HOP / Гергана - Хоп [ кристално качество ] ----------------------------------------------- Сподели, ако ти харесва!

@romanibbyx направи някакво AI на Гуци, моля! :heart::cry:

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан дължал 10 000 лв. на Андреа заради отвратително гнусния им дует с цигански привкус? Та това си е МЕГА ФЛОП.

SIGNAL.BG

Андреа подпука известен фолк певец, който по думите й имал задължения към нея. За неплатената от него стара сметка, която възлиза на 10 000 лева, фолк

 

  • Ooo 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Това се превръща в ТОТАЛЕН ХИТ. В тик ток започна да гърми брутално…

 

Това не е нещо което ни изненадва. Още когато я чух, казах вече, че ще бъде хит. То е ясно. В жанра практиката е такава, а при него от "Красив герой" всички самостоятелни са хитове, като изключим онзи флоп с Лорена, но и той предизвика скандал. Дано само песента която ще пусне лятото е различна от тази стилистика, защото и при Фики се получи хит с Отпусни се, после мисля, че още един кючек и това беше, та и той ако продължава в една и съща стилистика го чака същата съдба.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Джордан дължал 10 000 лв. на Андреа заради отвратително гнусния им дует с цигански привкус? Та това си е МЕГА ФЛОП.

SIGNAL.BG

Андреа подпука известен фолк певец, който по думите й имал задължения към нея. За неплатената от него стара сметка, която възлиза на 10 000 лева, фолк

 

Махленско заглавие, дрънканици на никога трезвата Андра, и за капак дори не споменават името на човека, нищо че пее от 15+ години, държи топ хит от миналата година, и новата песен също веднага се наложи. "Известен фолк певец"... Все едно говорят за натирената булка Антонио. Потрес!

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Махленско заглавие, дрънканици на никога трезвата Андра, и за капак дори не споменават името на човека, нищо че пее от 15+ години, държи топ хит от миналата година, и новата песен също веднага се наложи. "Известен фолк певец"... Все едно говорят за натирената булка Антонио. Потрес!

Да, много тъпо. А Андреа защо чак сега заговори за това, когато държи хита на 2023? Много интересно? Женска злоба или иска да му изпее хита от миналата година? :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Да, много тъпо. А Андреа защо чак сега заговори за това, когато държи хита на 2023? Много интересно? Женска злоба или иска да му изпее хита от миналата година? :D 

То и за нея се носят легенди как не плаща, и то не от един човек. За 9 години не си е потърсила парите, та чак сега, когато Джорджи е яхнал вълната - честно ли?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ANGEL каза:

GALENA X TZANCA URAGANU - SOON 

https://vm.tiktok.com/ZGefVfPCG/ 

 

Този има нелоши циганийки междудругото, тази май му е най-големия хит: 

 

Това ми е най. И като гледания бие твоето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...