Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

От 23.06.2023 г. от 18:19, BobiTo каза:

Не знам защо си мислят, че с една и съща песен ще се получи два пъти, почти никога не се.

На Фики му се получават еднаквите и то вече няколко пъти. И за мен е странно, но при него върви. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Кой пък беше Саранди, че да му пречи някой на участията... Тоя същия дето навремето си помисли, че ще стане Азис ли? Тръгнал и той неизвестния герой да се жалва. Като гледам само  на такива като него и безхитовата от десетилетие алкохоличка им липсват участия. Другите си имат пълни графици. 

Не е въпроса кой, а защо изобщо е Саранди .... И от къде толкова и с каква наглост копира гърмежите на лидерката????? ????? ????? ????? ????? Добре че е никой неизвестен бездарник от народа, иначе за косата да го е фанала 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

На Фики му се получават еднаквите и то вече няколко пъти. И за мен е странно, но при него върви. 

Е той прави само цигански кючеци без капка стойност и индивидуалност, това музика ли го наричаш? На мен ми се повръща от неговото "творчество".

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

Е той прави само цигански кючеци без капка стойност и индивидуалност, това музика ли го наричаш? На мен ми се повръща от неговото "творчество".

Тя и Анелия години наред правеше комерсиални чалгарии от Пашев на тема "беше само секс, нищо повече", но ти го наричаше творчество и музика нали?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Само да кажа, че Парти тайм беше първата чалга песен, която оглави БГ ТОП 100 по БТВ. 

Веднъж и БТВ да блеснат с вкус!
Имаш ли инфо кои са останалите чалга песни, оглавили тази тъй престижна класация?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кой би могъл да спаси кариерата на Дончо от тотално забвение?! Явно с Фики няма да се получи.

Никой. Да имаше кариера, да говорим за спасяване, а то .... нищо. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Само да кажа, че Парти тайм беше първата чалга песен, която оглави БГ ТОП 100 по БТВ. 

Ta3u neceH HaucmuHa GapMe6e omBcqkage, 4ak Me gpa3He6e. B4epa cu q nycHax u ú ce u3keFux, Ho egHo BpeMe Me HepBupa6e kBa MaHuq be6e 🤣

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ta3u neceH HaucmuHa GapMe6e omBcqkage, 4ak Me gpa3He6e. B4epa cu q nycHax u ú ce u3keFux, Ho egHo BpeMe Me HepBupa6e kBa MaHuq be6e 🤣

 

Ох не можех да я понасям, нито Мая, нито Живия Комикст, нито Партито, нито Тайма 2005та. 

Ама сега си е време. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Веднъж и БТВ да блеснат с вкус!
Имаш ли инфо кои са останалите чалга песни, оглавили тази тъй престижна класация?

Помня, че първата дето влезе от чалга гилдията е Анна. Май беше тази:

 

 Общо взето след като Парти тайм спечели, класацията се напълни с чалга и падна от ефир след няколко месеца или година. Просто хората не се кефят на подобен микс  поп+чалга. Реално вкараха чалгата, защото попът тотално не произвеждаше нищо, но пък по този начин загубиха лоялната си аудитория, която не можа да преглътне това омесване.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...