Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 минути, meleto каза:

 

Това го въртяха през 15 минути по Фентв, мисля 2004та. Даже си спомням как я пуснаха преди и след рекламите :D 

Kakmo u me3u

 

 

geHu MH qko geHcu ❤️

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди освен че е свалил кг и започнал да друса повече,как се променя толкова за 1 година визуално и от циганска горила става циганско сладурче?

Редактирано от fengergana
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Изглежда невероятно на 60.

Въпросът на 2:08 и отговорът й 🤣

тук според мен изглежда невероятно. На 58 години е топ маце!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма човек, който да може да ми каже какво да говоря и какво не. Коя е ДесиСлава, че да ми се обажда?! Не позволявам никой да ми нарежда какво да правя! 

IMG_9905.png

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Няма човек, който да може да ми каже какво да говоря и какво не. Коя е ДесиСлава, че да ми се обажда?! Не позволявам никой да ми нарежда какво да правя! 

IMG_9905.png

Силвия само с Цомба може да покаже на Фатмес как валяк мачка цинкова кофа.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Изглежда невероятно на 60.

Въпросът на 2:08 и отговорът й 🤣

hqdefault.jpg

1989 година

3d89820bc46.jpg

1995 година

https://1i.videoclip.bg/image/1/855310_2_preview.jpeg

 

Извод: оперирана е в 90те години.

Интересно е колко пъти повтори в интервюто, че няма пари и спонсори. Доста меркантилна и стисната е била, но естрадата след 89та е била на дъното. Поп музиката се възроди едва 2000 г. Неслучайно Лили е издала 1 или два албума през 1995-6 с Пайнер.

Ето какво казва Митака за Лили:

Цитат

 

- Да, с нея издадохме успешния албум “Готови ли сте за любов”, записите ги правихме тук, в Димитровград. Но тя реши да се доказва като певица не само пред традиционните си почитатели, а и да хване младото поколение с един различен, рокаджийски стил, да се облича рокаджийски, да демонстрира сексапил.

Аз лично я съветвах упорито да не се прави на тийнейджърка на сцената, защото за нея ще бъде трудно в този жанр. Казвах да си държи на традиционните почитатели, които я тачат и уважават, защото за младите рокаджии имаше певици като Милена. Тя не се съгласи и решихме да се разделим, като не се мъчим взаимно.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вижте как една истинска звезда отговаря на въпроси :) 

Ауууууууууууу! За това ли и Счетоводителката си направи подобен татус на едната ръка? Нима гони прилика с Лили Иванова? 😮 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Как ли Ергенът ще й вика:

  • Кирче
  • Киара, ма! - много злобно.
  • Карче
  • Кярче
  • Киаро
  • Кярице
  • Киарце - в случай, че има говорно дефектЦе.

Ква беше тая Киара? Да не е изчадие на Маноля? Ако да: Маноля явно е станала импресарио за реалити формати.

Чиба, какво друго има да и вика?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, xroflx9 каза:

Най-големия хит на Графа=сезонен хит на Емануела.

Само дето Графа има евъргрийн песни дето се знаят от всички, независимо от жанра. Емануела никога не е излизала от чалгата. 

Що се отнася до Графа, човекът си прави сам песните, събира 20к по стадиони, ще излъчат концерта по БТВ този месец... а нека Маноля се напъва със свекървите и вторите домове.

Не знам защо "Втори дом" от Емануела ми навява асоциация - публичен дом. :D Евтинджос, искам да кажа.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

hqdefault.jpg

1989 година

3d89820bc46.jpg

1995 година

https://1i.videoclip.bg/image/1/855310_2_preview.jpeg

 

Извод: оперирана е в 90те години.

Интересно е колко пъти повтори в интервюто, че няма пари и спонсори. Доста меркантилна и стисната е била, но естрадата след 89та е била на дъното. Поп музиката се възроди едва 2000 г. Неслучайно Лили е издала 1 или два албума през 1995-6 с Пайнер.

Ето какво казва Митака за Лили:

 

Каквото и да си е направила, било е успешно. Изглежда по-добре от разни лели Данчета и подобни скоропостижно одъртели девойки.

А Митака няма какво да й дава акъл.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Добре е, но има излъчване на собственичка на гараж-бутик за стоки от одринския битак.

Тя не просто има излъчване, със сигурност има бутик с турски боклуци. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Само дето Графа има евъргрийн песни дето се знаят от всички, независимо от жанра. Емануела никога не е излизала от чалгата. 

Що се отнася до Графа, човекът си прави сам песните, събира 20к по стадиони, ще излъчат концерта по БТВ този месец... а нека Маноля се напъва със свекървите и вторите домове.

Не знам защо "Втори дом" от Емануела ми навява асоциация - публичен дом. :D Евтинджос, искам да кажа.

 

Графа никога няма да има евъргрийн като “Да си плащал”

spacer.png

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Най-големия хит на Графа=сезонен хит на Емануела.

Графа след 2012-та и сезонен хит не е помирисвал, но го бутаха до откат по предавания, което му напомна имиджа и затова без проблем пълни зали. Същото се случи и със Софка.

Емануела констистентно е правила хитове през кариерата си, и никога не е опирала до парите от формати, за да преживява. Сега макар и леко флоп пак си има доволно участия, на които плейбечи, разхожда се и взема 6-7 хилядарки за 45 минути. Графа за тея пари си скъсва гъза от работа. Е, кой е хитрият и кой е тъпият?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Ама Графа има грамофонна плоча, Емануела кога? :D

Графа кога ще роди две деца от милионери?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...