Jump to content



Поп фолк скандали (август 2023)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

По погрешка не си постнал Как ти стои/Да те прежаля/Сен тропе?

Да те прежаля е дует,а ние говорихме за самостоятелни песни.  Как ти стои не знам какъв голям хит е. Може и да е била в топ 5 през 2011,но към днешна дата е тотално забравена за разлика от Докрай. А Сен Тропе е балкански хит,който никой в чалгата няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Да те прежаля е дует,а ние говорихме за самостоятелни песни.  Как ти стои не знам какъв голям хит е. Може и да е била в топ 5 през 2011,но към днешна дата е тотално забравена за разлика от Докрай. А Сен Тропе е балкански хит,който никой в чалгата няма. 

Направи за 3 месеца 1 400 000 гледания в бокса. 

Да те бях ранила визирах, не Да те прежаля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Да те прежаля е дует,а ние говорихме за самостоятелни песни.  Как ти стои не знам какъв голям хит е. Може и да е била в топ 5 през 2011,но към днешна дата е тотално забравена за разлика от Докрай. А Сен Тропе е балкански хит,който никой в чалгата няма. 

Как ти стои е забравена? Затова дори тийновете на по 15-16 я слушат, което дори мен ме изненада…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bunn каза:

Как ти стои е забравена? Затова дори тийновете на по 15-16 я слушат, което дори мен ме изненада…

Ами така като гледам в Ютюб за 12 години има едва 5.5 милиона. Не мисля че се помни много,а и това е една от най-гадните песни на Преслава,така че напълно заслужено.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото през 2011 Емануела също мачка с мегахитове. Крайна мярка и Питам те последно са едни от хитовете на годината. Въобще успехите на Дора бяха във времена,в които конкуренцията беше огромна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Ето го цялото интервю на Дора което предизвика сеизмични трусове в Рамания

 

Споменава Сашка когато става дума за Карлеуша.. 🤣 Абе май ляга и заспива с мисълта за нея, че сигурно даже я и сънува 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

Ами така като гледам в Ютюб за 12 години има едва 5.5 милиона. Не мисля че се помни много,а и това е една от най-гадните песни на Преслава,така че напълно заслужено.

В съответната година песента на Преслава беше тотален хит, с доста по-голям интензитет от тази на Андрисла. Дори Проба-грешка беше по-голям хит от Докрай. 

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Тайрович вече "пее" оригиналните версии на кавърите си
 

 

Между пее и мучи има доста солидна разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някой друг скандализиран, че дори в най-яката си песен напоследък Ангелският глас едвам си изпява фразите на някои места, а на други откровено звучи дрезгава като Тони Димитрова?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Да те прежаля е дует,а ние говорихме за самостоятелни песни.  Как ти стои не знам какъв голям хит е. Може и да е била в топ 5 през 2011,но към днешна дата е тотално забравена за разлика от Докрай. А Сен Тропе е балкански хит,който никой в чалгата няма. 

Как ти стои беше зверски хит през 2011. Преслава имаше доста шити 2010 и я бяха отписали, а тя на 1 януари гръмна с този хит. 5.5 млн за песен извън Ютуб ерата си е много!

преди 44 минути, xroflx9 каза:

Между другото през 2011 Емануела също мачка с мегахитове. Крайна мярка и Питам те последно са едни от хитовете на годината. Въобще успехите на Дора бяха във времена,в които конкуренцията беше огромна.

И това:

Ако сте забравили истерията на Балканските награди 2011 и биса накрая.

WWW.VBOX7.COM

Моля, не пишете обидни коментари или с някакъв нецензурен характер. Максимална дължина 400 символa.skype:(dj.tenyo.mix.webs.com) SLUSHAI TE ONLYNE RADIO.(WWW.RADIO-HIT-MUZIK.PICZO.COM)Тегли си песента От Тука http://radio-hit-muzik.ovo.bg/

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ако сте забравили истерията на Балканските награди 2011

WWW.VBOX7.COM

Моля, не пишете обидни коментари или с някакъв нецензурен характер. Максимална дължина 400 символa.skype:(dj.tenyo.mix.webs.com) SLUSHAI TE ONLYNE RADIO.(WWW.RADIO-HIT-MUZIK.PICZO.COM)Тегли си песента От Тука http://radio-hit-muzik.ovo.bg/

 

Примата на съветския съюз, всички пикли ходят в нейните стъпки

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Тайрович вече "пее" оригиналните версии на кавърите си
 

 

Хитра е. Хем в СЪрбия е мега, хем и в България се налага. Аз съм сигурен, че у нас поне 50% от 15-30 знаят коя е Теа. Реално коя нова сръбска певица може да се похвали с подобно нещо. Всичките дето се тачат в БГ са дърти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , LeBron каза:

В общи линии, Андреа е много по-позитивен кадър от Цветелина Янева, която пее за хоби, няма участия, смуче крадени пари и изобщо не знае къде се намира. 

В някои отношения е вярно, но Андреа ако можеше да е на мястото на Янева изобщо нямаше да се замисли. Каквото и да е направила Янева, Андреа и сама си е виновна за спада в кариерата. Вместо да се вземе в ръце и да си стъпи на краката тя от години копае дъното още по-дълбоко. С подмятания и омраза няма да си върне загубеното. Янева може да е всякаква, но няма образ на истеричка, пияница, откачалка и злобна плюеща жена. Андреа е тази, която не знае къде се намира. Черните пари и истории на Цура нямат нищо общо с това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

В съответната година песента на Преслава беше тотален хит, с доста по-голям интензитет от тази на Андрисла. Дори Проба-грешка беше по-голям хит от Докрай. 

 

Пълни глупости.Още малко ще изкараш и че Лекарство за мъж е била по-голям хит от Докрай. 

Както казах Как ти стои може и да е била в топ 5 на хитовете за 2011,но най-големите самостоятелни при жените са Докрай в Пайнер и Крайна мярка в Ара/Диапазон.

В този форум много обичате да принизявате успехите й,но това че към днешна дата е алкохолизирана шизофреничка,не ги променя. Да не забравяме,че ако не беше Андреа,Как ти стои нямаше да съществува сигурно.

преди 8 минути, meleto каза:

Как ти стои беше зверски хит през 2011. Преслава имаше доста шити 2010 и я бяха отписали, а тя на 1 януари гръмна с този хит. 5.5 млн за песен извън Ютуб ерата си е много!

И това:

Ако сте забравили истерията на Балканските награди 2011 и биса накрая.

WWW.VBOX7.COM

Моля, не пишете обидни коментари или с някакъв нецензурен характер. Максимална дължина 400...

 

Какво означава извън Ютюб ерата? Тя песента ако се помни и до днес ще си трупа гледания и в тубата. Все пак Ютюб е фактор вече повече от 10 години.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Пълни глупости.Още малко ще изкараш и че Лекарство за мъж е била по-голям хит от Докрай. 

Както казах Как ти стои може и да е била в топ 5 на хитовете за 2011,но най-големите самостоятелни при жените са Докрай в Пайнер и Крайна мярка в Ара/Диапазон.

В този форум много обичате да принизявате успехите й,но това че към днешна дата е алкохолизирана шизофреничка,не ги променя. Да не забравяме,че ако не беше Андреа,Как ти стои нямаше да съществува сигурно.

Какво означава извън Ютюб ерата? Тя песента ако се помни и до днес ще си трупа гледания и в тубата. Все пак Ютюб е фактор вече повече от 10 години.

Кости имаше и преди Андреа и много след като Андреа я закопахме.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Кости имаше и преди Андреа и много след като Андреа я закопахме.

Да,но тя го вербува в Пайнер. Ако не беше тя не знам кой друг щеше да е. Евентуално Галена като се засили през 2013-2014

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Пълни глупости.Още малко ще изкараш и че Лекарство за мъж е била по-голям хит от Докрай. 
 

Което е Фактс! Ани Хоанг е истинската Европейска звезда в чалгата! 💋

преди 29 минути, meleto каза:

Как ти стои беше зверски хит през 2011. Преслава имаше доста шити 2010 и я бяха отписали, а тя на 1 януари гръмна с този хит. 5.5 млн за песен извън Ютуб ерата си е много!

И това:

Ако сте забравили истерията на Балканските награди 2011 и биса накрая.

WWW.VBOX7.COM

Моля, не пишете обидни коментари или с някакъв нецензурен характер. Максимална дължина 400 символa.skype:(dj.tenyo.mix.webs.com) SLUSHAI TE ONLYNE RADIO.(WWW.RADIO-HIT-MUZIK.PICZO.COM)Тегли си песента От Тука http://radio-hit-muzik.ovo.bg/

 

тук обаче приемът е доста компромисен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Emanuela.Carey каза:

Тайрович вече "пее" оригиналните версии на кавърите си
 

 

Всичките наши смешнички да седят и да я гледат как се прави. В момента при нас няма певица, която да се доближи и 5% до това което Теа прави. Истинската кралица на Балканите!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докрай е последният самостоятелен мегахит на Андреа, нормално е да се помни. Преслава след "Как ти стои" има още множество мегахитове. 

А песента на Андреа беше пята на няколко концерта + промоции + турне. Преслава е пяла на 2 места "Как ти стои" - на наградите за 2010-та, където без малко да събори залата + на промоцията на албума си. Андреа никога не е имала такъв мощен прием на "Докрай", където я е пяла. 

още една песен, дето я водите сезонен хит, а тук размазва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Че тя точно Андреа започна тренда на богатите бездарници с купени кариери.

Да, това е една от основните разлики. Андреа е бездарна и кариерата й се изгради с провокативна визия, пари и лъхане на секс отвсякъде. Вярно е, че тозе тип поведение й се отдаваше перфектно и правеше шоу, но тя сама се провали. Цветелина може да пее и на сцената е демонстрирала стил и класа, не провокативно поведение. В клиповете също се различаваха. Различават се в това отношение, но и двете не са цвете за мирисане. Това обаче не означава, че Цура е виновна за провала на Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Докрай е последният самостоятелен мегахит на Андреа, нормално е да се помни. Преслава след "Как ти стои" има още множество мегахитове.  

Е, като е толкова зле, защо цял ден тя ти е в устата? Кой знае как цял ден й слушаш песните, ама иначе плюеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...