Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, nklv каза:

В такъв тип формат искам да видя шестата по красота и първа по пиене - мис Жени Калкана. Как ли биха ѝ изтипосали снимка с тъмните кръгове под очите и с букет от бутилки вино, аранжиран като този в тоалета на Натали Трифонова. 
 

Тачо ще я закара, ако не е в кондиция да се завлече до студиото

IMG_3879.jpeg

От продукцията нямат толкова бюджет за достатъчен брой тирове с ЕЙЦА и Шардоне,

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Току виж новата е Моята (първа) награда в дует с малкото канарче. И не, нямам предвид пишката на Наско:

Между другото Гло-то отдавна я влече да прави неслушаеми бози, не знам що чак напоследък я захапахте. 

 

00s Глория > 10s Глория

Знаем, че на Асълъм това му е фав трак ❤️ 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

От продукцията нямат толкова бюджет за достатъчен брой тирове с ЕЙЦА и Шардоне,

Да, прав си. За участието ѝ ще трябва да се изхарчи поне половината от БВП на Републиката за совиньон бланК и пресни яйца от щастливи кокошки порода Айви.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

DARIKNEWS.BG

Попфолк певицата Диона смята, че нейният случай ще се проточва, защото е известна. Тя е наела трима адвокати, след като бе хваната миналата...

Този случай няма да приключи лесно. Просто няма да ме оставят на мира. И съм сигурна, че ще ме държат до дупка само защото съм известна

Наистина се оказа, че има само една дупка хахаха. Това дето пее Джулия, че който не е жена е мъж, се разби на прах. Може би е с катетър, иначе не знам как се оправя с една дупка. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • drunk 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

00s Глория > 10s Глория

Знаем, че на Асълъм това му е фав трак ❤️ 

А аз съм бил фен на Глория. От периода 05-10 единственото, което що годе става за слушане са Изповед,  Можеш ли да ме обичаш,  На мъжете... и фаворита ми: 

Всичко друго е за кофата.  

Представих си Джена как извива на първа наградааааа и си се смея сам от 10 минути 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не се правят такива високосъдържателни песни-поеми:

 

преди 9 минути, HIStory каза:

А аз съм бил фен на Глория. От периода 05-10 единственото, което що годе става за слушане са Изповед,  Можеш ли да ме обичаш,  На мъжете... и фаворита ми: 

Всичко друго е за кофата.  

Представих си Джена как извива на първа наградааааа и си се смея сам от 10 минути 

А хита На чисто?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Tommy каза:

Е как можаха така да я окепазят, по-грозна снимка не можаха ли да изберат? Прилича на престаряла холандка.

И невероятна красавица като Натали Трифонова дори са изкарали адски зле

FB_IMG_1706630792105.jpg

Гримьорите на БТВ са все пак - те са способни и 20 годишните репортерки да ги направят на лели

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Луна и Кулагин се скарали.

Screenshot_2024-01-30-23-50-26-133_com.zhiliaoapp.musically.jpg

Да, Кулагин ѝ каза, че е злобна все едно е в мензис.

Луна му каза да не говори така пред дама (визира себе си).

Кулагин ѝ отвърна: “Абе ей - без курвенски номера” и тя напусна лайва!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вече не се правят такива високосъдържателни песни-поеми:

 

А хита На чисто?

Никога не ми е харесвала. И не мисля, че би станало нещо от тая песен, ако беше заложила на нея. Ама за За първи път  и На мъжете... не съм й простил, това й бяха шансовете да види хит. Заряза албума и пусна оня боклук с Азис.  Винаги е цепела мрака с решения.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Гримьорите на БТВ са все пак - те са способни и 20 годишните репортерки да ги направят на лели

Баш оня кон с обърнатата захапка Натали ми е далече от представата за красавица.  Емануела е къде-къде.

Добре си е Ема. Ама като сте свикнали да я гледате в ковренския й образ ви е странна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Никога не ми е харесвала. И не мисля, че би станало нещо от тая песен, ако беше заложила на нея. Ама за За първи път  и На мъжете... не съм й простил, това й бяха шансовете да види хит. Заряза албума и пусна оня боклук с Азис.  Винаги е цепела мрака с решения.

 

Просто знае си цената. Кариера тогава я чака, но тя изпусна влака.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа толкова го е закъсала, че качва стари сторита от почивки тъй като не може да си позволи нови

Бизнеса на мама и тати не върви или вече са спрели да я спонсорират

IMG-1501.jpg

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, nklv каза:

Просто знае си цената. Кариера тогава я чака, но тя изпусна влака.

Тая жена тамън дръпна и изчезна тотално. Дано оня в Канада, дето я забърса,  има пари поне. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Би бил уникален сезон на Денсинг старс - Андреа, Десислава, Рени и Геро за цвят.

Кои чалгарки влизат в Ергенът, ммм? 100% пак ще ни пробутат някоя.

От Евтините е..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, stereoto_ каза:

От Евтините е..

И от непознатите. То се навъди с толкова много незнайни, че ... Крисия и Жиа бяха топ звезди спрямо това, което ни чака

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nklv каза:

По хонорари или поведение? То си има взаимовръзката между едното и другото, но все пак?

Че то има ли някоя със скъпо поведение в чалгата 🤣🤣🤣 Но си прав, има връзка,  колкото по-висок е хонорара,  толкова повече евтинеят в опитите си да се раздават. Кеша трябва да се оправдае.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, HIStory каза:

Че то има ли някоя със скъпо поведение в чалгата 🤣🤣🤣 Но си прав, има връзка,  колкото по-висок е хонорара,  толкова повече евтинеят в опитите си да се раздават. Кеша трябва да се оправдае.

 

Има и такива, на които хем им е висок хонорара, хем им се получава да се раздават, хем са скъпа класа и кеша няма да ти помогне да се докоснеш до нивото им. Раздай се малко да се сетиш за коя говоря, сигурна съм, че не е трудно. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...