Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Yamall каза:

Да имам 4 деца, само едно от тях да е мое, мъжа ми да го няма 24/7, да има бавачка за всички деца 24/7, а аз да си "пея", пазарувам, мързелувам и снимам клипчета.

Да, изглежда като мечтан живот :) 

 

Хич. Предпочитам с мъжа навсякъде, отколкото да го виждам само 2 пъти в седмицата. Ами то така и 100 годин може да изкара брака й. Лошото е, че децата му не вземат добър пример. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Sunlight каза:

Хич. Предпочитам с мъжа навсякъде, отколкото да го виждам само 2 пъти в седмицата. Ами то така и 100 годин може да изкара брака й. Лошото е, че децата му не вземат добър пример. 

А ти с НИКИ, при все че е женен, по колко пъти в седмицата се виждате?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Sunlight каза:

Хич. Предпочитам с мъжа навсякъде, отколкото да го виждам само 2 пъти в седмицата. Ами то така и 100 годин може да изкара брака й. Лошото е, че децата му не вземат добър пример. 

Ти предпочиташ, ама и деца не щеш да раждаш. Каква е ползата му от тебе в тоя случай? 😆

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

А ти с НИКИ, при все че е женен, по колко пъти в седмицата се виждате?

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-въртяна по Планета е Галена, после може би е Анелия, Преслава, Цветелина Янева, Диона, Теди Александрова. Следват Илиян, Борис Дали, Галин. Коце вече не е така въртян- едва 6 пъти го пускат с различни песни.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Sunlight каза:

Най-въртяна по Планета е Галена, после може би е Анелия, Преслава, Цветелина Янева, Диона, Теди Александрова. Следват Илиян, Борис Дали, Галин. Коце вече не е така въртян- едва 6 пъти го пускат с различни песни.

EgBa 6 😅🤣😅🤣😅

 

@DevilWishkak Moe ga He cu nycHá/\ meMa 3a HoBuq k/\un Ha Togopka! 🥹

  • Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Sunlight каза:

Най-въртяна по Планета е Галена, после може би е Анелия, Преслава, Цветелина Янева, Диона, Теди Александрова. Следват Илиян, Борис Дали, Галин. Коце вече не е така въртян- едва 6 пъти го пускат с различни песни.

Дори на Хариета Янакиева вероятно не й пука кой по колко пъти е въртян, но ти седиш и записваш. Евала! Ако всички служители в Кокошарника бяха отдадени като теб, нямаше да е такова положението.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BaGaBoNtIn каза:

А този не е ли гей?

Много хубава двойка са си и винаги яки снимки имат. Евала,че са 6 годинни заедно. ДНес ги гледах. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

EgBa 6 😅🤣😅🤣😅

 

@DevilWishkak Moe ga He cu nycHá/\ meMa 3a HoBuq k/\un Ha Togopka! 🥹

Малко е 6 пъти. Преди към 20 пъти са го въртяли Коце и то на час, два. 

Обаче пък Коце го дават всеки ден на дневниците на Планета с Преслава като ходят в социалните домове. Много е готин на дневниците и всичко съм записала, че като са ги давали преди аз къде съм била- може би съм била пак на работа. 

Дори и да съм на работа, връщам назад и го записвам, ако има нещо с Коце в дневниците и го нямам. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BaGaBoNtIn каза:

А този не е ли гей?

За първи път го виждам през живота си. Не съм компетентен :D Даже не му запомних името. Но пък не пречи да играе на два фронта.

Ина има 2-3 приятни песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

За първи път го виждам през живота си. Не съм компетентен :D Даже не му запомних името. Но пък не пречи да играе на два фронта.

Ина има 2-3 приятни песни. 

Аз пък го знам. Даже му ползвам крема за коса Mi amante и хидратиращата маска. . Много известни ходят при Венелин.  Както имам и четката за коса.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

А този не е ли гей?

Според мен е би - много прилича на гей, но съм чувала че флиртува с бая свои клиентки. Явно където му се отвори парашутчето 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.02.2024 г. от 14:57, Fast каза:

Цялостно мисля че вече няма толкова интерес към форумските афери, но може би е за добро, защото когато не се втренчваме един в друг, сякаш не е толкова токсично. Новите сте хванали златна среда.

Аз лично някъде от ноември 2023 намерих форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...