Jump to content


Мирела и Алпай - Нашата Тайна


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Гальо каза:

Готин текст, най накрая нещо интересно от Алфа. Но и двамата са ми крайно отблъскващи, това ако беше на Симона щеше да е топ хита

Мирела е новата фаворитка на Галин. Кариерата на Симка приключи и е ритната настрани при Десита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Мирела е новата фаворитка на Галин. Кариерата на Симка приключи и е ритната настрани при Десита.

Голяма грешка. Единствената, която не познава големия флоп все още. Но щом вече е до Десита, само такива ще вижда 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен на Мирела ми харесва повече от първата. И Алпай бива. Но ме дразни този изтъркан бийт на припева, който крещи 'въртете ни в дискотеките' и който вече се слага в 90% от песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готин проект като цяло,но и двамата са супер безлични и приличат на още 100 певци. Ако беше изпята от някоя по-актуална Алфа имаше шанс за хит,но сега го виждам ката флоп. 
 

Пълен батак са тази година Алфите както се и очакваше. За половин година само Трилогията стана някакъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също, нищо ново, сигурно и да не се харесват ги карат да правят дует с всеки. Не ми харесва, има нещо безлично в тая песен. Гласът на Мирела ли, неговото изпяване? Не знам. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...