Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

СКАНДАЛЕН ХИТ!
БЕЙБИИИИИИИИИИ, само тази нощ! БЕЙБИИИИИИИИИ, точно в полунощ! БЕЙБИИИИИИИ, ти ме отведиииииииииии! ГРЪМ И МЪЛНИЯ ЛЮБОВНА БЪДИИИИИИ!!!!

 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

СКАНДАЛЕН ХИТ!
БЕЙБИИИИИИИИИИ, само тази нощ! БЕЙБИИИИИИИИИ, точно в полунощ! БЕЙБИИИИИИИ, ти ме отведиииииииииии! ГРЪМ И МЪЛНИЯ ЛЮБОВНА БЪДИИИИИИ!!!!

 

B gacka/\o MH q neexa, be6e Go/\qM /\af moBa baby

@Emanuela.Carey

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

B gacka/\o MH q neexa, be6e Go/\qM /\af moBa baby

@Emanuela.Carey

 

И ние я знаехме тая песен :D :D :D 

Това беше супер добро в Неизлечимо влюбена.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, мореееееее - оооооооообичам те! Когато си далеч от мен за теб копнея аз. Мое морееееее, жааааадувам те! Ти си ми страст и ме притегляш с много влаааааааааааааа-а-а-а-аст!

❤️❤️❤️ 😮 😮 😮 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да, казала е, че пуска албум с над 30 песни - всички песни от Лудата дойде до не се изтриваш, на магнетофонна плоча с Бонус хитовете: "Да си го покажа ли (члена в Инстаграм): фт. Павел и "Какво съм ви дала толкова" и "Ще й я вземем догодина обещавам" фт. Галош.

Защо уточняваш със скоби за члена, като той си каза на лайфа директно “ако искате да си покажа х*я”, след като фен и беше написал “Ще си покажеш ли бременното коремче” и тя го прочете и само се усмихна. 
Иначе дано в албума влязат и първите сингли от 2003г. “Ах леле, леле”, “Искаш ме” и “Готина и готин”!

 

@asylum Кажи, че си запазил легендарния хит на Луна “Лука Мъдичев” след като вече не може да се слуша от Vbox7!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА 20 ГОДИШНИНА НА СЦЕНА
Мила Преси ! С голямото, си сърце ти желая. Здраве, щастие много много любов❤️. Преси! Още дълги години да ни радваш, с твоите Песни. Бъди все повече Обичана, защото точно ти ти го заслужаваш. Обичам те много. ❤️❤️❤️‍🔥💋 @preslava_official
420917618_18252340900236922_452136089931
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Клипа на Желание с Георги Костадинов е изтрит 😭😭😭

Не е изтрит. Виж, тук го има, даже на предната страница съм го публикувал:

 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Runevski каза:

Защо уточняваш със скоби за члена, като той си каза на лайфа директно “ако искате да си покажа х*я”, след като фен и беше написал “Ще си покажеш ли бременното коремче” и тя го прочете и само се усмихна. 
Иначе дано в албума влязат и първите сингли от 2003г. “Ах леле, леле”, “Искаш ме” и “Готина и готин”!

 

@asylum Кажи, че си запазил легендарния хит на Луна “Лука Мъдичев” след като вече не може да се слуша от Vbox7!

Не съм бил на лайфа и не знаех за това предложение - но, ДА, скъпи Павеле, ПОКАЖИ ни. Щяла да моли и Даниела за дует за албума, но Даниела казала, че от позицията на притежателка на 2 топ 35 хита за 2004 г. в Планета Топ 100 ѝ било под нивото да прави песни с флопове като Прасислава.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не съм бил на лайфа и не знаех за това предложение - но, ДА, скъпи Павеле, ПОКАЖИ ни. Щяла да моли и Даниела за дует за албума, но Даниела казала, че от позицията на притежателка на 2 топ 35 хита за 2004 г. в Планета Топ 100 ѝ било под нивото да прави песни с флопове като Прасислава.

Аууууу! И аз днес си мислех за тая Даниела!

 

  • Thanks 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Защо уточняваш със скоби за члена, като той си каза на лайфа директно “ако искате да си покажа х*я”, след като фен и беше написал “Ще си покажеш ли бременното коремче” и тя го прочете и само се усмихна. 
Иначе дано в албума влязат и първите сингли от 2003г. “Ах леле, леле”, “Искаш ме” и “Готина и готин”!

 

@asylum Кажи, че си запазил легендарния хит на Луна “Лука Мъдичев” след като вече не може да се слуша от Vbox7!

Heee, omgaBHa Go HqMa, c/\y6ax npe3 videoclip

преди 1 час, GSA каза:

Хит до хит. Ася вакарелска няма балади като тези на Джина. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:
ЧЕСТИТА 20 ГОДИШНИНА НА СЦЕНА
Мила Преси ! С голямото, си сърце ти желая. Здраве, щастие много много любов❤️. Преси! Още дълги години да ни радваш, с твоите Песни. Бъди все повече Обичана, защото точно ти ти го заслужаваш. Обичам те много. ❤️❤️❤️‍🔥💋 @preslava_official
420917618_18252340900236922_452136089931

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...