Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Fyre и Virgo просто обединено имат голяма фен база.

На Тото не бих казал че песента е рап - а виене, но той май винаги си е имал гледания защото пуска по-рядко.

Gucci Forema е хит заради популярността на оригинала.

За Fyre нямам наблюдения, ама това селянче Върго ли мърго ли е то детско гласче вади и тая муцунка на малка маймунка въобще не ми придава респект, по-скоро някакво лапе което се мъчи да рапира на диалект :D

Тотка, ако Кака Пешка не му слагаше айтюна навсякъде или да му изправя гласа щеше да е още по-зле не е за траене... Даже това, че преди време спря коментарите на всичките си видеа показва колко е комплексиран от мнението на хората, каквото искал това ще ставало :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Добре че не си бил тук лятото на 2018-та, когато спамът "шефката е хита на лятото" беше превзел форума.

Xum u 2018, u cq e

 

  • Like 1
  • Love 2
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

това изтърбуши държавата.

Когато на Цоцко песните звучаха качествено и можеха да се слушат... Ама то тогава фирмите даваха аранжиментите за мастериране на кадърни хора.

  • Like 1
  • Thanks 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Хойляля хойляля ляйляля

Такъв магнитуд в чалгата не е имало

 

Любимата ми песен за 2009 година! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Сигнал ТОЧКА Беге те обявят за най-яка, погледа ти е:
Бони е най-яка в разгара на лятото
Бони е най-яка в разгара на лятото

SIGNAL.BG

В разгара на лятото Бони пусна новия си сингъл, озаглавен "Най-яка". Видеоклипът вече е наличен в онлайн канала Boni (Official).

Поредната статия извадена от задниците. Сега, да обобщим: Тони Стораро ПОЛУДЯ по Алисия, ма иначе е женен, то не пречи, нали? Бони е най-яка в разгара на лятото? Едра, пищна, яка, вдига щанги във фитнеса ли? През есента и зимата не ви ли е яка? Да ви сера в мундзите скапани! 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Когато Сигнал ТОЧКА Беге те обявят за най-яка, погледа ти е:
Бони е най-яка в разгара на лятото
Бони е най-яка в разгара на лятото

SIGNAL.BG

В разгара на лятото Бони пусна новия си сингъл, озаглавен "Най-яка". Видеоклипът вече е наличен в онлайн канала Boni (Official).

Поредната статия извадена от задниците. Сега, да обобщим: Тони Стораро ПОЛУДЯ по Алисия, ма иначе е женен, то не пречи, нали? Бони е най-яка в разгара на лятото? Едра, пищна, яка, вдига щанги във фитнеса ли? През есента и зимата не ви ли е яка? Да ви сера в мундзите скапани! 

Емилия Стоянова да не е продала сайта или да го е дала на някой наследник да го поддържа :D Последната една-две години големи глупости се пишат.

  • Like 2
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FolkEmpire каза:

Емилия Стоянова да не е продала сайта или да го е дала на някой наследник да го поддържа :D Последната една-две години големи глупости се пишат.

И аз това се чудя. Никога не са се писали толкова смешни статии за отрицателно кратко време. Толкова ли няма по какъв друг начин да привлекат внимание? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Летните хитове(поп-фолк) през последните 10 години са били:

2013 - Дай ми, след август - Кис ми бейбе
2014 - Хавана тропикана
2015 - Бум, В твоите очи, Стара каравана
2016 - Пей сърце и куп други големи хитове
2017 - Мотел
2018 - Шефката/Купих ти сърце
2019 - Пиян/Тръгвай си
2020 - Проблем
2021 - Турболенс и Ти не си за мен имаха почти еднакви гледания от Бг и двете бяха големи трендове в тик ток. Гърмяха здраво и Скандал, Аномалия и Автомата
2022 - Отпусни се и WtB
2023 - Ергена и Клечката

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Летните хитове(поп-фолк) през последните 10 години са били:
2013 - Kiss me, baby
2014 - Хавана тропикана
2015 - ГЕНЕРАЛ
2016 - Пей сърце
2017 - Мотел
2018 - Купих ти сърце
2019 - Пиян
2020 - Проблем
2021 - Турболенс и Ти не си за мен 
2022 - Отпусни се
2023 - Още не се знае

Според мен пък са така..... Лятото още не е минало, ще видим. 2015 определено ни се разминава. Иначе "Стара каравана" се разви във времето, не беше директен бум както с "В твоите очи" например. Не стана веднага голям хит, но пък във времето се слушаше много. Имам предвид, че има песни които гръмват веднага, но не са дълготрайни хитове. При нея нямаше първоначален бум като при някои други песни, обаче пък си остана. Аз за 2017 година нямам наблюдение, за това съм съгласен с вас. Всмисъл забравил съм тогава какво точно пускаха..... Коя на Джена не е ли от 2017 година? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DevilWish каза:

Знам ги твоите успе-ХИ, късал си милиони дре-ХИ

УДАВИ СЕ - ДАВАЙ! ДАВАЙ! ДАВАЙ! ❤️ Yes, My Love 😘 

Първоначално и аз си мислех,че е милиони дрехи,но всъщност е”късал си ми нови дрехи”

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Първоначално и аз си мислех,че е милиони дрехи,но всъщност е”късал си ми нови дрехи”

Мерси. Аз също чувах "Късал си милиони дрехи", но така звучи по-логично. Между другото Андреа е написала, че е готова с втора песен от Оцко. ❤️ 
 

Andrea 
19 мин  · 

Благодаря за топлите думи ! Не се притеснявай, втората песен от Оцко е вече готова ! А относно международните ми проекти, аз исках да се развивам извън пределите на страната ми и като изпълнител, артист и режисьор, няма да спра да го искам !
 
  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Аз за 2017 година нямам наблюдение, за това съм съгласен с вас. Всмисъл забравил съм тогава какво точно пускаха..... Коя на Джена не е ли от 2017 година? 

2017 е, но никоя от пайнерските не може да си го мери дори и на половина с Мотел това лято. Другите хитове бяха Напрао ги убивам, Базука и Луцифер и буда, но те не са от чалгата.

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

2017 е, но никоя от пайнерските не може да си го мери дори и на половина с Мотел това лято. Другите хитове бяха Напрао ги убивам, Базука и Луцифер и буда, но те не са от чалгата.

Аз съм забравил изобщо какво пускаха през 2017. Даже за "Коя" имах съмнение. Нещо поп-фолка ми се губи до някаква степен в тази година и нямам наблюдение точно тогава какво е било хит. В края на годината си спомням тогава, че Преслава пусна "Не се изтриваш", по-скоро мисля, че се сещам бегло за някакви песни. Даже и за "Мотел" бях забравил..... Към днешна дата не знам как върви тази песен, но мисля, че до "Хабиби" не може да се доближи? Като цяло май това е най-големия хит на Азис в последните години?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

Първоначално и аз си мислех,че е милиони дрехи,но всъщност е”късал си ми нови дрехи”

Чуве се ясно "миЛиони дрехи", не се чува никъде "нови". Даже текста си е написан в описанието на офишъл видеото :D

image.png.0511fd34336c87d7cc47a7617a2d6cfc.png

Купувайте си хубави слушалки/аудио системи бе хора :D

  • Like 1
  • Thanks 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Чуве се ясно "миЛиони дрехи", не се чува никъде "нови". Даже текста си е написан в описанието на офишъл видеото :D

image.png.0511fd34336c87d7cc47a7617a2d6cfc.png

Купувайте си хубави слушалки бе хора :D

Значи правилно съм чул. Сега прочетох. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Значи правилно съм чул. Сега прочетох. 

Аз го връщах няколко пъти и се чува съвсем ясно как е, ако се слуша на евтини слушалки може да те объркат защото там честотите са неправилни и се смесва гадно и ако песента не е мастерирана добре може да се заблудиш ако нямаш у-во, което да изкарва правилно звука :)Преди години когато съм бил с кофти спийкъри съм чувал съвсем други простотии, а сега все едно слушам други песни :D

Взимаш си едни такива и ще чуваш всичко :)

https://www.sony.bg/electronics/lenta-za-glava-slushalki/wh-1000xm4

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Аз го връщах няколко пъти и се чува съвсем ясно как е, ако се слуша на евтини слушалки може да те объркат защото там честотите са неправилни и се смесва гадно и ако песента не е мастерирана добре може да се заблудиш ако нямаш у-во, което да изкарва правилно звука :)Преди години когато съм бил с кофти спийкъри съм чувал съвсем други простотии, а сега все едно слушам други песни :D

4yū moBa

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Това какъв бесен хит беше, сега за лятото никой не може да се сети да пусне такава лекичка и свежа песен....

 

 

u3BuHemu

 

  • Love 1
  • Ooo 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

4yū moBa

 

Е колко пъти вече, пияЛа, хваЛа :D Музиката е супер ама вокала.... :D Хем неправилни думи, хем непрестанен аутотюн като робот :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...