Jump to content


Симона Загорова - Липсваш ми


Препоръчани коментари

И на мен ми липсваше времето, когато Симона не ни тровеше с тези ужасни песни и кошмарна визия. Глория изглежда и пее в пъти по-добре.

 

Песента е ок, но ужасно естрадно незапеваема, стерилна и претупана. Можеше спокойно да си остане демо. Изпяването не те хваща, аранжиментът е посен, мелодията незапомняща се, видеото е зле. 7 години вече се мъчи Симончето и хит няма, няма и да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, хубава е песничката. На времето такива песни става хитове, сега..... но успех на момичето, за разлика от много други колеги си пее.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау! Добро начало за годината за поп-фолка. Очаквах шитня, но звучи много яко. Калин Димитров този път е направил готин аранжимент, не типичните шитни на майка й.

Да е жив и здав: 

Guitars and saz: Evgeny Zhelyazkov

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко парчето, само ми липсва малко бас или някаква китара. Малко така да се създаде драма в припева с по-дълбоки ударни или с ехо - предразполага. 

Видеото също е ок, евтино е, но поне като е изчистено не си личи чак толкова.

За съжаление няма да излезе нищо от тази песен. трябва й нещо сигурно, за да я изстреля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Много е яко парчето, само ми липсва малко бас или някаква китара. Малко така да се създаде драма в припева с по-дълбоки ударни или с ехо - предразполага. 

Видеото също е ок, евтино е, но поне като е изчистено не си личи чак толкова.

За съжаление няма да излезе нищо от тази песен. трябва й нещо сигурно, за да я изстреля.

И баса го има и китарите. Високите са леко омазани. Но е типично за Калинчо. Ще се чака мастер да чуем как ще е там.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. След “Остани” не ми е харесвала толкова нейна песен. Нека се фокусира на качеството, за сметка на количеството. Има талант, но нека песните, вместо да ги пише еднолично сама, да се консултира със специалисти в бранша и тук нямам предвид майка и или Калин Димитров, а актуални и хитови композитори и аранжори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.01.2024 г. от 0:24, GSA каза:

Много ми харесва. След “Остани” не ми е харесвала толкова нейна песен. Нека се фокусира на качеството, за сметка на количеството. Има талант, но нека песните, вместо да ги пише еднолично сама, да се консултира със специалисти в бранша и тук нямам предвид майка и или Калин Димитров, а актуални и хитови композитори и аранжори. 

Ако се консултира с хитовите композитори най-много да й направят едно маане. Освен ако не тропне по масата и не каже тя какво иска. Иначе да, мастерите на Ленко от аранжиментите на Калин звучат винаги кофти, високите са яко изразени дори преливат.

Мисля, че Калин работи в студиото на Глория заради това правят песни само от него.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е различна песента им но и тя като майка
си само скучни песени прави и една няма която да е хит.
Тази песен дори и в тренда няма да влезе.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ми залипсва нещо, което не е спирало да досажда. Нека си вземе дълъг творчески отпуск заедно с Гюрулту, да изкарат няколко сезона из гръцките хотели и ниви, чак тогава може да почне да липсва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...