Jump to content



Поп-фолк скандали (март 2024)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, meleto каза:

Я дайте актуална снимка на Надя към днешна дата?

NADIA-FAN-PAGE.ALLE.BG

На 08.01.2023 г. излезе деветия брой на първото по рода си онлайн списание за българската поп-фолк музика. Освен активните изпълнители, в там намират...

Тук можеш да видиш два лайфа от нейно участие преди година-две. От време на време пее с оркестър в София. Можеш да видиш и Марияна и Виктория към днешна дата тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, meleto каза:

Това наистина ли е тя?

Само това намерих като статия

WWW.MARICA.BG

Зaбpaвeнa пoпфoлĸ звeздa излeзe нaявe 20 години по-късно. Cтaвa дyмa зa пoпyляpнaтa в зората на чалгата Haдя. Πeвицaтa ceгa e oбиĸнoвeнa жeнa c дeтe и мъж и ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

Ето профилът й. Последно видях че е пяла в някаква механа преди 2 години.

Видео:

M.FACEBOOK.COM

@meleto защо ембедвето за платформите от Мета е все така развалено? Дразнещо е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Ето профилът й. Последно видях че е пяла в някаква механа преди 2 години.

Видео:

M.FACEBOOK.COM

 

 

273179469_5720418807984605_6449480363382

Доста се е променила. Времето не й простило, макар да е само на 42.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 @Denis коментирайте че Анди щяла да пусне 3 чалга песни тази година - 2 от Оцко и 1 от Ганев.

И си търси чистачка на тяхните за апартамента и нейния. Ще останете доволни от заплащането, На 6 или 8 часа 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Сливен нали й беше далеч?

Нали започна да си изписва касовите бележки за гориво към фирмата на майка си. Може да си позволи Сливен!

Иначе също каза че вече не работи със Стамбини. Очакваме да стане нормална!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Нали започна да си изписва касовите бележки за гориво към фирмата на майка си. Може да си позволи Сливен!

Иначе също каза че вече не работи със Стамбини. Очакваме да стане нормална!

Песните от Оцко на 80% съм сигурен,че ще са флопове. За песента от Ганев съм по-склонен да мисля че може да се получи нещо.

Скарани ли са? Крайно време беше да разкара швестерките около себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Нали започна да си изписва касовите бележки за гориво към фирмата на майка си. Може да си позволи Сливен!

Иначе също каза че вече не работи със Стамбини. Очакваме да стане нормална!

Ekcmpa HuHa ū omkpagHa CmaMbuHumo!

 

преди 3 часа , meleto каза:

През 2004 Планета-Пайнер още не са били сигурни кога се пише пълен член и кога не. Голямо лутане е паднало. Самият факт, че навсякъде е написано различно е показателен. По принцип в изкуството е допустимо, но тук изглежда са се оплели.

Screenshot (1).png

Screenshot.png

Screenshot (2).png

Screenshot (3).png

 

IMG_4753.png

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Скарани ли са? Крайно време беше да разкара швестерките около себе си.

Каза че Стамбини вече не намирал време за нея и нейните проекти. Не били скарани уж, но Дора си я знаем че вече го е проклела и е смъртно обидена. 

Също каза че котката която е взела когато е станала гадже с Кубрат е болна.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Каза че Стамбини вече не намирал време за нея и нейните проекти. Не били скарани уж, но Дора си я знаем че вече го е проклела и е смъртно обидена. 

Също каза че котката която е взела когато е станала гадже с Кубрат е болна.

Гледам че Джордан рекламира Илюжън в новата си песен. Явно Супер Сашка го е налазила и него. Дали ще имат дует или ще го вербува за дует с някоя Раджийка? Коментирай!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Гледам че Джордан рекламира Илюжън в новата си песен. Явно Супер Сашка го е налазила и него. Дали ще имат дует или ще го вербува за дует с някоя Раджийка? Коментирай!

Чакаме дует с Вая!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

През 2004 Планета-Пайнер още не са били сигурни кога се пише пълен член и кога не. Голямо лутане е паднало. Самият факт, че навсякъде е написано различно е показателен. По принцип в изкуството е допустимо, но тук изглежда са се оплели.

Screenshot (1).png

Screenshot.png

Screenshot (2).png

Screenshot (3).png

Албумната версия е с пълен член, сингълът - с непълен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Албумната версия е с пълен член, сингълът - с непълен.

Според мен е много очевидно. 

Когато е излизала песента като сингъл, Надка още не е била напълнена с член, а когато е станало време за цял албум, пълнене с член определено е имало.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DarkChild каза:

Албумната версия е с пълен член, сингълът - с непълен.

 Никаква логика. Все още говорим за една и съща песен/сингъл. Разбирам заглавието на албума да е с пълен член и в обложката да пише "Супер е живота", както на плочките на клиповете. Та, сингълът, дори според обложката, е озаглавен "Супер е животът". За мен си е правописно недоразумение.

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Според мен е много очевидно. 

Когато е излизала песента като сингъл, Надка още не е била напълнена с член, а когато е станало време за цял албум, пълнене с член определено е имало.

Много красиво казано. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

 Никаква логика. Все още говорим за една и съща песен/сингъл. Разбирам заглавието на албума да е с пълен член и в обложката да пише "Супер е живота", както на плочките на клиповете. Та, сингълът, дори според обложката, е озаглавен "Супер е животът". За мен си е правописно недоразумение.

Много красиво казано. 

no TB npaBexa MH. Gpe6ku. QBHo :a a/\byMume ca ce gonumBa/\j go HqkoGo, noHeje Gu peGucmpupam B MuHucmepcmBo Ha ko/\TOPama 😅

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

 Никаква логика. Все още говорим за една и съща песен/сингъл. Разбирам заглавието на албума да е с пълен член и в обложката да пише "Супер е живота", както на плочките на клиповете. Та, сингълът, дори според обложката, е озаглавен "Супер е животът". За мен си е правописно недоразумение.

Много красиво казано. 

Абе, заебавам се, пък ти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Гледам че Джордан рекламира Илюжън в новата си песен. Явно Супер Сашка го е налазила и него. Дали ще имат дует или ще го вербува за дует с някоя Раджийка? Коментирай!

Супер Саш и Джордан са си дружки. Саш му е писал част от текстове (последно "Къв съм як") и музика и го набута и в клип на Лорена (дето Джордан го играе поп), че после за дует ги събра.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Според мен е много очевидно. 

Когато е излизала песента като сингъл, Надка още не е била напълнена с член, а когато е станало време за цял албум, пълнене с член определено е имало.

Нали Скерлев я пълнеше още от дебютният й сингъл, как така не била пълнена близо 3 години след това?!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...