Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

От 29.03.2024 г. от 20:16, Lelqtian каза:

Миналата година пак ли гледа само снипети и евентуално рикапа докато тече смс-подаването? 

Повечето които не сме чували на живо, ще чуем тоз уикенд след партито в Мадрид. 

Ако спечели Израел, проблем никакъв, догодина конкурс няма да има и толкоз 

 

Глупости. Целите ги гледам. Просто има повече от месец. Но и обикновено още на рекапа имам добри прозрения. Но забелязах няколко парчета, които си личи, че са ги отрязали на кофти места.

преди 22 часа , Blueberry каза:

 

Иначе точно това е, че Израел изобщо не трябваше да участва, ама не им стискаше да ги дисквалифицират. За мен има риск от тяхна победа, защото песента е силна, много хора смятат, че Палестина е агресорът, в крайна сметка и в Израел страдат и умират хиляди цивилни хора и песента си е препратка към това, те затова я връщаха сто пъти. I'm still broken from this hurricane си е намек за атаката на Хамас през октомври (имаше нещо със Storm в името, а оригиналното име на песента беше October Rain), само това са успели да прокарат, но пак ще се улови от хората. Аз и за Украйна не вярвах, че ще спечелят през 2022, обаче те даже направиха рекорд по телевот.

 

Неее, правиш грешна съпоставка. Първо зад Украйна седи цяла Европа и САЩ. Там наляха милиарди. Израел e някакъв сателит на щатите, ама и не много значима глобално. Затова минава метър за момента. Но не се е свършило - може да я дисквалифицират. Всеки нормален човек осъзнава, че не може заради терористични организации да атакуваш и убиваш цивилно население. Щото израелците правят точно това. И реално те са терористите в момента.

Такива евтини текстчета няма да вържат. Даже очаквам публиката да освиркват мощно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Исландската госпожа пее хубавко, но защо точно с песента на Укей от Ротердам, която взе нил поа от публиката и журитата? Освен да са я взели без пари със провисналите тромпетите за стейджинга в промоция ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Швейцария 

Белгия

И ако ви вълнувал останалите изпълнения - много са и ми омръзна да спамя, да и аз съм изненадан от този факт - разгледайте този и уиуиблогс каналите 

https://www.youtube.com/@cynericvision/videos

https://www.youtube.com/@Wiwibloggs/videos

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Lelqtian каза:

Швейцария, но от местния Мюзик айдъл. 

Както и разместване при букитата - Немо е 3ти за сметка на Украйна и Европапа. 

Скоро ще е пръв при букитата. Вокално наистина е топ, само да промени малко визията .. някак ще олекне изпълнението и ще пресоли манджата според мен, ако розова драг балерина рапира и пее опера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Grinch каза:

Скоро ще е пръв при букитата. Вокално наистина е топ, само да промени малко визията .. някак ще олекне изпълнението и ще пресоли манджата според мен, ако розова драг балерина рапира и пее опера.

image.png.47798dc9ecefe4f689921373506c6da5.png

Вече може да кажем че е първи.

Колкото до останалото .. Преди 10 години спечели жена с брада. А и това не е драг, но да вземе под впредвид че розовото е на каръщина, особено из полуфиналите ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

image.png.47798dc9ecefe4f689921373506c6da5.png

Вече може да кажем че е първи.

Колкото до останалото .. Преди 10 години спечели жена с брада. А и това не е драг, но да вземе под впредвид че розовото е на каръщина, особено из полуфиналите ;) 

Така е, розовото не върви на Евровизия особено. Сещам се и за Малта 2021, когато гледаше като посрана след телевота на финала. Ето 2021 горе/долу по това време какви са били залозите. image.jpeg.002407b2251031b81498079a3a42c477.jpeg

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега Лондон. Звука е по стара традиция, потресаващо ужасен. 

Австрийците все още пращат репетьорката, мисля че вече е време да видим кой реално ще пее в Малмо. 

Бонус, съвсем "случайно" верижката на ... сутиена? отказва да кооперира. 

Мата Хари от грузинския Али Експрес 

Вече искам и аз да не знам нищо за тези наркотици ... бонус - хванал съм влака от Кишинев през Букуреш и до Талин 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 16 часа , Wild_Style каза:

Мацката от Малта ще разцепи B)

Пълен NQ, поне ще има време да се преоблече като разцепи трикото и да е готова да хваща пътя в края на вечерта. 

Ден 4ти. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълнеж на първия полуфинал ще е Бенямин Ингросо, изпълнението ще включва 21 души на сцената, цифра отбелязваща точките му от телевот на финала 2018та.

На 2рия ще се вихрят Елена Папаризу, Сертаб Еренер и Шарлот Нилсен, победителка от 1999 за Швеция. 

Ениуей, от днешната репетиция, Молдова и Литва разочароват, а Ирландия изглежда интересно. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...