Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 18 часа , Sunlight каза:

И какво му е харесала Ариана толкова на тоя Итън чак той да зареже жена си и сина си на 1 годинка заради Ариана?

 

ariana-grande-ethan-slater-relationship-timeline.webp

Това ли е новия на Ариана Гранде?! Ужас... Толкова грозен мъж...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , i810 каза:

Това ли е новия на Ариана Гранде?! Ужас... Толкова грозен мъж...

Той е. Ужасен вкус за мъже има- първият й съпруг наркоман,  който почина, вторият й съпруг беше готин, а този е зле като първия й. 

 

Тази седмица новия албум на Джъстин Тимбърлейк

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана е била омъжена само веднъж, с Мак Милър не е имала брак. 

Сегашният ѝ приятел е бил разделен с жена си преди да се събере с Ариана, бившата му съпруга го потвърди. Естествено на това не се даде толкова гласност, защото не е толкова интересно, колкото лъжата, че и двамата са изневерили на законните си партньори, а той е изоставил и бебе, за да е със суперзвезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.03.2024 г. от 10:33, Fast каза:

@Blueberry Коментирай че Ари ни подлъга с yes, and? и хайпването по интервюта. eternal sunshine е като кардинален клонинг на positions, с лепната една диско песен за цвят. Никаква еволюция.  Можеше да направи пауза като Риана, щом няма идеи.

Аз не съм никак разочарована и изобщо не намирам албумът за uninspired, напротив. 

Yes, and? хич не ми харесва като погледна голямата картина (няколко седмици ме зариби) и не ми се искаше това да е новият стил на Ариана. В албума определено има много по-добри парчета, които биха живели добре и извън него - We can't be friends, The boy is mine, Supernatural, True story. 

Имам теория, че този албум е просто нещо от сърцето ѝ и е изляла чувствата си, затова го е издала. Според мен ще се придържа към първоначалния си план да издаде нещо чак след като Wicked 1 види бял свят (а може би и 2) и което да си е superstar material. 

В eternal sunshine няма скип, но определено работи по-добре, ако го слуша човек подред, а не разбъркано.

И се надявам все някога да запише оригиналната fantasize с някоя и друга промяна и да я подари на феновете си. Заслужават го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Blueberry каза:

Ариана е била омъжена само веднъж, с Мак Милър не е имала брак. 

Сегашният ѝ приятел е бил разделен с жена си преди да се събере с Ариана, бившата му съпруга го потвърди. Естествено на това не се даде толкова гласност, защото не е толкова интересно, колкото лъжата, че и двамата са изневерили на законните си партньори, а той е изоставил и бебе, за да е със суперзвезда.

Както и да е. Пълен кретен е тоя Итън. Изобщо не е готин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sunlight каза:

Както и да е. Пълен кретен е тоя Итън. Изобщо не е готин. 

Може би ги харесва забавни, един от предните също беше кретен. И/или смята че тя самата е достатъчно готина и за двамата, особено ако прескочи блакфейса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.03.2024 г. от 20:17, swiftiebe каза:

Страхувам се че не усещам този албум на Тейлър толкова чакан и желан от хората... дали не им омръзна вече? :( 

Спокойно, скъпи! На мен Тейлър само в Репутация ерата не ми е била толкова безлична и скучна, иначе и там не беше най-най, ама пак по се ядваше от другите й безкрайни бози. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.03.2024 г. от 20:17, swiftiebe каза:

Страхувам се че не усещам този албум на Тейлър толкова чакан и желан от хората... дали не им омръзна вече? :( 

Еми да, сега истинска певица издаде албум и хората осъзнаха, че музиката не е само сложни текстове, които не се връзват с мелодията. Пък и тя пее за истинска раздяла, а не за PR такава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Може би ги харесва забавни, един от предните също беше кретен. И/или смята че тя самата е достатъчно готина и за двамата, особено ако прескочи блакфейса. 

Пийт не приличаше на човек, този новият е по-добре. Иначе Мак Милър беше сладур.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sunlight каза:

Не мисля. 

Това, предвид коментарите ти, е общоизвестен факт, скъпа. Въпреки това пак те обичаме ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Това, предвид коментарите ти, е общоизвестен факт, скъпа. Въпреки това пак те обичаме ❤️ 

Певсишният й съпеуг е готин дето се разведе с него. Ама сегашния й хич. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sunlight каза:

Певсишният й съпеуг е готин дето се разведе с него. Ама сегашния й хич. 

А после ние сме били злобни. Пък и какво се оплакваш, ето взела е уж смотльото да си правят реклама на филма, оставила е готините за тебе. Взимай един билет за щатите и вършей на воля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Blueberry каза:

Ариана е била омъжена само веднъж, с Мак Милър не е имала брак. 

Сегашният ѝ приятел е бил разделен с жена си преди да се събере с Ариана, бившата му съпруга го потвърди. Естествено на това не се даде толкова гласност, защото не е толкова интересно, колкото лъжата, че и двамата са изневерили на законните си партньори, а той е изоставил и бебе, за да е със суперзвезда.

С жена му дори все още не са разведени. Той е поискал развод Юли 2023, когато вече е бил с Ариана.

А месец Май 2023 ѝ е написал пост, че е “most caring and wonderful person in the world”.  
Значи или “раздялата” им е била сравнително кратка преди да тръгне с Ариана, или такава не е имало между връзките.

Във всеки случай Ариана е трябвало да помисли повече в тази ситуация, имайки предвид че не ѝ е за първи път. Но реално не мисля че дори ѝ пука, тя знае че ако пусне достатъчно силна песен ще ѝ бъде простено и забравено.

Като фен на Ариана още преди да стане певица знам че общественото мнение никога не я е интересувало. Знае че има таланта, фен базата и външния вид да прави каквото си иска и се възползва от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

С жена му дори все още не са разведени. Той е поискал развод Юли 2023, когато вече е бил с Ариана.

А месец Май 2023 ѝ е написал пост, че е “most caring and wonderful person in the world”.  
Значи или “раздялата” им е била сравнително кратка преди да тръгне с Ариана, или такава не е имало между връзките.

Във всеки случай Ариана е трябвало да помисли повече в тази ситуация, имайки предвид че не ѝ е за първи път. Но реално не мисля че дори ѝ пука, тя знае че ако пусне достатъчно силна песен ще ѝ бъде простено и забравено.

Като фен на Ариана още преди да стане певица знам че общественото мнение никога не я е интересувало. Знае че има таланта, фен базата и външния вид да прави каквото си иска и се възползва от това.

Разводите не се случват от днес за утре, това, че не е финализиран нищо не означава. 

Също и това, че един мъж пише за майката на детето му, че е грижовна и страхотна, не означава, че отношенията помежду им вървят.

И ако една необвързана (макар и с нефинализиран развод) жена влезе във връзка с обвързан мъж, кой е виновният - не е ли този, който зарязва половинката и бебето си? Ако приемем, че това е истината, разбира се. 

В крайна сметка ние не пием кафе с Ариана всеки ден, а слушаме музиката. Без да искам да звучи като уотабаутизъм, много хора на изкуството са правили далеч по-отвратителни неща, пак казвам, ако това, което е "направила" Ариана е това, което достигна до медиите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

 

Като фен на Ариана още преди да стане певица знам че общественото мнение никога не я е интересувало. Знае че има таланта, фен базата и външния вид да прави каквото си иска и се възползва от това.

КРАЛИЦА си е и тва е ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Разводите не се случват от днес за утре, това, че не е финализиран нищо не означава. 

Също и това, че един мъж пише за майката на детето му, че е грижовна и страхотна, не означава, че отношенията помежду им вървят.

И ако една необвързана (макар и с нефинализиран развод) жена влезе във връзка с обвързан мъж, кой е виновният - не е ли този, който зарязва половинката и бебето си? Ако приемем, че това е истината, разбира се. 

В крайна сметка ние не пием кафе с Ариана всеки ден, а слушаме музиката. Без да искам да звучи като уотабаутизъм, много хора на изкуството са правили далеч по-отвратителни неща, пак казвам, ако това, което е "направила" Ариана е това, което достигна до медиите.

В подобна ситуация и двамата са “виновни”. Никой не обвинява само Ариана, но тя е по-известната и затова повечето критики отиват към нея. 
Повечето хора знаят него като “Спондж Боб” все пак.

Да вярно е че има много изпълнители, които са правили по-големи гафове, но естествено че на гигант в музиката като Ариана няма как да ѝ се размине публичното оплюване.

Още повече че е в поп средите, а не рап/хип хоп където от изпълнителите едва ли не се очаква да са проблематични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не съм изтървал нещо? Ариана да не снима след Уикед Бодигард 2, ама тоя път вместо бодигард, мъжо и ще играе таксиджия в бургас, а тя палава служителка в пицария? И дали е късно да им продадем темата с избрани моменти, така грижовно я компилирахме тогава, много искам в този филм да има сцена с тряскане на нож на плота студена кухня и някой всичко да си каже цялата истина на момента! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуа обяви албума - Radical Optimism, 3ти Май 2024

Tracklist:

1. End of an era

2. Houdini

3. Training season

4. These walls

5. Whatcha doing

6. French exit

7. Illusion

8. Falling forever

9. Anything for love

10. Maria

11. Happy for you

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Wild_Style каза:

Дуа обяви албума - Radical Optimism, 3ти Май 2024

Tracklist:

1. End of an era

2. Houdini

3. Training season

4. These walls

5. Whatcha doing

6. French exit

7. Illusion

8. Falling forever

9. Anything for love

10. Maria

11. Happy for you

@Andrew Cunanan. от мен питието 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...