Jump to content



Андреа - Повече от думи


Препоръчани коментари

преди 15 часа , Kriminal каза:

аск ми вадедър фром ол доз йирс

аскми вотер ърн фром олдиз тиърс

аскми уай со мени фейд бадам стил хиър...

амстил хиър...

амстил хиър......

nanogica-dekra-fall.gif

Така и не разбрах, какво се опита да напишеш о.О Няква нова шльокавица ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутално добре, браво Андреа! Ама да не стане да не пусне песен в близките 3 години след тази щото ще обезсмисли тази като прогрес, то не може да се завръщаш по 20 пъти. С албанеца не беше лоша, макар, че там се клатеше като пияна (надявам се да не е била) но това си е точно нейния стил с Оцко, браво! Андреа има визия за това кое как трябва да изглежда. Очаквам за есента нова песен с брутален клип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , iraklis каза:

Така и не разбрах, какво се опита да напишеш о.О Няква нова шльокавица ли е?

Изгледа ли клипа докрая?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На фона на 90% от песните това лято, предложението на Андрюш направо кефи. Ясно е, че тя по-гласовита няма как да стане, но когато има желание и старание трябва да бъде похвалена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително очарован съм от този проект.

Топ песен, клипът на моменти ми идва в повече с тези ревове по средата на песента, но иначе като цяло ми идва доста силно!

Браво, Андреа! Продължавай в същия дух!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Еха, много добра песен, даже не е нужно да казвам "като за сегашната Андреа". Не знам дали е от слушалките ми или какво, но аранжиментът не звучи какафонично, чак се изненадах, че е на Оцко.

Текстът makes sense, което май вече е изключение за чалгата.

Клипът е интересен и красиво направен.

9/10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

след половин година + мога да заключа, че това е най-големият провал в кариерата на Андрю. Комерсиална музика и текст, клип за 70 бона и равносметката - 850 000 сумарно за повече от 6 месеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

след половин година + мога да заключа, че това е най-големият провал в кариерата на Андрю. Комерсиална музика и текст, клип за 70 бона и равносметката - 850 000 сумарно за повече от 6 месеца. 

Не е вярно това,не е чак такъв провал. Освен официалното видео имаше качена по-къса версия в един фен канал,който правеше повече гледания от официалния клип и сумарно беше минала милиона още преди месец два,но сега не го намирам,явно Дора го е докладвала.

Иначе освен тези 850к има и още 119к от топика + около 200к стрийма,така че не е толкова зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.01.2024 г. от 2:56, xroflx9 каза:

Не е вярно това,не е чак такъв провал. Освен официалното видео имаше качена по-къса версия в един фен канал,който правеше повече гледания от официалния клип и сумарно беше минала милиона още преди месец два,но сега не го намирам,явно Дора го е докладвала.

Иначе освен тези 850к има и още 119к от топика + около 200к стрийма,така че не е толкова зле.

Дори и милион и половина да има - при такава инвестиция и хайп от самата Андреа - е тотален провал, тя дали и 10% от капитоловложението е успяла да избие?! Едвали! Ако Галена/Преслава имаше тези гледания за това време щеше да е съсипана тук, но щом е Андреа - ѝ се прощава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...