Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Преслава качва ново стори специално за най-големия фен на Павел - @Andrew Cunanan.

IMG-5489.jpg

Айде, айде... не е само той. Половината форум ще му се изредите. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава качва ново стори специално за най-големия фен на Павел - @Andrew Cunanan.

IMG-5489.jpg

CHuMkama Mupu6e Ha nom

IT-BG.ORG

Луна - Лука Мъдичев

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и певици с добре изглеждащи мъже, ама Преса съвсем не е от тях. На всеки строеж и на всяка нива ще намерите десетки като Павел. Откъде го изкопа тоя простак не знам.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел мое да мяза на ранно-демокрационна мутра, но е един от най-нормално изглеждащите мъже на чалга певица. Просто го сравнете с тези персони:
Image_6072961_40_0.jpg

orig.gif?_=1446927883

a0550a54742c.png

a3322230cfb2.jpg

640_345305.jpeg

f5e969fdefed.jpg

4e647db6-74b6-4e81-beed-d356e70ed852.jpg

s1_7.jpg

Image_7599402_128_0.jpg

articles__785f2069e7c10164d50ba408c703c0

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Защо качваш снимка на Емануела и Джина Стоева?

Не дискриминирай по този начин изпълнителката на "Пясъчен часовник".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не дискриминирай по този начин изпълнителката на "Пясъчен часовник".

Не отричам да е имало някаква лесбо интрига - Емануела и е било писнало да се занимава с мъже, Джина още се е чудила дали изобщо да се занимава

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

Павел мое да мяза на ранно-демокрационна мутра, но е един от най-нормално изглеждащите мъже на чалга певица. Просто го сравнете с тези персони:

orig.gif?_=1446927883

Галин си изглежда добре, даже за Галена преди интервенциите си е супер.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , hohster каза:

 

 

FB.WATCH

Hello, everyone! I’m Desi Slava! I will be waiting for you on 6th July at The Brunswick Centre — London, UK! 🫶🏻🇬🇧 Let’s celebrate together! •••...

 

Топ ниво английски :D

Тук Деса е като изгубената сестра на Карди Би.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Галин си изглежда добре, даже за Галена преди интервенциите си е супер.

Cynep cu e, Heka 3aBujgam. u geHuc KacaMoB cu e ok, npocmo e bu/\ Ha 15-16 Ha ma3 cHuMka, koemo He e cnpe/\o EMa ga Ha/\a3u 4aBemo Ha 6efa 😅

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер

Малката заключила майка си на терасата и не я пускала
Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер
 

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Малката Галина, която е първата внучка на примата на попфолка Глория, заключила майка си на терасата и не я пускала да излиза от вкъщи.
“Сърди се! Дори онзи ден ме заключи на терасата, за да е сигурна, че няма да тръгна някъде. Направи се, че не ме чува и нямаше как да вляза, но това са нормални неща. Тя е много малка и няма как да разбира къде отивам и какво правя, но смятам че още малко като порасне всичко ще й бъде обяснено, както ми беше обяснено и на мен едно време” – разказва Симона Загорова пред радио Веселина.

Наследницата на Глория не крие, че се е случвало вече 2-годишната й дъщеря да гледа някои от изявите й на живо, но само тогава, когато става дума за ранни концерти.

“Когато мога, викам баба ми или някои мои приятели, за да мога да взимам Галина със себе си. Идва на по-ранни участия и пляска в публиката… Където може, я взимам” – казва младата майка.

Наскоро Симона пусна новия си попфолк сингъл, озаглавен “Жалко”, който вече се радва на добър прием от меломаните.

SIGNAL.BG

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Щом Сигнал и за това правят новина - нямам думи! Ама Симона заключена! Не, Симона е под чехал! Първо под този на майка си, а сега и на малката! Ах, Симо, Симо - ти си просто една чехла! Те мъжете си падат по това - да бъдат чехльовци, ама ти защо така, бе, момиче??? 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , hohster каза:

 

 

FB.WATCH

Hello, everyone! I’m Desi Slava! I will be waiting for you on 6th July at The Brunswick Centre — London, UK! 🫶🏻🇬🇧 Let’s celebrate together! •••...

 

Топ ниво английски :D

Това е Деса? А не Анита Шмайзер? Ай стига бе.  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер

Малката заключила майка си на терасата и не я пускала
Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер
 

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Малката Галина, която е първата внучка на примата на попфолка Глория, заключила майка си на терасата и не я пускала да излиза от вкъщи.
“Сърди се! Дори онзи ден ме заключи на терасата, за да е сигурна, че няма да тръгна някъде. Направи се, че не ме чува и нямаше как да вляза, но това са нормални неща. Тя е много малка и няма как да разбира къде отивам и какво правя, но смятам че още малко като порасне всичко ще й бъде обяснено, както ми беше обяснено и на мен едно време” – разказва Симона Загорова пред радио Веселина.

Наследницата на Глория не крие, че се е случвало вече 2-годишната й дъщеря да гледа някои от изявите й на живо, но само тогава, когато става дума за ранни концерти.

“Когато мога, викам баба ми или някои мои приятели, за да мога да взимам Галина със себе си. Идва на по-ранни участия и пляска в публиката… Където може, я взимам” – казва младата майка.

Наскоро Симона пусна новия си попфолк сингъл, озаглавен “Жалко”, който вече се радва на добър прием от меломаните.

SIGNAL.BG

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Щом Сигнал и за това правят новина - нямам думи! Ама Симона заключена! Не, Симона е под чехал! Първо под този на майка си, а сега и на малката! Ах, Симо, Симо - ти си просто една чехла! Те мъжете си падат по това - да бъдат чехльовци, ама ти защо така, бе, момиче??? 

Добре прави малката, явно акъла в тая фамилия е през 3 поколения. Жалко че не го прави по-често и Сима успява не само да тормози хора да я слушат, ами и да харчи излишни пари да записва песни. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Добре прави малката, явно акъла в тая фамилия е през 3 поколения. Жалко че не го прави по-често и Сима успява не само да тормози хора да я слушат, ами и да харчи излишни пари да записва песни. 

ga, aMa He! 6me Hu mopMo3u go omkam…

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер

Малката заключила майка си на терасата и не я пускала
Дъщеричката на Симона Загорова й погодила страшен номер
 

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Малката Галина, която е първата внучка на примата на попфолка Глория, заключила майка си на терасата и не я пускала да излиза от вкъщи.
“Сърди се! Дори онзи ден ме заключи на терасата, за да е сигурна, че няма да тръгна някъде. Направи се, че не ме чува и нямаше как да вляза, но това са нормални неща. Тя е много малка и няма как да разбира къде отивам и какво правя, но смятам че още малко като порасне всичко ще й бъде обяснено, както ми беше обяснено и на мен едно време” – разказва Симона Загорова пред радио Веселина.

Наследницата на Глория не крие, че се е случвало вече 2-годишната й дъщеря да гледа някои от изявите й на живо, но само тогава, когато става дума за ранни концерти.

“Когато мога, викам баба ми или някои мои приятели, за да мога да взимам Галина със себе си. Идва на по-ранни участия и пляска в публиката… Където може, я взимам” – казва младата майка.

Наскоро Симона пусна новия си попфолк сингъл, озаглавен “Жалко”, който вече се радва на добър прием от меломаните.

SIGNAL.BG

Дъщеричката на певицата Симона Загорова й погодила страшен номер.

Щом Сигнал и за това правят новина - нямам думи! Ама Симона заключена! Не, Симона е под чехал! Първо под този на майка си, а сега и на малката! Ах, Симо, Симо - ти си просто една чехла! Те мъжете си падат по това - да бъдат чехльовци, ама ти защо така, бе, момиче??? 

Симона си плаща да пишат за нея, нищо ново. Уви резултатът е кота 0.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...