Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

Някой мигом да изтрие Фотошопа от компа на @Blueberry, за да прекрати направата на такива мемета:
 

415014585_888025056115627_7944261433455147706_n.jpg

Споко, нямам общата култура да го измисля. 💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Ариана не вярвам да стане голям хит като предните ѝ, но вече виждам, че хората се закачат по припева.
Въпреки че има доста сравнения с Renaissance, на мен Ариана ми харесва повече. И двете са инспирирани от Мадона.

На Лил Нас песента му е ужасно скучна и прилича на всичко, което е пускал от както стана известен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента на Ариана, един от най-слабите ѝ лийд сингли е, но си е catchy. Ще стане хит, както е всяка нейна песен, ще донесе на нея и Макс Мартин още един номер 1, но аз чакам следващите песни.

Албумът трябва да излезе до 2-3 месеца, не ги бави нещата по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти цял ден не съм я спирал. Доста е приятна. Нищо общо с провалените песни от предния й албум. Харесва ми в каква дирекция отива.

преди 53 минути, Blueberry каза:

Не е лоша песента на Ариана, един от най-слабите ѝ лийд сингли е, но си е catchy. Ще стане хит, както е всяка нейна песен, ще донесе на нея и Макс Мартин още един номер 1, но аз чакам следващите песни.

Албумът трябва да излезе до 2-3 месеца, не ги бави нещата по принцип.

Коментирай че fantasize няма да бъде в албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песничката на Ариана, харесва ми повече от positions, но нещо й липсва, за да я приема за силен старт след няколко години пауза. Не ми изглежда на Ари да й се занимава вече с музика, много насила ми идва това завръщане. А ако и обложката на албума наистина е онази дето се тиражира...:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

Почти цял ден не съм я спирал. Доста е приятна. Нищо общо с провалените песни от предния й албум. Харесва ми в каква дирекция отива.

Коментирай че fantasize няма да бъде в албума.

Не се изненадвам, тя си каза, че песента е са скеч. Жалко, с пипнат текст и добър аранжимент беше готов абсолютен хит.

Това, което се тиражира, е едната обложка по нейни думи, аз също се надявам на по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба песен от Ариола и дори още по-слаба песен от Лил Нас, ако тоя клип го беше пуснал през 2021-та като продължение на лийд сингъла преди - щеше да е фурор. Сега изглежда отчаян опит за преповтаряне на предишния успех. 

Много евтино видео от Араня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вариола дебютира с най-високия си поток евър - над 11 милиона. Лил Нас отбелязва невъобразим флоп с 1,7 милиона глобално. В ютюб също цифрите за него са отчайващи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Вариола дебютира с най-високия си поток евър - над 11 милиона. Лил Нас отбелязва невъобразим флоп с 1,7 милиона глобално. В ютюб също цифрите за него са отчайващи. 

За него? Че кой е този? Нула вън Хамерика...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова зле песента на Лил Нас. Да,не е нещо уау като Call me by your name,но си има зарибяващи части. Надявам се следващите песни да са по-провокативни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

За него? Че кой е този? Нула вън Хамерика...

Мили, говорим за човекът, който след 23 години счупи рекорда на Марая за най-дългозадържала се под номер 1 песен в Америка; който предизвика масови скандали с миналата си ера и имаше две от на-успешните песни за 2021-ва; също имаше супер премиери като гледаемост. Милион и 700 К в Споти и 2 милиона и 500 К за тоя клип е пълен позор, все едно Нормани е пуснала песен (нейните дори толкова не връзват), а не една от топ звездите на 2021-ва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh Jack, don't end her like that! 😔

 

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Мили, говорим за човекът, който след 23 години счупи рекорда на Марая за най-дългозадържала се под номер 1 песен в Америка; който предизвика масови скандали с миналата си ера и имаше две от на-успешните песни за 2021-ва; също имаше супер премиери като гледаемост. Милион и 700 К в Споти и 2 милиона и 500 К за тоя клип е пълен позор, все едно Нормани е пуснала песен (нейните дори толкова не връзват), а не една от топ звездите на 2021-ва.

Да ама той няма никакви фенове почти, всичко беше на база скандал и вече се изтърка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...