Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Spoiler

 

О, това не става, аз ги качвам от моя компютър, не ги качвам в сайтове за качване, че е адски бавно и досадно.

Календарчетата.

А помните ли кампанията срещу пиратството?

t5_979853.jpg

000444559-big.jpg

gergana.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли рекламата на вафлите "Мура"? Май имаше някакъв скандал с тях тогава, хората искаха да ги бойкотират. Аз страшно много исках диска с Гери, но пакетът беше много скъп. Обаче точно на 31 декември сутринта мама ме изненада много приятно. В магазина имало малки пакети от 2 вафли с подарък диска. Чак се учудих, защото никъде не срещнах реклама за тази мини - промоция.

А на турнето "Планета Прима" 2006 май са се раздавали такива потници като тези на Гери. Или беше на томбола?

000617397.jpg

gergana66.jpg

2388vs8.jpg

Geri77.jpg

index.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

И която е кавър, с текст, клип и аранжимент 1:1 с оригиналния, и за които Меди няма никакъв принос. Отделно експлоатира войната в Украйна за печелене на пари и слава. :) 

Глупости. Къде в клипа експлоатира войната в Украйна при положение,че всичко е в американски стил? А и да не би само в Украйна да има война?Единственото общо със сръбския клип,който струва 2,50 е че мъжа умира.Клипът на Меди е далеч по-добър и въздействащ.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:
WWW.FLAGMAN.BG

Палома скандализира обществеността в България с показност от Дубай

ние се подиграваме на папиломиш, ама тя има мъж милионер - а ние - не. :( 

Не само ние и се подиграваме. Ето никому неизвестен сайт я подиграва на "певица" ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

ДА! 💅

И аз ще питам "Ама защо?" Съдбата малко ли я е проклела да е все още по известна с клипче от санитарно помещение отколкото с каквото и да било друго от 20 години "кариера" ? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Глупости. Къде в клипа експлоатира войната в Украйна при положение,че всичко е в американски стил? А и да не би само в Украйна да има война?Единственото общо със сръбския клип,който струва 2,50 е че мъжа умира.Клипът на Меди е далеч по-добър и въздействащ.

То и песента на Меди въздейства много повече от сръбската. Уникален прект е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Ще го лапнат за дуети веднага за да им оправи кариерите 😁

Аз още съм травмиран от оная му изява в дуета на Софи и Устата: Къде си бе, Лоренцо? Чайе шукарие... Мислех, че ще записва религиозна чалга на роден език 🤔

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

6mo cme b/\okHa/\u Kumu! 😒

преди 1 час, Klaus каза:

Аз още съм травмиран от оная му изява в дуета на Софи и Устата: Къде си бе, Лоренцо? Чайе шукарие... Мислех, че ще записва религиозна чалга на роден език 🤔

 

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Това никак не е лошо всъщност, ако бяха сменили тенекиения отсвир с китарите преди припева щеше да е топ

 

MaHu muq!

uckaM koBpeHcku xum om QHka, Tega, MaHo/\ u/\u Tomq!

caMo Gagocmu om gaMqH, juBko gobpeB u fuku 🥹

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

@Gerganafengeka cu? uMa 3a meb Mampq/\ no-Gope!

 

@Kitty си запази Потребителка на 2024 още от сега! :ba: @Sunlight ако не атакуваш с нова предизвикателна фотосесия, гърмиш!

@asylumМегахитът "Гърмеж" на Ванчето май е изтрит от YouTube.:cry: Исках да поздравя Зайчето, ама...

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Gerganafen каза:

@Kitty си запази Потребителка на 2024 още от сега! :ba: @Sunlight ако не атакуваш с нова предизвикателна фотосесия, гърмиш!

@asylumМегахитът "Гърмеж" на Ванчето май е изтрит от YouTube.:cry: Исках да поздравя Зайчето, ама...

Изглежда някой го е копирайтнал, пералнята им никога повече да не успее да завърти центрофуга дано!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Lelqtian каза:

Освен измислени, то си пише - Анални. Само не казват със чий задник ще ги раздават ... 

Както би казала Счетоводителката:
С на Джамайка си путката! 😘 

преди 1 час, DarkChild каза:

Кои награди не са измислени?

Отдавна няма награди. Кви са тия простотии? 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Kitty каза:

Не сме толкова тъпи.

Туй е под въпрос! Свят, в който Анелия тъпачката има фенове ич не е за подценяване. Ама кой е по-тъп - тя или феновето ѝ - трудно е да се констатира.

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Kitty каза:

012137872.jpg

Ужасни виснали дирници и впити прашки от 2.50, създадени от най-евтиния трикотаж. Галена с тея евтини чехли и напукани пети е просто шок, а Квазомодка с тея уж класни обувки - а отгоре като най-евтина магистралка - дори повече, в гръб спокойно мога да я сбъркам с Митю Пищова.

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...