Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 часа , meleto каза:

Никога не е била лидерка в смисъла на Галена/ Преслава. Каквито и хитове да е правила. Да, в топ 3 беше и в някои години беше опасно близо до подгласник на Преслава, но не й достигаше авторитет. Винаги се е приемала за слаба певица. То и Преслава през 2010 издишаше без кой знае какви хитове, но пак беше номер 1. По същата логика Назмилер като направиха Милионерче трябва да са били номер 1 за годината. Или пък За да те забравя на Милко... Хитовете са само един признак.

Що за примери? Назмилер са си one hit wonder както повечето оркестри в чалгата,а За да те забравя стана хит с малко късмет и помощ от Преслава. Въобще няма място за сравнение с Андреа,която 3-4 години мачкаше с хитове и поне до 2015-2016 беше в топ 5 на чалгата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Lelqtian каза:

15 години по късно все едно някой ще разпознае мъжкия скелет с цици който е Галена в момента, с пухкавата девойка от ваната. 

Иначе за родителя, ами зависи от родителя нали, може да е хубав, поучителен момент за детето относно много неща. 

Ами надявам се да не се поучат от "микрофонната техника" ( Гюрин бисер от Мюзик Айдъл) на майка си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Меди, дето го пишете в топ 2 след Галош, след Преслава, дето е според вас залязла, по гледания. А той нали има и актуален хит в лицето на онова военно нещо. Интересно!

Е Преслава има 20 години кариера, Меди - 5. Дори и нищо да не пускат с Галена пак ще са топ 10.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

ЧЕ РЕ ДЕ, Джуди!
Винаги си била една посредствена певица, крайно време е да слезеш на земята и да осъзнаеш, че увиваш като в хамам, хитовете ти са плод на късмет, а не на талант, стайлингът ти е потрес и си една от най-големите безличници, влизали някога в А група на чалгата!

Дано съумееш да откриеш коя си, не е ок 15 години да се правиш на женския вариант на Тони Стораро 😘 

 

Тази я видях на битака в Търговище този уикенд. Беше се прибрала при родата от Бурса за курбан байряма. Викаше на глас ЧОК МАСРАФЛЪ, БЕЕЕ. Скъпо й се виждаха доматите. То с тая инфлация в Турция заплатите им са заникъде...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

 

Каквато и да е Маноля, една от малкото да има дует с истинска звезда от съседните държави, че и на български да го накара да пее. За разлика от останалите лузърки в поза партер на дюнерджии и каналджии на мигранти.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, xroflx9 каза:

Що за примери? Назмилер са си one hit wonder както повечето оркестри в чалгата,а За да те забравя стана хит с малко късмет и помощ от Преслава. Въобще няма място за сравнение с Андреа,която 3-4 години мачкаше с хитове и поне до 2015-2016 беше в топ 5 на чалгата.

До 2015?? Изсили се нещо. До Най-добрата съм що годе съгласен, че е била в топ 10, но топ 5, може би у вас, но не и в държавата. Добре, да вземем Джена. Пак поредица хитове и накрая в ситуацията на Андри. 

Като говорим за хитове, кой е масовият хит на Андри?  Дето го знаят млади и стари. 

преди 3 минути, DarkChild каза:

Каквато и да е Маноля, една от малкото да има дует с истинска звезда от съседните държави, че и на български да го накара да пее. За разлика от останалите лузърки в поза партер на дюнерджии и каналджии на мигранти.

Нищо не е накарала. Касъмови са спазарили всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

До 2015?? Изсили се нещо. До Най-добрата съм що годе съгласен, че е била в топ 10, но топ 5, може би у вас, но не и в държавата. Добре, да вземем Джена. Пак поредица хитове и накрая в ситуацията на Андри. 

Като говорим за хитове, кой е масовият хит на Андри?  Дето го знаят млади и стари. 

Нищо не е накарала. Касъмови са спазарили всичко.

Че кой е в този твой топ 5? Преслава,Галена,Анелия,Джена,Андреа и след тях Емилия. Това е топа на Пайнер за миналото десетилетие. Към днешна дата само първите 2 все още не са окапали.

Заповядай,тази песен все още гърми така сякаш е излязла миналия месец,а не преди 11 години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева има повече хитове от Андреа за миналото десетилетие и е била активна през цялото време.

На 8 февруари 2010 г. излиза видеоклип към хита „Момиче за всичко“. През пролетта излиза видеоклип към баладата „Всичко“. В интернет изтича новата песен на певицата, озаглавена „Празна стая“, а видеоклипът излиза на 20 май. На 9 юни в град София, музикална компания „Пайнер“ отпразнува 20 години от създаването си, а Цветелина Янева изпява песента „Момиче за всичко“. Певицата се изявява на Турне „Планета Дерби“ 2010 за първи път. В разгара на лятото в интернет изтича новата песн на певицата, озаглавена „За контакти“, а видеоклипът се появява на 11 юли. В мрежата изтича друга песен на певицата, която е дует с Ionut Cercel, „Влез“, а видеоклипът към нея излиза на 24 септември. На 5 октомви певицата представя дебютния си албум, озаглавен „На първо място“, в Sin City.

На Бъдни вечер излиза видеоклип към баладата „Давай, разплачи ме“.

На 24 януари 2011 г. излиза видеоклип, към първата дуетна песен на певицата заедно с Мария, която носи заглавие „Какво правим сега“. През пролетта излиза видеоклип, към песента „Притеснявай ме“. В клипът участие взе и моделът Марян Кюрпанов. През лятото излиза видеоклип към песента „По страшно“. През есента Цветелина Янева и Rida Al Abdullah представят видеоклип на дуетно парче „Брой ме“. На Коледа излиза новата песен на певицата „Никога и никъде“, а видеоклипът се появява в началото на следващата година.

На 19 февруари 2012 г. излиза видеоклип към песента „Мога пак“. На 19 май излиза първият фолклорен албум на Цветелина Янева, който носи заглавие „Дъщеря на песента“. В края на месец май излиза видеоклип към песента „Две черти“. Новият клип на Цветелина Янева към песента „Бонбони“ излиза на 14 юли. През есента е пуснат видеоклип към песента „С какъвто се хванах“. Вторият самостоятелен албум на Цветелина Янева излезе на Никулден. Проектът е озаглавен „Мога пак“ и включва CD с нови песни и DVD с познатите 8 видеоклипа. На 11-ите годишни награди на ТВ „Планета“ певицата печели две награди: Фолклорен алум на 2012 – „Дъщеря на песента“ и Албум на 2012 – „Мога пак“.

На 1 януари 2013 г. излиза видеоклип към баладата „Още ли“. Певицата представя песента „Ще се гордееш“ с ТВ версия. На 9 април излиза видеоклип към песента „Счупени неща“. На 4 юни излиза ТВ версия към песента „В твоя стил“.

В разгара на лятото излиза видеоклип към песента „За господина“. На 6 октомври излиза видеоклип към баладата „Без думи“. През есента певицата и Константин представят първото си дуетно парче, озаглавено „До безумие“. В края на годината певицата представя песента „Без да ми се дърпаш“ с ТВ версия. На 12-ите годишни музикални награди на ТВ „Планета“ Цветелина Янева печели две награди: „Стил и оригиналност“ и Балада на 2013 „Без думи“.

През 2014 г. певицата представя най-новата си песен на 12-ите годишни музикални награди на ТВ „Планета“ – „Алергична“, а видеоклипът излиза на другия ден. На 19 юни излиза видеоклип към песента „Дяволски вярно“ на Карлос, в която участие взима Янева. Тя се изявява на турне „Планета Лято 2014“ за втори път. През лятото певицата представя видеоклип към песента „Още колко нощи“. На 1 октомври излиза видеоклип към баладата „Страх ме е“, в която участва Фики. В края на ноември излиза видеоклип към последната песен на певицата за годината „Чакам теб“.

През 2015 г. първата песен, която представя певицата, е „Кажи ми, ало“. На 11 юни, по случай 25 години Пайнер, Янева заедно с Анелия, Галена, Деси Слава, Емилия и Преслава представят нов вариант на добруджанската песен „Лале ли си, зюмбюл ли си“, а месец по-късно се появява и клипът. Концертът се проведе в Стара Загора пред Летния театър. През лятото певицата и 100 Кила представят видеоклип към първата си дуетна песен „4 червени луни“. През есента Цветелина Янева и Ищар представят видеоклип към първото си дуетно парче „Музика в мен“. На 18 декември излиза видеоклип към песента „Видимо изневерил“. По време на коледните и новогодишните празници заедно с Галена и Галин представя съвместна празнична песен – „Коледа“.

В края на месец май 2016 г. излиза видеото „Пей сърце“, с участието на Галена и Азис. На 31 май, по случай концерта, с който оркестър „Орфей“ официално отпразнува 35-ата си годишнина, Цветелина Янева е гост изпълнител с изпълнение на „Ой, Киче, Киче“, „Камбанен звън“, „Първом, първом“ и „Ша ида, мамо, ша ида“. На 10 юни излиза песента на Лазар Кисьов – „Ще ме помниш“, а на 22 август песента на Борис Дали със заглавие „Ламята“, в които участие взема Цветелина Янева. На 10 октомври излиза видео на Цветелина Янева е към песента „Да те бях зарязала“, в която участва и Галин. В края на годината излиза видео на Тони Стораро към песента „Без теб, любов“, в която участва и Цветелина Янева.

В началото на 2017 г. Цветелина Янева промотира новия си проект, озаглавен „Убий ме“.

През 2018 г. Цветелина Янева издава четири песни „Грешка беше“ в дует с Денис Теофиков, „Маракеш“ в дует с Галена, „Краят с мен“ и „Честито“.

Лятото на 2019 г. излиза „Болка моя“. Излизат още две песни „Не ме оставяй“, в дует с Фики, и „Ангелът“.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Че кой е в този твой топ 5? Преслава,Галена,Анелия,Джена,Андреа и след тях Емилия. Това е топа на Пайнер за миналото десетилетие. Към днешна дата само първите 2 все още не са окапали.

Заповядай,тази песен все още гърми така сякаш е излязла миналия месец,а не преди 11 години.

 

Айде сега, защо се затворихме само до ПАйнер? Или само до жени. 

Да, тази песен гърми у вас и у нас. Това не я прави вечен хит, уви :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Вече няма нужда от Преслава и Галена. Всеки може да си прави песни с техните гласове :D 

Много си личи в произношението на думите че не е истинско.

Джена съска, Галена винаги произнася думите твърдо, а Преслава понякога си спестява пълното произношение

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Айде сега, защо се затворихме само до ПАйнер? Или само до жени. 

Да, тази песен гърми у вас и у нас. Това не я прави вечен хит, уви :D 

И да включа Тони Стораро,Азис,Емануела,Алисия,Фики и Галин,Дора пак си е в топ 10 до 2016. Чак след това си намали продукцията,надебеля,побърка се и дойде края й.

Мислиш ли че Азис ще я пее на всяко свое участие ако беше хит само у вас или у нас?Не ми се водят такива субективни и натоварващи дискусии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

И да включа Тони Стораро,Азис,Емануела,Алисия,Фики и Галин,Дора пак си е в топ 10 до 2016. Чак след това си намали продукцията,надебеля,побърка се и дойде края й.

Мислиш ли че Азис ще я пее на всяко свое участие ако беше хит само у вас или у нас?Не ми се водят такива субективни и натоварващи дискусии. 

Андреа през 2015 беше в топ 10 и изкара "Секс за ден", която беше хит. Но от 2016 изпадна рязко от списъка. Дори не помня какво е пуснала през 2016...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Bunn каза:

Андреа през 2015 беше в топ 10 и изкара "Секс за ден", която беше хит. Но от 2016 изпадна рязко от списъка. Дори не помня какво е пуснала през 2016...

Последния й голям хит

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Последния й голям хит

Аа, да, тя го пусна баш в края на 2015та. Беше си стабилен хит. След тази песен, изпадна от топ 10, но си е виновна самата тя. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа 2015 топ 10 заради Секс за ден??? Има 50 имена с по-големи хитове от това. Дори Ваня, Татяна и Хоанг направиха по-големи хитове с помощта на Оцко.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...