Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

SIGNAL.BG

Вълна от реакции за новия проект на Галена "Мъко моя", с който певицата посреща своята 20-годишнина на музикалната сцена. Баладичната песен е представена с

Откога 250К са фурор????

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:
SIGNAL.BG

Вълна от реакции за новия проект на Галена "Мъко моя", с който певицата посреща своята 20-годишнина на музикалната сцена. Баладичната песен е представена с

Откога 250К са фурор????

tumblr_mud9a8uSyR1s1rpv7o1_400.gif

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:
SIGNAL.BG

Вълна от реакции за новия проект на Галена "Мъко моя", с който певицата посреща своята 20-годишнина на музикалната сцена. Баладичната песен е представена с

Откога 250К са фурор????

Сашка, след като е поръчала статията, четейки ни тук:

giphy.gif?cid=ecf05e47ttfbncyx7ykvku33dj

  • Haha 1
  • drunk 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне й научиха името на Дион, макар и за кратко, с приключването на месеца ще приключи и това. Обаче забележете преди новиноите бяха: "Известната фолк певица Х направи еди кво си", а сега - "Известна фолк певица направи еди кво си...".

Дион има мангизи, незнайно откъде, за скъпи проекти, главата на Галена и пак нещата не й се получават.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:

Разрових се из ХотАрена и намерих:

Предвид какво крие в междукрачието си, това е напълно нормално, що за новина?

Нито е гласовита, нито е сексбомба. Защо ни лъжат така очевидно в статията????

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kristian-Kirilov-25-01-24-1.jpg.webp

SIGNAL.BG

Кристиан Кирилов, известен още като Митака от „София ден и нощ“, разбули тайната за своя целогодишен тен. Оказва се, че се маже с бира и моркови. Това разкри

фолкът се превърна освен в жанр на бездарието, и в такъв на грозотията и кифльочеството.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и тя съвсем забрави как да се различава в песните, при все, че има такъв екип. От Еуфория насам няма нито една песен, за която човек да каже, че поне донякъде я откроява от масовката. А само с хубави клипове към днешна дата не се разсейва публиката от творческото безсилие, което като цяло властва в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат: 

Съществува и зависимост между определени видове наркотици и безразборния секс.

Привържениците на кокаина имат пет пъти повече шанс да правят секс с петима или повече партньори в рамките на една година. 

Яснуууу 😂😂😂 Може да е била на път за групова оргия с пасивни от фен клуба й 😀

M.DNES.BG

Кокаин - за по-интензивен и дълготраен секс, екстази - за продължаване на половия акт, марихуана - за повече чувственост | Dnes.bg

 

Редактирано от Klaus
  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Дион открадна лицето на Галена,сега открадна един от прякорите на Преслава-наркоманката. Кое ще е следващото топ име,което ще окраде?

Андреа когато ѝ каза, че ще ѝ счупи главата хората я нападнаха - а Анди просто е искала да опази улиците…

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Kristian-Kirilov-25-01-24-1.jpg.webp

SIGNAL.BG

Кристиан Кирилов, известен още като Митака от „София ден и нощ“, разбули тайната за своя целогодишен тен. Оказва се, че се маже с бира и моркови. Това разкри

фолкът се превърна освен в жанр на бездарието, и в такъв на грозотията и кифльочеството.

Щом и той стана певец. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Kristian-Kirilov-25-01-24-1.jpg.webp

SIGNAL.BG

Кристиан Кирилов, известен още като Митака от „София ден и нощ“, разбули тайната за своя целогодишен тен. Оказва се, че се маже с бира и моркови. Това разкри

фолкът се превърна освен в жанр на бездарието, и в такъв на грозотията и кифльочеството.

Kak /\u Mupu6e om bupama 🤮

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази дискотека активно рекламира че Диона ще си поеме участието в събота въпреки скандала - интересното е че Диона има удобна дупка без участия точно последните няколко дни.

IMG-1387.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Тази дискотека активно рекламира че Диона ще си поеме участието в събота въпреки скандала - интересното е че Диона има удобна дупка без участия точно последните няколко дни.

IMG-1387.jpg

Интересно дали някой ще започне да се интересува от нея след тоя скандал 😂😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, fengergana каза:

сега с какво ще се разшири🤭

Screenshot_20240125_172752_Gallery.jpg

Ако си мушне една - ша я загуби. С патладжан или ряпа дайкон - по-ще успее да се разшири. Прилагам и снимков материал:

28747.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

До 1 през нощта снимах нов видеоклип на минусови температури навън, облечена по потник и къси гащи.

През деня изпих няколко колдрекса и нурофена, защото ми беше много студено. Тръгнахме си към София и дори не карах аз. След като разкарахме всички по домовете си, тогава се качих аз зад волана за няма и 200 метра. Държа да отбележа, че не съм употребила нито алкохол, нито наркотици“, разказва певицата Диона, която бе задържана след положителен тест, отчел употреба на кокаин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона за Plovdiv24.bg: В ареста беше страшно! 24 часа без телефон, без храна, без легло и без хигиена

 

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Diona-za-Plovdiv24bg-V-aresta-beshe-strashno-24-chasa-bez-telefon-1979430

Никога не съм си позволявала да шофирам под влияние нито на алкохол, нито на наркотици. На 28 години съм, не съм шофьор от вчера, никога не бих направила подобно нещо, никога!

Това каза специално за Plovdiv24.bg фолк певицата Диона, която във вторник сутринта бе задържана при рутинна проверка. Според резултатите от теста, който й е направен, тя е шофирала след употребата на наркотици и е дала положителна проба за кокаин. В последствие й е взета и кръвна проба.

Ето как коментира случилото се Диона:

"Всичко това се случва, защото тестът излезе положителен. Но аз искам да се опровергае, затова дадох и кръвна проба. Надявам се в най-скоро време тя да излезе и хората да разберат, че аз не съм употребявала наркотици. Вероятно е показало положителен резултат заради лекарство, или заради тези хранителни добавки, които пия, може да е и някаква грешка. Може да е всичко. Аз не съм фармацевт, не мога да знам. Доста хора ми писаха на лични съобщения, че са били жертва на фалшиви тестове, на грешни тестове и силно се надявам занапред в нашата държава да не се случват подобни неща", разказа младата жена.

По думите й пребиваването в ареста не е никак приятно, особено за една жена. "Сама, изплашена, в килия, като някакво долно същество, като че ли съм извършила тежко престъпление. 24 часа, без телефон, без храна, без легло и без никаква хигиена, просто изживяването беше страшно".

"Твърденията, че съм оказвала съпротива, са долна лъжа, долна лъжа. Самите полицаи могат да потвърдят колко дружелюбно съм се отнесла при техния знак. Карах с 35 км/час. Те ми вдигнаха палката, аз спрях, подадох си аварийния сигнал, слязох.

Те ме попитаха какво се случва, защото беше 3.30 – 4.00 часа сутринта. Аз им казах, че се прибирам от Стара Загора, защото съм снимала клип. Цял ден снимах, имам 20 човека екип, които могат да потвърдят това. В напълно адекватно състояние бях, когато ме спряха. Напълно дружелюбна.

Те ми дадоха да направя тест, аз не оказах никаква съпротива. Тестът за алкохол беше отрицателен. И те ми казаха, че ще ми направят и един за наркотици. Аз понеже съм сигурна в себе си казах добре, но по някаква причина той отчете наличие на кокаин. И тъй като трябва да опровергая това твърдение, казах нека да дадем и кръвна проба. Съдействах на органите на реда, както смятам, че е редно. И сега сме в процес на изчакване", разказа още Диона.

Тя не иска да се тръби за цялата тази ситуация, а и смята, че ще й е трудно да я преглътне и забрави. 

"Надявам се час по-скоро да отмине, просто ей така, и да го забравя това нещо. Като лош спомен да остане", добави Диона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Диона за Plovdiv24.bg: В ареста беше страшно! 24 часа без телефон, без храна, без легло и без хигиена

 

Значи най-големият й проблем е бил, че е била 24 часа без телефон?! Дрогиран цигански шимейл гаден.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...