Jump to content



Евровизия 2024


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
От 14.12.2023 г. от 8:47, Wild_Style каза:

Много лудо, допада ми!

Това на сцената ще  е доста умряло. Супер бейсик ми е на мен.

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Албания

 

Тук и циците няма да са в помощ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Това на сцената ще  е доста умряло. Супер бейсик ми е на мен.

Тук и циците няма да са в помощ. 

Чехите имат време да ривампнат и да стейджнат, стига да искат. Но май не искат. Клипа от финала им е труимф на нищетата и отрицателен бюджет. Или твърде умел и пак неуспешен опит да прикрият колко зле пее тая на живо с гадна техника и гадна акустика в нечий хол. 

На Албания, напук на прогнози и бози, не им трябва много да стигнат до 20то място на финала, та като нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Чехите имат време да ривампнат и да стейджнат, стига да искат. Но май не искат. Клипа от финала им е труимф на нищетата и отрицателен бюджет. Или твърде умел и пак неуспешен опит да прикрият колко зле пее тая на живо с гадна техника и гадна акустика в нечий хол. 

На Албания, напук на прогнози и бози, не им трябва много да стигнат до 20то място на финала, та като нищо. 

Ако годината е опустошително скучна, албанците предвиждам да не са на финал.

А чехите, без да съм пускал живото изпълнение, песента е достатъчно умряла, за да допусна, че ще прескочат до съботата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не сте казали за Юнайтед Кингдъм

image.png.c78c39f1a296350cbc3f4f88764ab418.png

 

Отсега се почва с пиаpа, че имало акция да го свалят, щото е LGBTQ, за да се зашуми около него и UK да е 25-та, а не 26-та, както обичайно.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцената наистина изглежда брутално, не се съмнявам и че ще я реализират по най-добрия начин. Имам много високи очаквания към Швеция, ЮК бяха супер миналата година, за разлика от Итали, които се насраха ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Blueberry каза:

Нищо не сте казали за Юнайтед Кингдъм

image.png.c78c39f1a296350cbc3f4f88764ab418.png

 

Отсега се почва с пиаpа, че имало акция да го свалят, щото е LGBTQ, за да се зашуми около него и UK да е 25-та, а не 26-та, както обичайно.

Според мен пак има излишен хайп, без да е излезнала песента. Фло Райда като беше със Сан Марино какво стана? Даже и песента беше яка и пак бяха на дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Blueberry каза:

Нищо не сте казали за Юнайтед Кингдъм

image.png.c78c39f1a296350cbc3f4f88764ab418.png

 

Отсега се почва с пиаpа, че имало акция да го свалят, щото е LGBTQ, за да се зашуми около него и UK да е 25-та, а не 26-та, както обичайно.

Тоя пиар щеше да е интересен .... преди 20? 25 години. Все едно ще е първия LGTV+ представител на Евровизия изобщо не само от Укей, а дори няма цифра победители на доста места от буквията. 

И няма нужда от пиар, последното място е капарирано от Дойчланд, още не им е изтекъл настоящия договор за него ;) 

Ениуей, не са пуснали песен още. Кво да им коментираме? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам, когато шведите са домакини. Наистина изглежда като европейско шоу. Още помня, италианците ли бяха с ония водопади, все едно си на мол във Велико Търново :D 

Абе, ЮК бяха добре миналата година. Обаче коментирайте, че отдавна балканска държава не е помирисвала победа. И най-вероятно пак ще изпуснем серията, както 2003-2008.. когато все кръшни държави побеждаваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те от балканските държави половината не участват вече. Според мен трябва някакви по-млади и алтернативни артисти да отидат, може и да се забележат, дори да не спечелят. Виктория колкото и да беше заспала, събра позитиви от конкурса, дори в момента кавъра ѝ на All I want for Christmas е навъртял 1.5 млн. стрийма с спотифай за месец време. Даже 2020 букмейкърите я слагаха първа. Балканите не са интересни с типично балканското си, колкото с това какво могат да направят извън него и извън клишето попринцип.

По-интересно е сега какво ще се случи с Израел. Дали няма да има освирквания в залата, възможно е даже според мен да има протести. Сещам се как исландците като бяха в Израел бяха с палестинското знаме при гласуването накрая и скандализираха тогава на финала. От залата се чу освиркване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не са потвърдили ще участват или не, но ме съмнява. Последната новина по темата е от преди месец, как ЕБУ им удължава срока че чакали да приемат бюджета за 2024. Което е станало преди Коледа ... явно се мотаят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Не са потвърдили ще участват или не, но ме съмнява. Последната новина по темата е от преди месец, как ЕБУ им удължава срока че чакали да приемат бюджета за 2024. Което е станало преди Коледа ... явно се мотаят. 

Сега видях, че през 2017 са участвали 42 държави... Мечтая си някой ден да се върне Туркие и да бъдат 43. :D

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Grinch каза:

Турция едва ли скоро ще се завърне, иначе имаха топ неща през годините. По-скоро очаквам да вкарат Нова Зеландия или нещо подобно 😄

Ми супер!Аз съм за.  Може да наемат Поля Генова да ги представлява в пилотното им участие. Дали ще я видим да се труди за Люксембург тази година? Имаше слухове още в края на изданието миналата година.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...