Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

@Andrew Cunanan. това според теб защо флопна? Текста удря силно и изпълнението е топ. Мисля че музиката и аранжимента са направени прекалено тихи.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

@Andrew Cunanan. това според теб защо флопна? Текста удря силно и изпълнението е топ. Мисля че музиката и аранжимента са направени прекалено тихи.

 

Малко балади стават хитове в днешно време...... Текста е хубав, но и аз очаквах да флопне. Май това е най-големият й флоп в последните години? Само Ин контрол е по-голям... :D Конкуренция на Без теб? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Кулагин отново се изказва срещу Галена на снощния лайв - явно е имал сбирка с Андреа

 

Аз не го харесвам по принцип, но тук се е изказал много на място. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората не харесват текстове където лирическата героиня доброволно търпи насилие и/или унижения, като в същото отказва помощ. Въобще за токсични връзки. Доста е натоварващо. "Да ти олекне" флопна по същата причина. Балади за несподелена любов и подобни повече вървят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Хората не харесват текстове където лирическата героиня доброволно търпи насилие и/или унижения, като в същото отказва помощ. Въобще за токсични връзки. Доста е натоварващо. "Да ти олекне" флопна по същата причина. Балади за несподелена любов и подобни повече вървят.

Точно песните за токсични връзки са най-популярните и търсени в момента. Почти всеки тикток тренд е бил с такава песен.

Контра аргумент за коментара ти е точно песента на Преса “На тебе не отказвам”.

Песните главно флопват заради мелодичната линия и аранжимента. Текста няма толкова голямо значение стига да е запеваем и да се помни.

“Да ти олекне” флопна защото е сравнително мудна песен и според мен аранжимента е малко скучен. Няма голям power в тази песен - вероятно това е търсен ефект, но не отговаря на песните които ставаха хитове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

🆕Очаквайте новата ми песен в сряда, 7 февруари в 17:00 часа тук, в моя официален YouTube канал. ☺️🎶 Нямам търпение да я чуете! ❤️
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Когато песните са по-умерени, хората се вслушват повече в текстове, и в момента в който чуят нещо подобно, бягат с триста.

Веднага друг пример - “Една Жена” на Галена.

Мисля че понякога бъркаш собствените ти разбирания с масовката. Или просто на фийдовете ти не са попадали хетеросексуални хора под 25 години.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Веднага друг пример - “Една Жена” на Галена.

Мисля че понякога бъркаш собствените ти разбирания с масовката. Или просто на фийдовете ти не са попадали хетеросексуални хора под 25 години.

Просто песните на Драганински от 2016та насам станаха някак си мудни и без енергия… 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Веднага друг пример - “Една Жена” на Галена.

Мисля че понякога бъркаш собствените ти разбирания с масовката. Или просто на фийдовете ти не са попадали хетеросексуални хора под 25 години.

Тази е бърза. Другата която си споменал също е бърза. Говоря за песни, които не стават за дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Константин и Диона предозираха с автоирония по повод издънката на фолк звездата с шофирането й под въздействието на наркотични вещества. След като преди дни

Evgeniya Borisova 0pMet4uuCht.png се чувства тъжна.

2 дни  · 
 
По-трагично от прост човек е този който харесва това.🙄
Няма лошо етноса, простотията и неграмотността, защото тя не застрашава нечий живот, но наглостта и иронията към тази постъпка е потресаваща.
Хората качили се зад волана пияни и друсани се извиняват на обществото и феновете си и са достатъчни две гънки мозък и щипка морал за да работят върху проблема си и да признаят грешката си.
Войната на пътя я правят точно такива неморални индивиди, които не смятат за проблем това, че шофират в неадекватно състояние и избиват невинни на пътя😪😪😪.
Честно казано и аз понякога нямам думи.......
Простащината е превзела тази територия наречена България.
Бог да пази малкото нормални останали тук🙏🙏🙏
  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Тази е бърза. Другата която си споменал също е бърза. Говоря за песни, които не стават за дискотека.

Ами ти твърдиш че в тези песни никой не се заслушвал в текста. Мисля че текста на “Една Жена” е достатъчно центров, за да го чуят хората и да не “избягат с триста”.

Всъщност ти сам си отговори защо “Да ти олекне” е флопнала и подкрепи отново моя аргумент - не става за дискотека.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е извадила зимното яке от миналата година и излиза от някакъв БЛОК.

Наистина Башур я е прокудил от семейното ранчо и е взел Шанелите и Гучитата.

Анна да си пази Любо с четири очи!

IMG-1684.jpg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах че главно се заслушват, когато са по-умерени. В "Една жена" има комерс бийт, който отвлича вниманието. Дискотеките са само един фактор. В днешно време песен може да стане хит и без непременно да е въртяна. Не че хората бягат от негативните емоции. Мисълта ми е че self-loathing-а просто няма почва тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Емилия е извадила зимното яке от миналата година и излиза от някакъв БЛОК.

Наистина Башур я е прокудил от семейното ранчо и е взел Шанелите и Гучитата.

Анна да си пази Любо с четири очи!

IMG-1684.jpg

И в лице е евтино гримирана с кафевеещи бузки 😎

  • Like 1
  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Klaus каза:

Аз само да си почистя раничка в носа 😎

Screenshot_20240205_171313.jpg

Хванат ли те.....
Иди кажи, че нямаш сестра!
 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...