Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 47 минути, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 Симона с нова песен от Асенов (дано не е дует с Галин)

IMG-1688.jpg

Видях. За швестерката Гъбин хитови албански кавъри,а за Сими-Асенов😩. Очаквам пореден флоп.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

аз един път чистих тоалетната с ракия :roll1:

Тя добре че няма раничка на пениса 🥒😂

  • Haha 5
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

След този коментар не се шокирай, ако Зайка или @GSA те причака в тъмното с 30 сантиметрово дилдо и палка в ръка.

C Hoj, ygpqH u Hamo4eH no n/\oma!

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

не завиждай, че галена я въртят на чеверме редовно, а теб - не.

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

аз един път чистих тоалетната с ракия :roll1:

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

C Hoj, ygpqH u Hamo4eH no n/\oma!

 

Mr Nemo работеше в Sky City или беше гадже с един от там. Олеее, бях го забравил. 😂 Представи ми се като хетеро 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Явно Хит Микс също са купили правата за албанската песен и Лео ще пусне неговия вариант “Сърцето Пали Пали”

 

Welcome to the 90s 🥳

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DevilWish каза:
SIGNAL.BG

Константин и Диона предозираха с автоирония по повод издънката на фолк звездата с шофирането й под въздействието на наркотични вещества. След като преди дни

Evgeniya Borisova 0pMet4uuCht.png се чувства тъжна.

2 дни  · 
 
По-трагично от прост човек е този който харесва това.🙄
Няма лошо етноса, простотията и неграмотността, защото тя не застрашава нечий живот, но наглостта и иронията към тази постъпка е потресаваща.
Хората качили се зад волана пияни и друсани се извиняват на обществото и феновете си и са достатъчни две гънки мозък и щипка морал за да работят върху проблема си и да признаят грешката си.
Войната на пътя я правят точно такива неморални индивиди, които не смятат за проблем това, че шофират в неадекватно състояние и избиват невинни на пътя😪😪😪.
Честно казано и аз понякога нямам думи.......
Простащината е превзела тази територия наречена България.
Бог да пази малкото нормални останали тук🙏🙏🙏

Спокойно, съдбата ще ги научи тези двамата. Следващия път тая нагла циганка може и да не извади късмет и тогава етносът и НПО - тата няма да я спасят. А Коцьо да вземе да се замисли, че има деца и ако не на него, съдбата ще му го върне на децата му! Наистина много правилно постъпи Райна, че го заряза този примат.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Emanuela.Carey каза:

Емилия е извадила зимното яке от миналата година и излиза от някакъв БЛОК.

Наистина Башур я е прокудил от семейното ранчо и е взел Шанелите и Гучитата.

Анна да си пази Любо с четири очи!

IMG-1684.jpg

Подигравките ви са много грозни и неуместни. И вие може да се окажете в положението на Емилия - разведени, сами и в недобро финансово състояние, тъй че не се хилете. Аз Емилия не я мисля. Тя си има професия, близки и ще се справи. На една разведена жена ще и е само до Гучи- та и Шанели, как пък не.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

Подигравките ви са много грозни и неуместни. И вие може да се окажете в положението на Емилия - разведени, сами и в недобро финансово състояние, тъй че не се хилете. Аз Емилия не я мисля. Тая си има професия, близки и ще се справи. На една разведена жена ще и е само до Гучи- та и Шанели, как пък не.

Изяде ме!

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Yamall каза:

Е, тя и лелята не пее като Марая Кери, така че…

VM.TIKTOK.COM

 

Тия двете с Джия станаха национална подигравка след юбилея на Галена и побързаха да пуснат акустични кавъри

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Тия двете с Джия станаха национална подигравка след юбилея на Галена и побързаха да пуснат акустични кавъри

Дори са снимали на едно и също място. Само не знам защо се мъчат, като положението не става по-добре. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Клипът е копие на Ако те няма.

Клипът на Луна излиза през 2005-2006-та, на Гло през юни 2007-ма. Кой кого е копирал???

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

Спокойно, съдбата ще ги научи тези двамата. Следващия път тая нагла циганка може и да не извади късмет и тогава етносът и НПО - тата няма да я спасят. А Коцьо да вземе да се замисли, че има деца и ако не на него, съдбата ще му го върне на децата му! Наистина много правилно постъпи Райна, че го заряза този примат.

ще спреш ли да кълнеш? По същата логика можем да заключим, че "Господ го е върнал на родителите ти чрез теб"! Изключително грозно! Децата не са виновни, ако родителите им са лоши хора. Млъкни и спри.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За фенът на Рени, който преди 3 години, 2 месеца, 1 ден, 4 часа и 56 секунди твърдеше, че Даниела била повече от Вресислава през 2004-та, и Вресислава не била в А група през съответната година - "Обичам те" е една от 5-те песни, излезли през годината, и номинирани от читателите на Нов Фолк в категорията "Песен на годината" - наравно с мегахитовете "Като на 17" на Варела, "Присъда" на мутресата и "Не знаеш" на тъпира с потничета с щампи "Париж":

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

май намерих Гриндъра на Галин.

Какво да му пиша?

 

Screenshot_20240206_115724_Grindr.jpg

Screenshot_20240206_115729_Grindr.jpg

Напиши му, че песните му не струват, както и самият той. Ако до час нямаме 100 сторита с милионите на клиповете си и заядливи отговори на въпроси, значи не е той.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

май намерих Гриндъра на Галин.

Какво да му пиша?

 

Screenshot_20240206_115724_Grindr.jpg

Screenshot_20240206_115729_Grindr.jpg

Това не е устата на Галин - прилича, но не е. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...