Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Kitty каза:

Еха, Ани тук изглежда свежа, щастлива и много хубава! Откога исках да я видя такава!😊🥰😍❤️

Любовта прави чудеса, така е! Ти кога ще ни зарадваш с подобна новина? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

А тя пипнала ли си е носа наистина? Жалко, ако е така. За зъбите разбирам защо има нужда от смяна.......... Но страшно много се радвам, че си върна прекрасния цвят на косата. Остава само да започне да прави стойностни и страхотни музикантски проекти както преди. Само жалко, че аз вече не чувам............ Сегашният и съпруг явно добре и влияе, браво на него! Любовта е хубаво нещо!😊

За носът не знам.... Говореше се преди време, но не мисля. Какво й е на зъбите? Те всички са като нея с фасети. Даже знам при кого ги е правила, с Диона на едно и също място.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Любовта прави чудеса, така е! Ти кога ще ни зарадваш с подобна новина? 

 

Явно когато съдбата реши Аз съм с увреждания и никой не иска жена с увреждания в инвалидна количка.😔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kitty каза:

Остава само да започне да прави стойностни и страхотни музикантски проекти както преди. 

Така е! Тези стойностни и музикални шедьоври липсват:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид проектите на Ани до 2007 година!

 

Като стана дума за тази песен, помните ли, като беше изтекло демото? Там наистина много виеше, даже можеше и мъртвите от гроба да събуди. Страхотен глас има, но наистина прекаляваше малко по концерти  да показва колко високо може да стигне като глас.

Макар че точно това виене сега ми липсва много. Но не като това в демото, де. Него може да го подари на някой хорър филм.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Имах предвид проектите на Ани до 2007 година!

 

Като стана дума за тази песен, помните ли, като беше изтекло демото? Там наистина много виеше, даже можеше и мъртвите от гроба да събуди. Страхотен глас има, но наистина прекаляваше малко по концерти  да показва колко високо може да стигне като глас.

Макар че точно това виене сега ми липсва много. Но не като това в демото, де. Него може да го подари на някой хорър филм.

Тая песен беше тотален флоп и я запрати в 9-та глуха след хитове като Единствен ти и дуета с Миро. Оригинала на Деспина >>>>>>>

  • Like 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия като се раздели с Токича също имаше периоди на безхитовост. То и от последните години с него освен Всичко води..., Как преда любовта и Ден без теб - останалото така или иначе замина в кофата. Ужасно бозави песньовки. След него обаче има само Все едно ми е, Завинаги и Единствен ти като тотални; Добрата - Лошата, Готов ли си, Проблем, 2 неща и 4 секунди като сезонни и една камара някакви-никакви, които аз безумно харесвам, но не и масовата публика:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Анелия като се раздели с Токича също имаше периоди на безхитовост. То и от последните години с него освен Всичко води..., Как преда любовта и Ден без теб - останалото така или иначе замина в кофата. Ужасно бозави песньовки. След него обаче има само Все едно ми е, Завинаги и Единствен ти като тотални; Добрата - Лошата, Готов ли си, Проблем, 2 неща и 4 секунди като сезонни и една камара някакви-никакви, които аз безумно харесвам, но не и масовата публика:

 

Не ме принуждавай е една от най-яките песни на Анелия. Обожавам я! Всъщност, тя се хареса и то много! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Не ме принуждавай е една от най-яките песни на Анелия. Обожавам я! Всъщност, тя се хареса и то много! 

Ми не беше хит. :)

Тук е окрала 1:1 облеклото на Бритни:

С тази разлика, че Бритни е сто пъти по-яка мадама.

  • Dislike 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ми не беше хит. :)

Тук е окрала 1:1 облеклото на Бритни:

С тази разлика, че Бритни е сто пъти по-яка мадама.

Ти знаеш ли, че точно на Не ме принуждавай било първото изпълнение на Теда Александрова на турнето като се появила за първи път? 
За хит не знам, но се хареса много тая песен. По-скоро я затапи тогава с Добрата-лошата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен от 2008  от нещата на Ани освен Дори, когато, харесвам също и поръчай пак, но не и видеоклипа. Иначе песента е гот. Видеоклипът ми идва твърде лъскав, визиите на Ани - твърде лъскави и не в неин стил.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

СтрАААААААасТ в очите ти виждам как трептиИИИИ! СтрАААААААст и желание във фитнеса!Щом ме желаеш - клекни, не, недей мисли! Ако на пода пусни и след това го измети!

 

  • Haha 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

СтрАААААААасТ в очите ти виждам как трептиИИИИ! СтрАААААААст и желание във фитнеса!Щом ме желаеш - клекни, не, недей мисли! Ако на пода пусни и след това го измети!

 

Това й е първият мега хит 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Това й е първият мега хит 😂

 

преди 8 минути, DevilWish каза:

СтрАААААААасТ в очите ти виждам как трептиИИИИ! СтрАААААААст и желание във фитнеса!Щом ме желаеш - клекни, не, недей мисли! Ако на пода пусни и след това го измети!

 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

Искам Преслава в новият си клип да изглежда така! Петке, ако ме четеш, знам, че честичко ме слушаш, направи такъв клип!
image.png.bfa505ddd528209dac49ab7355c32c79.png

Че тя и сега си изглежда като скумрия, колко повече искаш? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не казвате, че Магда е изкарала хит с над 2 милиона и половина гледания.

Страхотно! ❤️

Представям си Мария да ме благославя с бъдещи проекти. 

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...