Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

песен, посветена на форома.

преди 5 часа , DarkChild каза:

Една от лЬОбимите ми. И важен житейски урок.

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Това не е ли първият фючеринг в чалгата????

Оригиналната плочка:
image.png.ee39edf56b85a2a5150be3cfc65f24e5.png

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DarkChild каза:

Тази песен изпълнявавана ли е последните 15 години? Сякаш напълно я заеба, а беше тотален хит.

Искат й я по участия, но тя сама да я пусне да я изпее - не. Не знам поради каква причина, може би иска да налага по-стойностните си песни като златни хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли на Джена, че нейното време никога не е идвало и няма и да дойде. Сериозно ли се смята за върха, с песен на 15 години станала хит случайно. Абсурдна е, вижда се и с новата как флопна отново. Поне беше време най-накрая да има един златен хит🤭

WWW.INSTAGRAM.COM

4,388 likes, 48 comments - djena_official_bulgaria on February 12, 2024: "Обичам ви! Чаках 16 години да дойде моето време.Вие ми �..."

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Yamall каза:

Искат й я по участия, но тя сама да я пусне да я изпее - не. Не знам поради каква причина, може би иска да налага по-стойностните си песни като златни хитове.

така е, крайно време е да наложи стойностните искаш ме, първа шпага, аматьорка, червена точка, кажи здравей, режим анорексична, добрини и мръсно полека като златни хитове ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Гальо каза:

Някой ще каже ли на Джена, че нейното време никога не е идвало и няма и да дойде. Сериозно ли се смята за върха, с песен на 15 години станала хит случайно. Абсурдна е, вижда се и с новата как флопна отново. Поне беше време най-накрая да има един златен хит🤭

WWW.INSTAGRAM.COM

4,388 likes, 48 comments - djena_official_bulgaria on February 12, 2024: "Обичам ви! Чаках 16 години да дойде моето време.Вие ми �..."

 

Пак вие като свиня пред заколение!
Там й е грешката, че е чакала цели 16 години нейното време да дойде, останалите работят, блъскат се, правят нещо - тя чака. Иначе от време оно е известно, че Джена е с крайно нереалистична преценка за себе си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

така е, крайно време е да наложи стойностните искаш ме, първа шпага, аматьорка, червена точка, кажи здравей, режим анорексична, добрини и мръсно полека като златни хитове ❤️ 

Да не съм чул и дума за "Мръсно и полека"! Това е masterpiece.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , z_o_ каза:

Нова порция ретро хитове е качена в платформите.

Сега ще ги чуя в Спотифай. Кои песни са включили тоя път? Ледено сърце ми е любимата песен на Весела.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Yamall каза:

Да не съм чул и дума за "Мръсно и полека"! Това е masterpiece.

 

Тогава тъкмо я бяха отписали и вещицата пусна два мегахита паралелно и се завърна на върха на чалгата,

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тогава тъкмо я бяха отписали и вещицата пусна два мегахита паралелно и се завърна на върха на чалгата,

Да, Мръсно и полека излезе в компилация декември 2010. Как ти стои я пусна на 01.01.2011, но Мръсно и полека също се хареса, тогава я снима и пусна клип преди наградите. :D И на мен много ми харесва и се радвам, че получи видео.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, Мръсно и полека излезе в компилация декември 2010. Как ти стои я пусна на 01.01.2011, но Мръсно и полека също се хареса, тогава я снима и пусна клип преди наградите. :D И на мен много ми харесва и се радвам, че получи видео.

Брутална е! И двете бяха достатъчно дълготрайни хитове, че я държаха до лятото. 

Стратегията на пускане на "Мръсно и полека" изигра ключова роля в лонджевитито ѝ като хит - първо беше пусната в компилация без нулев хайп, защото Преслава беше хайпвала "Моят случай" ака другата версия на песента, която излезе година по-късно. След това покрай "Как ти стои" и истерията по нея отиде малко на задаен план и когато пусна клип на 17.02 - песента отново изпъкна и й се удължи живота. Същото шеше да стане с "От мен питието", ако не бяха изтрили клипа по грешка.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Някой ще каже ли на Джена, че нейното време никога не е идвало и няма и да дойде. Сериозно ли се смята за върха, с песен на 15 години станала хит случайно. Абсурдна е, вижда се и с новата как флопна отново. Поне беше време най-накрая да има един златен хит🤭

WWW.INSTAGRAM.COM

4,388 likes, 48 comments - djena_official_bulgaria on February 12, 2024: "Обичам ви! Чаках 16 години да дойде моето време.Вие ми �..."

 

He e BqpHo, uMa cu Hqko/\ko 3/\amHu u cmabu/\Ha kapuepa. 3aBujga4u cme!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Някой ще каже ли на Джена, че нейното време никога не е идвало и няма и да дойде. Сериозно ли се смята за върха, с песен на 15 години станала хит случайно. Абсурдна е, вижда се и с новата как флопна отново. Поне беше време най-накрая да има един златен хит🤭

WWW.INSTAGRAM.COM

4,388 likes, 48 comments - djena_official_bulgaria on February 12, 2024: "Обичам ви! Чаках 16 години да дойде моето време.Вие ми �..."

 

А когато пускаше хитовата поредица с Да-тата? Сериозно си мисли, че в момента е на върха на пирамидата, защото има хит по-дърт и от феновете, направили песента хит. Това ще й е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela428140983_25178859831712722_180647473843

WWW.FACEBOOK.COM

Скоро в ефир
WWW.FACEBOOK.COM

Venci Asparuhov е в компанията на Nina Dimitrova.
WWW.FACEBOOK.COM

Скоро по Планета!Бившата и новата! Екстра Нина и Радиема!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Някой ще каже ли на Джена, че нейното време никога не е идвало и няма и да дойде. Сериозно ли се смята за върха, с песен на 15 години станала хит случайно. Абсурдна е, вижда се и с новата как флопна отново. Поне беше време най-накрая да има един златен хит🤭

WWW.INSTAGRAM.COM

4,388 likes, 48 comments - djena_official_bulgaria on February 12, 2024: "Обичам ви! Чаках 16 години да дойде моето време.Вие ми �..."

 

Още една, дето има недадена поне една Певица на Годината. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Брутална е! И двете бяха достатъчно дълготрайни хитове, че я държаха до лятото. 

Стратегията на пускане на "Мръсно и полека" изигра ключова роля в лонджевитито ѝ като хит - първо беше пусната в компилация без нулев хайп, защото Преслава беше хайпвала "Моят случай" ака другата версия на песента, която излезе година по-късно. След това покрай "Как ти стои" и истерията по нея отиде малко на задаен план и когато пусна клип на 17.02 - песента отново изпъкна и й се удължи живота. Същото шеше да стане с "От мен питието", ако не бяха изтрили клипа по грешка.

Да, а и това не попречи на Как ти стои. Лично моят фаворит в този албум е точно тя. 
Любимите ми песни в повечето случаи са заглавните, но има малко изключения в някои албуми:
Преслава 2004 - Обичам те
Дяволско желание 2005 - Дяволско желание
Интрига 2006 - Лъжа е
Не съм ангел 2007 - Последен адрес
Пази се от приятелки 2009 - Новата ти
Как ти стои 2011 - Как ти стои
Да гори в любов 2019  - Да гори в любов

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Thecranfan каза:

Още една, дето има недадена поне една Певица на Годината. 

И съвсем заслужено, в коя година е била едноличен номер 1 или поне изпъкваща над останалите???

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Преслава - Безразлична ❤️ 
2.Весела - Ледено сърце ❤️ 
3.Малина - Само миг ❤️ 
4.Райна - Студени
5.Десислава - Бели нощи ❤️ 
6.Емилия - Ти замина ❤️ 
7.Анелия - До зори ❤️ 
8.Милко Калайджиев - Нощ последна
9.Вероника - Слушай ме, любов ❤️ 
10.Галена и Борис Дали - Всяка нощ

7 от 10 любими балади ❤️ Трябваше на Райна да сложат по-силни балади като Двама или От утре, поне за мен са по-силни, тази не ми е слабост. На Галена и Борис Дали трябваше Намерих те и щеше да е перфектната компилация. Вместо Милко можеха да сложат някоя балада на Магда!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

И съвсем заслужено, в коя година е била едноличен номер 1 или поне изпъкваща над останалите???

Ако я питаш нея, "Химия" е Песен на Десетилетието, а малкият Канар - Марлон Брандо. И толкова години не се научи да пее на български без гръцки акцент. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...