Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Още не, но гледам какво ще стане с Фаст. Досега слушах дискографията на Силвия:

Търся решение. Ако и фаст напусне и аз си тръгвам обаче. Значи Туценцето беше голям удар. Но още хора няма да преживея. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тогава да им запеем горната песен на всички - НЕ ДАВАМ ДА СЕ ДАВАМЕ! Фръц-пръц!
Аз:

 

В интерес на истината тоя пост беше лигавщина, но беше провокиран от политическите набежки които са хванали бившите раманяци. Буквално няколко вече са партийни членове - имаме си Бобо на Вана с неговото спасяване на София, Руже Федерер с нейното Възраждане за Добрич и още едно на баба фенче дето се е набутало в ГЕРБ в ПлоГдив. 

Та се замислих за нивото на политиката. И отделно имаме фенове на баба, които си смениха пола, фен на Малина, който беше във война с Корнелия Нинова за дра пропагандата. Абе въобще звезди е произвел тоя форум, ЖЕГА е:

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

В интерес на истината тоя пост беше лигавщина, но беше провокиран от политическите набежки които са хванали бившите раманяци. Буквално няколко вече са партийни членове - имаме си Бобо на Вана с неговото спасяване на София, Руже Федерер с нейното Възраждане за Добрич и още едно на баба фенче дето се е набутало в ГЕРБ в ПлоГдив. 

Та се замислих за нивото на политиката. И отделно имаме фенове на баба, които си смениха пола, фен на Малина, който беше във война с Корнелия Нинова за дра пропагандата. Абе въобще звезди е произвел тоя форум, ЖЕГА е:

 

 

Фена на Малинаж днес беше качил снимки, още е топ пиченце, даже и по-хот от обикновено ми се стори 😘 

 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

В интерес на истината тоя пост беше лигавщина, но беше провокиран от политическите набежки които са хванали бившите раманяци. Буквално няколко вече са партийни членове - имаме си Бобо на Вана с неговото спасяване на София, Руже Федерер с нейното Възраждане за Добрич и още едно на баба фенче дето се е набутало в ГЕРБ в ПлоГдив. 

Та се замислих за нивото на политиката. И отделно имаме фенове на баба, които си смениха пола, фен на Малина, който беше във война с Корнелия Нинова за дра пропагандата. Абе въобще звезди е произвел тоя форум, ЖЕГА е:

 

 

Чувал съм за тях, на скоро някой пусна клипче за този фен на Малина. Ти откога си във форума? Аз някъде от есента на 2008, така, че даже се сещам за тези потребители. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Чувал съм за тях, на скоро някой пусна клипче за този фен на Малина. Ти откога си във форума? Аз някъде от есента на 2008, така, че даже се сещам за тези потребители. 

Трябва да си влезна в оригиналния акаунт и ще ти кажа. Но там някъде. Аз някои не ги познавам лично от тези персони. Но беше станал скандал с Глория и фена й (тя вече е жена де). Общо взето 2010 в рамания ситуацията беше:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

@WindWalkerMonk забравяш 3 от най-големите ни звезди - Зайка, фокси и кити.

 

Кити наскоро ми хареса коментар. Чувствах се като на сцена с Преслава. 

Е така като видях, че ми е харесала коментари. Туци ми липсва всеки ден. Искам да чувам за нея и Коци. Тя поне ходи на участия! А с фокси не знам какво става, според мен мелето го е баннал тайно! 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Кити наскоро ми хареса коментар. Чувствах се като на сцена с Преслава. 

Е така като видях, че ми е харесала коментари. Туци ми липсва всеки ден. Искам да чувам за нея и Коци. Тя поне ходи на участия! А с фокси не знам какво става, според мен мелето го е баннал тайно! 

Мен Кити пък ме мрази 😘 Фокси е класа!

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Трябва да си влезна в оригиналния акаунт и ще ти кажа. Но там някъде. Аз някои не ги познавам лично от тези персони. Но беше станал скандал с Глория и фена й (тя вече е жена де). Общо взето 2010 в рамания ситуацията беше:

 

А как се пишеш на оригиналния акаунт? Значи с теб сме горе-долу от едно време тука :) Тоест сме едни от първите. То тук имаше скандали с кого ли не.... Страшно беше по едно време хахахахах, някои потребители със сигурност не знаят, но като го казваш на мен ми е ясно. Значи някои са травестити? :D 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

А как се пишеш на оригиналния акаунт? Значи с теб сме горе-долу от едно време тука :) Тоест сме едни от първите. То тук имаше скандали с кого ли не.... Страшно беше по едно време хахахахах, някои потребители със сигурност не знаят, но като го казваш на мен ми е ясно. Значи някои са травестити? :D 

 

Има всичко, форума е феноменален. 

Иначе нека не разваляме магията, как ми е оригиналния акаунт. Помня как мелето плетеше интриги, че съм кондома, и форумци ме помляха. Аз го направих тоя акаунт за пранк. И беше абсурдно, защото ползвах лафове на различни хора около мен. Той и до ден днешен си е за ебавката де. Най - абсурдното беше, че хора с които си се разбирах ме помляха тогава. :D 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Има всичко, форума е феноменален. 

Иначе нека не разваляме магията, как ми е оригиналния акаунт. Помня как мелето плетеше интриги, че съм кондома, и форумци ме помляха. Аз го направих тоя акаунт за пранк. И беше абсурдно, защото ползвах лафове на различни хора около мен. Той и до ден днешен си е за ебавката де. Най - абсурдното беше, че хора с които си се разбирах ме помляха тогава. :D 

Аз ги помня като никове, но не съм имал кой знае каква комуникация с Кондомчо...  Значи сега ТИ СИ ОСТАВАШ ЗАГАДКА! :D 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако ша напускаш и ти - прати ми фейс/инста, щото не ща да те губя като приятел. :) 

Него не го интересува приятелството ти. Само парите ти.

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DevilWish каза:

А как се пишеш на оригиналния акаунт? Значи с теб сме горе-долу от едно време тука :) Тоест сме едни от първите. То тук имаше скандали с кого ли не.... Страшно беше по едно време хахахахах, някои потребители със сигурност не знаят, но като го казваш на мен ми е ясно. Значи някои са травестити? :D 

Да, на Глория един от феновете беше нацепен модел и после стана жена.

А на Малина единственият фен се изявява като травестит.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Да, на Глория един от феновете беше нацепен модел и после стана жена.

А на Малина единственият фен се изявява като травестит.

Mи приятелството е хубаво нещо, ама сега няма образование, няма пари. Ето какво е казала енциклопедията ми:

Аз не знам кой е Аристотел например, но знам коя е Софи Маринова. Не знам какво означава лекция, но знам какво е Версаче. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, DarkChild каза:

Да, на Глория един от феновете беше нацепен модел и после стана жена.

А на Малина единственият фен се изявява като травестит.

:D :D :D :D :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

Mи приятелството е хубаво нещо, ама сега няма образование, няма пари. Ето какво е казала енциклопедията ми:

Аз не знам кой е Аристотел например, но знам коя е Софи Маринова. Не знам какво означава лекция, но знам какво е Версаче. 

В такъв случай напускам форума. СБОГОМ!

  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, BobiTo каза:

Е ми ли я: "Не правя много дуети", моля? Тая, дето няма самостоятелна песен от 5 години. 

 

Освен това, че ги подбирала сега, а навремето не можела да каже Не.

На Мара не й стига домашния тормоз, ами сега и това.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, BobiTo каза:

Е ми ли я: "Не правя много дуети", моля? Тая, дето няма самостоятелна песен от 5 години. 

 

Емилия съвсем е скъсала връзката с реалността. Галин, Ави Бенеди, Денис, Нидал, Флорин Салам, Емануела, Галена, МАлина, Емрах, Борис Дали, Аристос, Сакис Кукос, Стефан Илчев, Цеци Лудата, Стораро, Валдес

 

Не никак няма дуети. Най-много 2-3 от тези са фийч. А с някои има 2-3-4. Даже с повечето повтаря.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, BobiTo каза:

Е ми ли я: "Не правя много дуети", моля? Тая, дето няма самостоятелна песен от 5 години. 

 

АХАХАХАХАХА.... СЧЕТОВОДИТЕЛКООООООООООО, сметките нещо май ги обърка, а?
УВОЛНЕНА СИ!!!
Във форума:


 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...