Jump to content



Галена x Теа Тайрович - Абракадабра


Препоръчани коментари

Доста сатанинско ми идва всичко това. И клип, и песен. 
“Хавана Тропикана” от 2014 беше на светлинни години от това. Сори Галенче, само с парса не става, ако ще да имаш и 50 милиона гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслушаемо и негледаемо е това. Галена от 100 години не е правила песен, дето да ми хареса. 
На места сякаш са се опитали да преповторят аранжимента на "Еуфория".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва обещаBaщo c грабващ куплет и готино изпяване от Галя. После другата осира всичко и няма спасение. Тромав припев. Несходство в гласовете. Неслушаема какафония. Красив клип.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален проект! Видеото е най-доброто в жанра от много време насам. Не е за вярване, че Галена работи по авторска песен с Фивос. Дано не е единичен случай и започне да влага повече и в музика от добри композитори. Колкото и да ме кефи "Горчиво" , разликата между двете песни е огромна. Жескока музика им е направил Фивос. Само като чуеш акондите и знаеш коя е песента. Така се създава трайно творчество.  Теа има много добро присъствие пред камерата. Много яка женска енергия има и в песента, и във видеото. Браво! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Съжалявам, че ще го кажа, но това е най-слабата песен с участието на Галена от години. Буквално ми е неслушаема, а частта с "Две е повече от една" ме кара да се изприщвам.

Да си беше стояла с Горчиво и Ергенът, която гърми отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчето от гледна точка на локации, монтаж и цветови корекции ми евтинее, нетипично за Галена. Личи си, че е правено от по-евтин и нискокачествен режисьор.

Текстът на бг е пълен потрес, личи си, че Галош го е писала. Ся хубуу, че е стигнала до второ отделение по четмо и писмо в килийното училище, ама необходимо ли е на всички ни да го демонстрира с това клише?!

На места Теа изглежда като световна звезда до Галоши. Просто сръбската плескавица е по-харизматична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Клипчето от гледна точка на локации, монтаж и цветови корекции ми евтинее, нетипично за Галена. Личи си, че е правено от по-евтин и нискокачествен режисьор.

Текстът на бг е пълен потрес, личи си, че Галош го е писала. Ся хубуу, че е стигнала до второ отделение по четмо и писмо в килийното училище, ама необходимо ли е на всички ни да го демонстрира с това клише?!

На места Теа изглежда като световна звезда до Галоши. Просто сръбската плескавица е по-харизматична.

Виедото е на Рик. Режисьора на Ти не си за мен, 100 живота, Еуфория, Welcome to Bulgaria, Не си ме давай и тн. Почти всеки клип й е от него от Ламборгини насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Виедото е на Рик. Режисьора на Ти не си за мен, 100 живота, Еуфория, Welcome to Bulgaria, Не си ме давай и тн. Почти всеки клип й е от него от Ламборгини насам.

Аз се чудих защо всичките са ми ултра евтинджос, а то защо било.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...