Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 35 минути, Sunlight каза:

Защо тази песен я няма никъде за слушане? Единствената  й песен, която ми харесва като музика, текст и да я няма. Даже вчера й казах на Малена и тя се обърна към Плнета да я качат. Дано я качат:

 

Това дъщерята на Малина ли е

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволна съм. Песните на Коце днес в От А до Я по Планета:

11:04- Не ми пречи, 11:07- Докато сърцето бие, 11:11- Болка в минути, 11:16- Аз бях тук, 11:19- Майната ти, свети Валентин, 11:24- Нямаш мене.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Klaus каза:

 

Ахаха сигурен съм, че добре му е дошло. Щедра жена е Башурката!
Каза ми че не й знаеш песните след Новата ти? 😘 Това се казва изненада! Трябваше да пусне клипът на тая песен ама се отказа. Но никога не е късно! 
 

 

  • Wow 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Да де, Василка като широко скроена душа много благотворително е разрешила на Гюрулту да и направи кавър, евентуално да види хит, ама не и се получи. Още малко ще кажеш как и Мангава тут мангава не е оргинална песен на Азис ;) 

Казваш, че ме обичаш с Деси Слава ли? Първоначалната верси е нейна, но без циганското в текста.

Песента на Азис и Устата е ремикс, оригинала е на Глория в албума "Илюзия" и е от 2002 година. Това, че миналата година пак й направи още една версия не я прави кавър. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

NOVINI.BG

Novini.bg - Актуалните новини - новините от днес и последни новини от България и света. Информация за най-важните събития в сферата на политиката, шоубизнеса, спорта и ...

Как може така да неглижираш песента ви с Рени, бре, Дескее :( :D

  • Like 3
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Ахаха сигурен съм, че добре му е дошло. Щедра жена е Башурката!
Каза ми че не й знаеш песните след Новата ти? 😘 Това се казва изненада! Трябваше да пусне клипът на тая песен ама се отказа. Но никога не е късно! 
 

 

Добре де, Жените след мен също знам. Като звяр бъди, осчетоводявай ги със която и да си. Знам че никой няма ги, флашките ти и торби 😂😈

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, fengergana каза:

Албума на Емилия пристигна,таксувала ме е и 3  лв. за торба,която не съм поръчвал 🤕

Това е заради 5-те % отстъпка до края на Април за данък МПС. Ще ти бъдат върнати в края на 2024-та година.

А и можеш да купиш домати на промоция, без да купуваш грозните кауфландски торби.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Klaus каза:

Добре де, Жените след мен също знам. Като звяр бъди, осчетоводявай ги със която и да си. Знам че никой няма ги, флашките ти и торби 😂😈

Флашката ни с теб на Турболенция, цял живот ще ни държи! :D 
Издаде се! Ще викам одиторката! 😘 :D 
ПоЗдрав

 

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fengergana каза:

Албума на Емилия пристигна,таксувала ме е и 3  лв. за торба,която не съм поръчвал 🤕

Bestselling TORBA to be announced soon

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , DevilWish каза:

Мъжете с голи глави сте по-секси. 😘 :D 
Странно е, но звучи секси :D 

 

българската Кайли Миногуе.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

българската Кайли Миногуе.

Иноваторката на големите усти! 😘 Тая песен беше наистина много добра. Мимето винаги е имало готини песни.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше постнала ютуб канала си с 200 абонати и написала Soon. Време й е да качи ретрото си там и да изкара някоя нова тупалка. Как искам да преглътне егото си за дует или ft. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Klaus каза:

Не съм се сресал и ми стърчи перчемът като на Милко 😳 да епилирам гърдичките и ще пратя 😁

На всичкото отгоре идваш и със зимен бонус - безплатно китениче - добра офертичка си, ако си и секси - цена няма да имаш.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...