Jump to content



ЕРГЕНЪТ 3


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Оле без грим са още по-грозни :) 

В този клип са “дъртите” - те наистина без 1 кило грим започват да си диктуват ЕГН-то.

Но от малките има и естествено хубави, които без грим дори са по-симпатични - Васка, Теа, Киара, Екатерина.

Но Ергена явно има mommy issues и гони малките за сметка на дъртите. Което не знам как ще му се върже с плана за 6 деца. 
Тази Надежда едвам направи 5 обиколки тичане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 265
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

В този клип са “дъртите” - те наистина без 1 кило грим започват да си диктуват ЕГН-то.

Но от малките има и естествено хубави, които без грим дори са по-симпатични - Васка, Теа, Киара, Екатерина.

Но Ергена явно има mommy issues и гони малките за сметка на дъртите. Което не знам как ще му се върже с плана за 6 деца. 
Тази Надежда едвам направи 5 обиколки тичане.

Васка и Киарчето - да. Тази Надя и тя изглежда по-ествествена.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ох, тази Милена е адски отегчителна. 

Съвсем нормално имайки предвид историята ѝ.
Тъй като цял живот е била третирана като излишна и “пречка” е придобила личност, която да създава възможно най-малко впечатление за да избегне конфликти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Emanuela.Carey

Любимките ми на финал.

Магдалена и Надежда ❤️❤️❤️

MAGAZINA1.COM

Щракнете тук, за да прочетете повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey

Любимките ми на финал.

Магдалена и Надежда ❤️❤️❤️

MAGAZINA1.COM

Щракнете тук, за да прочетете повече.

 

Опитвам се да ги харесам, но и двете са ми престорено добри.

Като са в по-малка група клюкарстват и обсъждат, а като са всичките - дават разум и са защитнички на “неоправданите”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако избяга, ще бъде с право. :D 

MAGAZINA1.COM

Щракнете тук, за да прочетете повече.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.7fdafa687d7f03b46cb2236b5b48753b.png

наричаха ме "травестит" - ами не са излъгали, скъпа, с този огромен нос и уста започваща от едното ухо и завършваща до другото. Иначе ако си ремонтира главата нещата ще се оправят.

Много добра стратегия от нейна страна - да го играе жертва и чрез съчувствие да спечели Алек, обаче такива връзки нямат бъдеще.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Ако избяга, ще бъде с право. :D 

MAGAZINA1.COM

Щракнете тук, за да прочетете повече.

 

Е Надежда, Васка, Магдалена и Габриела са хубави

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Е Надежда, Васка, Магдалена и Габриела са хубави

И аз харесвам Васка, Надежда, Магдалена, Габрела, сестра й - Памела и Екатерина.
Стана ми много мъчно за Милена снощи. Сигурен съм, че не е стратегия и даже се чудя как се е престрашила да влезе във формата.
Иначе за първи път следя сезон на Ергенът. Много ми допада предаването. Най-много се смея с Христиана. Дано я оставят до финала поне. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.7fdafa687d7f03b46cb2236b5b48753b.png

наричаха ме "травестит" - ами не са излъгали, скъпа, с този огромен нос и уста започваща от едното ухо и завършваща до другото. Иначе ако си ремонтира главата нещата ще се оправят.

Много добра стратегия от нейна страна - да го играе жертва и чрез съчувствие да спечели Алек, обаче такива връзки нямат бъдеще.

Точно това написах, че не е стратегия. Просто съм убеден. Но сигурно е адски чувствителна.... и си личи.
Цър-пър е травестита.... и всъщност нещата там са най не на място. Но нали трябва да има шоу.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.7fdafa687d7f03b46cb2236b5b48753b.png

наричаха ме "травестит" - ами не са излъгали, скъпа, с този огромен нос и уста започваща от едното ухо и завършваща до другото. Иначе ако си ремонтира главата нещата ще се оправят.

Много добра стратегия от нейна страна - да го играе жертва и чрез съчувствие да спечели Алек, обаче такива връзки нямат бъдеще.

You going to hell
spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.7fdafa687d7f03b46cb2236b5b48753b.png

наричаха ме "травестит" - ами не са излъгали, скъпа, с този огромен нос и уста започваща от едното ухо и завършваща до другото. Иначе ако си ремонтира главата нещата ще се оправят.

Много добра стратегия от нейна страна - да го играе жертва и чрез съчувствие да спечели Алек, обаче такива връзки нямат бъдеще.

Да кажеш на това въображение "травестит" си е обида за травестите, които инвестират в грим, парцалки, цици и други атрибути. 

А защо е избягал .... 

KLIUKI.BG

Ергенът Алек Младенов си има сериозна приятелка, с която е и до днес!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.02.2024 г. от 23:15, Emanuela.Carey каза:

Израелката била пожелала да си тръгне сама защото не ѝ харесвали условията на живот в къщата. Последния ѝ епизод си личеше, че вече не ѝ се стои там.

Иначе Киара остана този епизод, но определено няма да я бъде до края.

Киара я следвам и ми направи впечатление как известно време се постваха стари клипове и снимки в профила ѝ, усъмних се за Ергенът точно. Поне месец продължи, така че май до средата ще е вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Киара я следвам и ми направи впечатление как известно време се постваха стари клипове и снимки в профила ѝ, усъмних се за Ергенът точно. Поне месец продължи, така че май до средата ще е вътре.

Аз пък помня, че коментираха точно обратното. Щяла да увехне сред първите. Реално работим на слуухове.  Освен това може да си насрочи публикациите умишлено, за да не издава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност си е хубава жената, просто екипа е снимал, гримиргвал и осветлявал с гъзовете си. Или нещо друго са правили с тях, а камерите са вървяли на самотек. 

original.jpg

original.jpg

original.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Всъщност си е хубава жената, просто екипа е снимал, гримиргвал и осветлявал с гъзовете си. Или нещо друго са правили с тях, а камерите са вървяли на самотек. 

original.jpg

original.jpg

original.jpg

Ами да! Я повечето певачки да излезнат така с малко грим да ги видим какви са крокодили! При това имат 100 корекции.... ботокси, силикони. Без парите и операциите им ще изглеждат като травестити. Нормално си изглежда. Нищо й няма. Просто е притеснителна, много свита и тиха и това оказва влияние. Още се чудя каква смелост е събрала да отиде там, но браво.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Аз пък помня, че коментираха точно обратното. Щяла да увехне сред първите. Реално работим на слуухове.  Освен това може да си насрочи публикациите умишлено, за да не издава. 

Ами аз ти гарантирам какво видях с очите си, може и на бас да се хванем :D 

Админ ѝ поддържаше профила, имаше доста сторита. Но с напредване на времето се забелязваше как са само репостове или стари снимки, тогава се усъмних. Не съм си водила записки и не мога да ти кажа колко точно е седяла, но не беше кратко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

Ами да! Я повечето певачки да излезнат така с малко грим да ги видим какви са крокодили! При това имат 100 корекции.... ботокси, силикони. Без парите и операциите им ще изглеждат като травестити. Нормално си изглежда. Нищо й няма. Просто е притеснителна, много свита и тиха и това оказва влияние. Още се чудя каква смелост е събрала да отиде там, но браво.

Носът й е огромен, как ще й няма нищо?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Носът й е огромен, как ще й няма нищо?!

Да, изглежда по-голям , но тя си изглежда нормално.... Наистина е с по-слабо лице, в което няма нищо лошо.... И да, не е нещо фрапиращо. Да спорим за Цър-пър ще те разбера, там нещата са непоправими например.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Да, изглежда по-голям , но тя си изглежда нормално.... Наистина е с по-слабо лице, в което няма нищо лошо.... И да, не е нещо фрапиращо. Да спорим за Цър-пър ще те разбера, там нещата са непоправими например.

Повечето тази година не приличат на хора. Тая психоложката от Военна Академия е като тираджийка, нулева дикция, абсолютна простакеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...