Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , meleto каза:

Казах, че Гло през 2004 е Ивана през 2007. Все още най-голямата, но с нова любимка. 

2004 беше категорично на Ивана, а 2007 на Преслава, но поради приемственост забавяха нещата.

2004та вече се говореше упорито за любивника от сенчестите среди на Гло, а преди Изповед, че си е махнала ребро :D Просто хората не я дишаха. 

Нещо неТипично, Като на 17, че дори и Освободете дансинга > Присъда през 2004. 

Не сме безгрешни също беше далеч от Нещо неТипично и Като на 17. 

С днешна дата Не сме безгрешни е доста по-популярна от Като на 17 и вероятно и от Нещо Нетипично. Но в 2004, нещата бяха другояче.

Какво ти е мнението за този хит, който тресеше стадионите в цялата държава през 2004: 

Мазнотията беше мега скандална за Глори тогава. Спомням си, че даваха мейкинг към клипа, на който беше Илия Загоров. Колегиалност до последно, дори докато бившата му се тряскаше с най-големия мафиот на България. 
Всички проекти на Глори бяха топ и големи хитове пред 2004 година. На Ивана също, разбира се, но Глория не е за подценяване също.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, meleto каза:

Поздрави за всички пияници преди празниците :D 

Не е ли малко рано за пиене? :D На мен пък изобщо не ми се пие...... миналата година от Бъдни вечер започнах с Бейлис и вече в 10 бях заспал , след такова напиване тази година ще пропусна какъвто и да е алкохол, поне до Коледа.... :P 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не е ли малко рано за пиене? :D На мен пък изобщо не ми се пие...... миналата година от Бъдни вечер започнах с Бейлис и вече в 10 бях заспал , след такова напиване тази година ще пропусна какъвто и да е алкохол, поне до Коледа.... :P 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

 

Която и песен на Ивана и Анелия да хванеш от 2004 си бяха по-успешни през 2004.

Глория през 2004 вече беше лебедова песен. Нещо като Ивана в края на 2007. А вече с Изповед от 2005 беше също както Аз съм с теб от 2008 на Ивана. 

Не сме безгрешни се наложи като златен хит във времето. Камелия има сходни песни, които се разгърнаха с налагане.

Глория през 2004-та размаза - Не сме безгрешни беше и все още е по-голям хит от всичко нейно от Крепост и най-големия хит за годината. Присъда също беше мегахит.

Ивана такива нямаше през 2007 - Дерби, Най-добрата, Резерве, 100 живота, Адрес Любов, Вържи Очите ми, Парти Микс 2 - все провали.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Emanuela.Carey каза:

2013 мисля че Кукла беше по-голям хит от соловите на Преслава, или поне по мои спомени се въртеше повече

 

преслава има почти 15 милиона, кукла - 3. Скоро - 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Глория през 2004-та размаза - Не сме безгрешни беше и все още е по-голям хит от всичко нейно от Крепост и най-големия хит за годината. Присъда също беше мегахит.

Ивана такива нямаше през 2007 - Дерби, Най-добрата, Резерве, 100 живота, Адрес Любов, Вържи Очите ми, Парти Микс 2 - все провали.

Говорим за популярност, а не кой колко хитове е имал.

Освен това Крепост е от 2003. Присъда е точно толкова хит колкото Най-добрата. Точно никой не ги помни и двете. 

Не сме безгрешни е хит, но да отчетем и заслугите на Азис. 

Реално Ивана от 2008 е по-добре от Гло през 2005. Изповед < Аз съм с теб. Блясък в очите > Влюбена в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

преслава има почти 15 милиона, кукла - 3. Скоро - 5.

Това беше феномен. Преса я бяхме отписали. И тя пусна Режим-неприлична без клип и направи 2-3 млн за отрицателно време и клипът е с 15млн. Смятай. Същият номер направи и 2011 с Как ти стои и 2008-ма с Новата ти. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jouey каза:

И кой е мъжкия род на мърша?

Мърша за мъж..... Помислих, че говори за Теди Александрова. :D 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

 

Пиенето?

Напоследък едва се навивам на празници да пийна малко и ме хваща от нищото :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Пиенето?

Напоследък едва се навивам на празници да пийна малко и ме хваща от нищото :D 

Не знам. Който пие. Аз не помня кога последно съм близвал алкохол :D 

В хладилника имам мента и бомбичка ракия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Казах, че Гло през 2004 е Ивана през 2007. Все още най-голямата, но с нова любимка. 

2004 беше категорично на Ивана, а 2007 на Преслава, но поради приемственост забавяха нещата.

2004та вече се говореше упорито за любивника от сенчестите среди на Гло, а преди Изповед, че си е махнала ребро :D Просто хората не я дишаха. 

Нещо неТипично, Като на 17, че дори и Освободете дансинга > Присъда през 2004. 

Не сме безгрешни също беше далеч от Нещо неТипично и Като на 17. 

С днешна дата Не сме безгрешни е доста по-популярна от Като на 17 и вероятно и от Нещо Нетипично. Но в 2004, нещата бяха другояче.

2006-та беше също категорично на Преслава. Коя друга е вадила 2 песни в рамките на календарна година, които са взимали "Песен на годината", съответно "И когато съмне" за 2006-та и "Лъжа е" за 2007-ма???

На Мура Мега Преслава направо помля глупостите ви - не участваше. а името й - на женичка дебютирала преди САМО 2 години, беше скандирано след най-добрият прием на Ивана в КАРИЕРАТА ѝ.

А още не беше извадила албум, "Лъжа е", "Уморих се", "Заклевам те" и останалите хитачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Не знам. Който пие. Аз не помня кога последно съм близвал алкохол :D 

Аз си спомням последните 4 пъти. :D 
24 декември миналата година - половината бутилка Бейлис и не си спомням нищо, заспал съм на дивана. 31 декември другата половина Бейлис :D 

Към края на август два пъти. Първият път майка ми ме примами да й правя компания с 50 грама джин и без храна естествено ме хвана, аз и не мога много да се храня докато пия.... и последния път с половинката ми мента и тогава ме хвана...... :D :D :D 
Не пия, но все съм с някакви хора които обичат да си пийват... :D :D :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Какво ти е мнението за този хит, който тресеше стадионите в цялата държава през 2004: 

Мазнотията беше мега скандална за Глори тогава. Спомням си, че даваха мейкинг към клипа, на който беше Илия Загоров. Колегиалност до последно, дори докато бившата му се тряскаше с най-големия мафиот на България. 
Всички проекти на Глори бяха топ и големи хитове пред 2004 година. На Ивана също, разбира се, но Глория не е за подценяване също.

Това е най-музикантския кючек в чалгата. Абсолютна КЛАСИКА!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

2006-та беше също категорично на Преслава. Коя друга е вадила 2 песни в рамките на календарна година, които са взимали "Песен на годината", съответно "И когато съмне" за 2006-та и "Лъжа е" за 2007-ма???

На Мура Мега Преслава направо помля глупостите ви - не участваше. а името й - на женичка дебютирала преди САМО 2 години, беше скандирано след най-добрият прием на Ивана в КАРИЕРАТА ѝ.

А още не беше извадила албум, "Лъжа е", "Уморих се", "Заклевам те" и останалите хитачки.

2006 категорично си беше на Ивана, но е факт, че Преслава беше доста силна още тогава и се усещаше накъде отиват нещата. Планета си я налагаха. 2006 за Ивана беше като 2003 за Глория. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Говорим за популярност, а не кой колко хитове е имал.

Освен това Крепост е от 2003. Присъда е точно толкова хит колкото Най-добрата. Точно никой не ги помни и двете. 

 

image.png.b72f9f39fa29d0a2d8f54ad0558f2e0a.png

image.png.cb78e36d4d5e6678a014a389bffbbf4a.png

пак пишеш наизуст.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

2006 категорично си беше на Ивана, но е факт, че Преслава беше доста силна още тогава и се усещаше накъде отиват нещата. Планета си я налагаха. 2006 за Ивана беше като 2003 за Глория. 

 

Ивана след лятото нямаше пукната песен до януари другата година. Докато Преслава мачкаше като откачалка. Даже и за 2005-та заслужаваше наградата. А Глория за 2003 и 2004. 😘 Ивана е флоп, примири се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

image.png.b72f9f39fa29d0a2d8f54ad0558f2e0a.png

image.png.cb78e36d4d5e6678a014a389bffbbf4a.png

пак пишеш наизуст.

И двете бяха сезонни хитове, когато излязоха. 

С днешна дата няма как да сравняваме какво е било 2004 и 2007ма по ОБщИТЕ им гледания. Освен това да не подценяваме, че едната е качена в личен канал, а другата в Планета, където е миш-маш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

Това беше феномен. Преса я бяхме отписали. И тя пусна Режим-неприлична без клип и направи 2-3 млн за отрицателно време и клипът е с 15млн. Смятай. Същият номер направи и 2011 с Как ти стои и 2008-ма с Новата ти. 

и 2023-та с 

7 милиона ❤️ 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Емрах се справи с хакерите, пред-Коледно чудо 🙏🏻

IMG-0804.jpg

За извинението му "Повярвахме"

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ивана след лятото нямаше пукната песен до януари другата година. Докато Преслава мачкаше като откачалка. Даже и за 2005-та заслужаваше наградата. А Глория за 2003 и 2004. 😘 Ивана е флоп, примири се!

Съжалявам. Фактите са други. Не знаех, че Глориеви още ги боли. 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

и 2023-та с 

7 милиона ❤️ 

Не мисля, че някой е отписвал истински Преслава тази година. Видяхме приемите на Балканското и оная с гръка. Просто ни заблудиха гледанията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...