Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Alessa каза:

Според мен ако сложат Андреа за жури в Гласът на България, ще стане фурор - ще се почне едно хилене, едни лафове, едни провокации. :D Иначе от треньорите само Иван Лечев наистина заслужава мястото си там, Миро също донякъде, останалите две кокони с нищо не са по-добри от нашите чалга певАчки. Трябваше да поканят Емилия или Анелия - и на двете вече им е време, узрели са, улегнали са, за да бъдат треньори. Друг е въпросът, че както вече казахте, поп-фолкът вече не е това, което беше преди време и макар все още да е най-слушаният жанр, заради тези цигании и флопове от последните 1-2 години никой не гледа насериозно на тази музика. Тази година ще пропусна Гласът на България, не ми се гледат мними поп звезди със западнали кариери и липса на хитове от близо десетилетие. 

Вярно! ТЯ идеално се вписва сред отбора на неактуалните. Реално такива си търсят от Гласът. Освен това е непрекъснато в жълтите медии. Рейтинг. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Файдата е, че не й се налага да пее на мляскащи пияндурници.

Те тия мляскащите вероятно ѝ правят по-голям оборот от това предаване. Съмнявам се там да пускат големите хонорари, иначе щеше да има някаква изявена борба за жури и нямаше толкова често да се сменят.

Мария Илиева и Миро нямат толкова участия, Лечев няма друга работа, Дара е там за да трупа дивиденти на Саня. За наши чалгарки да снимат там означава да си намалят графика и може би накрая да излязат на минус.

Както са казвали Тв фигури като Венета Райкова и Албена Вулева - в телевизията вече няма пари. Затова и по блоковете и редовните предавания останаха само връзкари без никакви други квалификации или публичен интерес.

Дори по риалитита вече не дават такива парични награди като преди. Участничките от Ергенът, което е най-успешното предаване и има рейтинг бяха казали че всичко е трябвало да си плащат сами - дори прехраната. Та един The Voice ли ще има по-голям бюджет? 
И ВИП Брадър го смениха с Игри на Волята по тази причина, защото там плащат само на един победител а не на всички участници.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В предавания като Ергенът и Игри на волята не се дават пари на участниците, защото те не се водят известни личности. Във формати с жури като Гласът известните изпълнители си имат хононари, каквито биха им дали и на не толкова публичен кастинг. Доколкото си спомням преди години се говореше, че почти са убедили дори Лили Иванова да участва, значи не са никак стиснати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

В предавания като Ергенът и Игри на волята не се дават пари на участниците, защото те не се водят известни личности. Във формати с жури като Гласът известните изпълнители си имат хононари, каквито биха им дали и на не толкова публичен кастинг. Доколкото си спомням преди години се говореше, че почти са убедили дори Лили Иванова да участва, значи не са никак стиснати.

Е не вярвам на Лили Иванова да са ѝ предложили същия хонорар като на Дара и Лечев. Като цяло не вярвам това да е истина защото Лилка се пази от такива изяви. 
Но да речем че е истина - вероятно са ѝ предложили много повече от на другите с идеята че ще вдигне рейтинга и ще си върнат парите.

Галена също не вярвам да е отишла заради космически хонорар, а просто защото ѝ е било скучно и е искала да си прави снимки за инстаграм.

За Преслава преди години нали се говореше че са ѝ дали 20 хиляди за цялото предаване, което е нищо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Илиева според мен няма място в този формат. Не е актуална нито сред по-възрастните, нито сред по-младите. Да, може да пее, има 5-6 запеваеми разпознаваеми песни, но ако не беше песента ѝ с Криско "Видимо доволни", която беше изключително цинична и същевременно турбопопулярна за времето си, никой нямаше да ѝ обръща все още внимание. Дори да се абстрахираме от личния ѝ живот и от факта, че постоянно сменяше партньорите си, които бяха с близо 20 години по-млади от нея, музикалната ѝ кариера не е нищо особено. Симпатична ми е като човек, но като значимост в българската музика, не е кой знае какво. Е, пак е по-добре, сравнена с Лора Караджова примерно, но няма разпознаваемостта дори на едни Дара, Гери-Никол и Тита. По отношение на Дара, единствено тя съумя да не се влее в новата чалга масовка. Гери-Никол и Тита са вече бити карти според мен, а и двете имаха реален шанс да се задържат като интересни алтернативи на поп-фолка, но го пропиляха. Ако Вирджиния продължат да инвестират в международни проекти на Дара като Thunder, тя има потенциал да бъде световна звезда. Но последния ѝ проект - "Богиня", не е нищо особено по мое мнение. Миро има хитове, особено песните му с Галя от началото на 2000-те, разпознаваем е, харесван е от народа, така че мястото му в такива формати е донякъде оправдано. Иван Лечев е фаворит на по-старото поколение, а и от рок изпълнителите е един от най-земните и сполучливите, заслужава респект човекът и предвид възрастта си, че все още е социално ангажиран, макар и да не слушам неговия стил музика, го уважавам като човек.

Андреа според мен би се вписала във формата, защото докато беше в Пайнер, тя имаше хитове, имаше една от най-силните кариери, правила е дуети и колаборации със световноизвестни изпълнители. Дори в момента е подписала договор с най-голямата румънска компания, в която изпълнител е Инна. Просто е психически и емоционално нестабилна, за което не е виновна тя, а раздялата, която претърпя с Кубрат и здравословните проблеми, които имаше. Дано се посъвземе малко и да стъпи отново на краката си, уж е обещала нови проекти, та ще видим. Лошото е, че вече ѝ се създаде имидж на неадекватна пияница или наркоманка, който не знам дали някога ще успее да изтрие, но тя неведнъж е показвала, че е над нещата и не ѝ пука особено. 

От останалите певици, които не са били жури до този момент, като добри варианти виждам Емилия, Анелия, Глория, Нелина, Тони Дачева. Последните 3 са едни от първите изпълнители в жанра, нямат актуални хитове, даже хитове от последното десетилетие, изключая "Пясъчните кули" на Глория, но имат одобрението на по-възрастната публика, която ги харесва и изтъква като по-обрани и с не чак толкова скандален имидж, за разлика от другите изпълнителки.

Не знам колко и какви пари се изкарват като жури по тия формати, но явно не е съвсем без сметка и на доброволни начала, за да се навият тия, които са поканили. В крайна сметка никой не си е плюл на времето и на енергията, за да се захваща с нещо, от което няма прагматична изгода и печалба. Най-малкото - дават те по една от най-гледаните телевизии (колкото и малко да се гледа ТВ в днешно време, БТВ и НОВА все още са някакъв фактор за масите).

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара не е преминала в чалгата,щото от трите с Гери Никол и Тита е най-безлична и безинтересна,а и най-вероятно Саня я държи с железен договор.

А шансовете й за световна кариера са нулеви. Та тя на български не може да говори,а какво остава за английски. Сумати потенциални хитачки провали.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Целта на тези предавания е рейтунгът, а не творческото разнообразие. Ако нямаше гледаемост, бъди сигурен, че отдавна да е било свалено. Това не е Планета и Автограф.

Защото им е евтинко.
Купили са правата на формата, за сцена и декори не плащат, защото са от години едни и същи. За бенд и аранжименти също - защото почти едни и същи песни въртят. Журито не получава кой знае какъв хонорар, защото са 14-15 епизода от по 2 часа. Най-уморителни са дните с кастингите. Едвали някой е взел повече от 20-30 К, за бъде журе. А такива дето са били много последователни сезони може да са на промоция за няколко сезона, аналогично както е с участията на един изпълнител в дадена дискотека в един и същи град за месец. А наивния български народ праща ли, праща СМС и им пълни гушите. Реално с минимално вложение избиват десетки пъти по-голям приход.

Ако направят нов формат, къвто и да било, първо е експеримент и не се знае дали ще си избият парите, дето са вложили. Второ е риск. Трето са им нужни идеи и хора. А тука от нищо-нещо.

Аз не знам на хората как им е интерсно да гледат п на брой сезони едно и също и тука, и в Капките, аз след един сезон съм абсолютен туш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Гласът конкретно в България е най-слабото музикално риалити - факт. Но същевременно си е съвсем изпълнена целта му както да показва колко талантливи хора имаме в нашата държава, така и умело да представя вече известни изпълнители в светлината на заслужили ментори. Последното от които се получава най-вече при не-чалгарите, просто защото повечето от тях и като изказ, и като музикална култура, че някои и като творчество, са показвали друго ниво.

Разбира се, има го и момента някой чалгар да е симпатичен на публиката, като Певицата на народа, а после типично по чалгарски сама напълно да си секне засилката като пусне "Точка 18" и "Златен".🥴

Точка 18 и Ало девойките си бяха хитове. Даже най-големите й след Аз съм с теб.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

В предавания като Ергенът и Игри на волята не се дават пари на участниците, защото те не се водят известни личности. Във формати с жури като Гласът известните изпълнители си имат хононари, каквито биха им дали и на не толкова публичен кастинг. Доколкото си спомням преди години се говореше, че почти са убедили дори Лили Иванова да участва, значи не са никак стиснати.

Винаги е имало спекулации за Лили, че ще бъде в някой формат, а от чалгарките за Глора и Ивануша. Обаче нъц. 

Не вярвам Лили да се е врекла да участва в подобна бутафория. Тя е на години, нужна й е почивка, отделно с нейните турнета прави феноменални приходи и не е опряла до там. При нея съм забелязал, че тя умишлено страни от интервюта в последните години и не се бута отчаяно навсякъде и на всяка цена като една Поли Генова например, а ходи някъде, само когато има какво да каже и да покаже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Дара не е преминала в чалгата,щото от трите с Гери Никол и Тита е най-безлична и безинтересна,а и най-вероятно Саня я държи с железен договор.

А шансовете й за световна кариера са нулеви. Та тя на български не може да говори,а какво остава за английски. Сумати потенциални хитачки провали.

Тя си помисли че като Гера и Тита се махнаха най-после ще ѝ се обърне внимание и на нея. То сума ти бутане и пак е до никъде.
Това Thunder се развъртя, но никой така и не разбра че го пее Дара (или какво се пее в песента като цяло).

Много храни чалгата, но е първа писта приятелка с Алфаджийте и тресе кючеци по дискотеките.
Като на Саня ѝ омръзне да налива пари и тя ще побегне да пее под звуците на Асенов.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Винаги е имало спекулации за Лили, че ще бъде в някой формат, а от чалгарките за Глора и Ивануша. Обаче нъц. 

Не вярвам Лили да се е врекла да участва в подобна бутафория. Тя е на години, нужна й е почивка, отделно с нейните турнета прави феноменални приходи и не е опряла до там. При нея съм забелязал, че тя умишлено страни от интервюта в последните години и не се бута отчаяно навсякъде и на всяка цена като една Поли Генова например, а ходи някъде, само когато има какво да каже и да покаже.

Поли Генова живее от формати. Тя няма друга кариера.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Поли Генова живее от формати. Тя няма друга кариера.

Да, само дето свършиха форматите. :D Така е като си цветарка.

Много е тежко да си поп изпълнител у нас. Ако не бяха телевизиите, просто не знам как щяха да оцеляват. Дара е доста добре. Както и Михаела Маринова. Лансират ги навсякъде. 

Дара има потенциал за навън. Има различен фейс, но английският й е супер зле. Има говорен дефект, който се усеща и в пеенето. Михаела пък е безлична. Гласище, но нищо нечувано като бленда. Амбицията ги води и занемариха българските си кариери, за да гонят имагинерен успех в чужбина. 

Гери Никол и Тита пък се самоубиха, влизайки в чалгата. Буквално са на ниво Магда от 2003.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

 

Гери Никол и Тита пък се самоубиха, влизайки в чалгата. Буквално са на ниво Магда от 2023.

Магда си беше актуална през 2003. Сега вече е никоя.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

Гери Никол и Тита пък се самоубиха, влизайки в чалгата. Буквално са на ниво Магда от 2003.

При Тита си има градация. Не знам какво стана с дуета й със Слави,но има големи шансове за рестарт на кариерата.

А за Гера винаги съм си мислел,че просто не й се занимава вече и затова си пуска там някакви песнички като й е скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Alessa каза:

Мария Илиева според мен няма място в този формат. Не е актуална нито сред по-възрастните, нито сред по-младите. Да, може да пее, има 5-6 запеваеми разпознаваеми песни, но ако не беше песента ѝ с Криско "Видимо доволни", която беше изключително цинична и същевременно турбопопулярна за времето си, никой нямаше да ѝ обръща все още внимание. Дори да се абстрахираме от личния ѝ живот и от факта, че постоянно сменяше партньорите си, които бяха с близо 20 години по-млади от нея, музикалната ѝ кариера не е нищо особено. Симпатична ми е като човек, но като значимост в българската музика, не е кой знае какво. Е, пак е по-добре, сравнена с Лора Караджова примерно, но няма разпознаваемостта дори на едни Дара, Гери-Никол и Тита. По отношение на Дара, единствено тя съумя да не се влее в новата чалга масовка. Гери-Никол и Тита са вече бити карти според мен, а и двете имаха реален шанс да се задържат като интересни алтернативи на поп-фолка, но го пропиляха. Ако Вирджиния продължат да инвестират в международни проекти на Дара като Thunder, тя има потенциал да бъде световна звезда. Но последния ѝ проект - "Богиня", не е нищо особено по мое мнение. Миро има хитове, особено песните му с Галя от началото на 2000-те, разпознаваем е, харесван е от народа, така че мястото му в такива формати е донякъде оправдано. Иван Лечев е фаворит на по-старото поколение, а и от рок изпълнителите е един от най-земните и сполучливите, заслужава респект човекът и предвид възрастта си, че все още е социално ангажиран, макар и да не слушам неговия стил музика, го уважавам като човек.

Андреа според мен би се вписала във формата, защото докато беше в Пайнер, тя имаше хитове, имаше една от най-силните кариери, правила е дуети и колаборации със световноизвестни изпълнители. Дори в момента е подписала договор с най-голямата румънска компания, в която изпълнител е Инна. Просто е психически и емоционално нестабилна, за което не е виновна тя, а раздялата, която претърпя с Кубрат и здравословните проблеми, които имаше. Дано се посъвземе малко и да стъпи отново на краката си, уж е обещала нови проекти, та ще видим. Лошото е, че вече ѝ се създаде имидж на неадекватна пияница или наркоманка, който не знам дали някога ще успее да изтрие, но тя неведнъж е показвала, че е над нещата и не ѝ пука особено. 

От останалите певици, които не са били жури до този момент, като добри варианти виждам Емилия, Анелия, Глория, Нелина, Тони Дачева. Последните 3 са едни от първите изпълнители в жанра, нямат актуални хитове, даже хитове от последното десетилетие, изключая "Пясъчните кули" на Глория, но имат одобрението на по-възрастната публика, която ги харесва и изтъква като по-обрани и с не чак толкова скандален имидж, за разлика от другите изпълнителки.

Не знам колко и какви пари се изкарват като жури по тия формати, но явно не е съвсем без сметка и на доброволни начала, за да се навият тия, които са поканили. В крайна сметка никой не си е плюл на времето и на енергията, за да се захваща с нещо, от което няма прагматична изгода и печалба. Най-малкото - дават те по една от най-гледаните телевизии (колкото и малко да се гледа ТВ в днешно време, БТВ и НОВА все още са някакъв фактор за масите).

Мария Илиева е там за престиж на предаването. Тя е фотогенична, интересна, дипломатична, мила и добра. Отделно е експерт и професионалист. Може да няма актуален хит от години, но за жури е абсолютен топ.

Иначе Мария си има супер кариера, особено в началото на 00-те имаше истерия по нея - "Лунен сън", "Нищо" и Älright бяха супер хитове. После нещата се прецакаха с нея леко, защото БМК фалира и тя нямаше достатъчно финанси да направи бързо нов албум, та да продължи да се носи по вълната. И докато ги събере минаха 5-6 години от първия и отзвука не беше така титаничен, хората бяха мув овнали от нея и нямаше как да направи по-голям пик. Тя много пъти е споделя по интервюта колко зле финансово е била тогава и само на крачка от тотално отказване от музикалната сцена. Отделно бг музиката вече тотално бе забоксувала, та дори и титаните на новото поколение "Каризма" след 2005-та не успяха да направят тотален хит като "Минаваш през мен", "Рискувам да те имам", "Ще избягам ли от теб" и "Колко ми липсваш. Настаналата творческа, идейна криза се отрази и на нея. "Крадена любов" и "Сама" също са й визитки.

"Видимо доволни" не е по-просташка от една "Докрай" на Анда. А беше 20 пъти поне по-голям хит, въобще за 2014-та това беше най-слушата песен в държавата. И точно заради комбинацията от двамата и силната песен, дето е ушен червей, направиха такъв зашеметяващ успех.

Интересното е, че Мария беше жури на първия екс фактор (2011) и на втория (2013) преди да излезе "Видимо доволни" (2014), което автоматично оборва тезата ти, че ако не била тази песен никой нямало да се интересува от нея. Отделно "Играя стилно" от 2013-та й бе сезонен хит. А за импакта на клипа има ли нужда да говоря - щом като Кама копира някои от кадрите и идейния замисъл, обличайки се "в светлосенки" за "Престъпно е".

"Пясъчни кули" не е била масов хит, че да преправяме историята и да я пишем като такъв.

Дара е изпята песен и в бг никой не я слуша, колкото и да я ротират бясно по БГ радио, интересът в тубата го виждаме. Преди пускаше по 2-3 песни на година, сега по 1. Клиповете й стават все по-евтини, а песните - все по-дженерик. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя си помисли че като Гера и Тита се махнаха най-после ще ѝ се обърне внимание и на нея. То сума ти бутане и пак е до никъде.
Това Thunder се развъртя, но никой така и не разбра че го пее Дара (или какво се пее в песента като цяло).

Много храни чалгата, но е първа писта приятелка с Алфаджийте и тресе кючеци по дискотеките.
Като на Саня ѝ омръзне да налива пари и тя ще побегне да пее под звуците на Асенов.

Това предизвика по-голяма истерия, интерес и отзвук от цялата 7 годишна кариера на Дара:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Е не вярвам на Лили Иванова да са ѝ предложили същия хонорар като на Дара и Лечев. Като цяло не вярвам това да е истина защото Лилка се пази от такива изяви. 
Но да речем че е истина - вероятно са ѝ предложили много повече от на другите с идеята че ще вдигне рейтинга и ще си върнат парите.

Галена също не вярвам да е отишла заради космически хонорар, а просто защото ѝ е било скучно и е искала да си прави снимки за инстаграм.

За Преслава преди години нали се говореше че са ѝ дали 20 хиляди за цялото предаване, което е нищо.

На Лили със сигурност предложения хонорар е бил в пъти по-голям от на другите, но мисълта ми беше, че щом продуцентите са готови да дават такива пари, значи може и на другите ментори да са добре заплатите. А дори и наистина да са 20k (какъвто си спомням, че беше слухът по-скоро за годишната заплата на Преслава от Пайнер, а не за хонорар от Гласът) - тяхното участие включва само няколко дена кастинги, които после се разпределят в 10-15тина епизода + някакви полуфинали и финал по 2-3 часа на живо, в часовете преди отварянето на клубовете. Нищо не губят реално.

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Точка 18 и Ало девойките си бяха хитове. Даже най-големите й след Аз съм с теб.

Сезонни комерси, които не могат да се доближат до Аз съм с теб. Иви трябваше да пусне нещо по-тежко, за душата, ако искаше да се възползва като хората от временната си нова актуалност покрай Гласът.

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

Винаги е имало спекулации за Лили, че ще бъде в някой формат, а от чалгарките за Глора и Ивануша. Обаче нъц. 

Не вярвам Лили да се е врекла да участва в подобна бутафория. Тя е на години, нужна й е почивка, отделно с нейните турнета прави феноменални приходи и не е опряла до там. При нея съм забелязал, че тя умишлено страни от интервюта в последните години и не се бута отчаяно навсякъде и на всяка цена като една Поли Генова например, а ходи някъде, само когато има какво да каже и да покаже.

За Лили спекулациите около Гласът бяха преди няколко години, когато все още ходеше насам-натам. Преди това мисля, че само за Мюзик Айдъл 1 е имало слухове, а тогава пък съвсем си обикаляше къде ли не по Тв ефира. Реално чак в последните години всичко стана съвсем прецизно отбрано, защото възрастта си личи много и тя не може да разчита, че навсякъде ще са коректни и ще я снимат както тя би желала.

И аз не знам дали някога би се навила да е жури някъде, доколкото знам тя даже има максима, че една истинска дългогодишна звезда не бива да си позволява да оценява някого или да бъде оценявана от някого. Възможно е просто да се закача с форматите като им казва някакви непостижимо гигантски суми, то и за Биг Брадър реално имаше слух, че е поискала 1 милион и са й отказали, а там вече знаем че никога не би стъпила, за разлика от половината чалга. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мария Илиева е там за престиж на предаването. Тя е фотогенична, интересна, дипломатична, мила и добра. Отделно е експерт и професионалист. Може да няма актуален хит от години, но за жури е абсолютен топ.

Иначе Мария си има супер кариера, особено в началото на 00-те имаше истерия по нея - "Лунен сън", "Нищо" и Älright бяха супер хитове. После нещата се прецакаха с нея леко, защото БМК фалира и тя нямаше достатъчно финанси да направи бързо нов албум, та да продължи да се носи по вълната. И докато ги събере минаха 5-6 години от първия и отзвука не беше така титаничен, хората бяха мув овнали от нея и нямаше как да направи по-голям пик. Тя много пъти е споделя по интервюта колко зле финансово е била тогава и само на крачка от тотално отказване от музикалната сцена. Отделно бг музиката вече тотално бе забоксувала, та дори и титаните на новото поколение "Каризма" след 2005-та не успяха да направят тотален хит като "Минаваш през мен", "Рискувам да те имам", "Ще избягам ли от теб" и "Колко ми липсваш. Настаналата творческа, идейна криза се отрази и на нея. "Крадена любов" и "Сама" също са й визитки.

"Видимо доволни" не е по-просташка от една "Докрай" на Анда. А беше 20 пъти поне по-голям хит, въобще за 2014-та това беше най-слушата песен в държавата. И точно заради комбинацията от двамата и силната песен, дето е ушен червей, направиха такъв зашеметяващ успех.

Интересното е, че Мария беше жури на първия екс фактор (2011) и на втория (2013) преди да излезе "Видимо доволни" (2014), което автоматично оборва тезата ти, че ако не била тази песен никой нямало да се интересува от нея. Отделно "Играя стилно" от 2013-та й бе сезонен хит. А за импакта на клипа има ли нужда да говоря - щом като Кама копира някои от кадрите и идейния замисъл, обличайки се "в светлосенки" за "Престъпно е".

"Пясъчни кули" не е била масов хит, че да преправяме историята и да я пишем като такъв.

Дара е изпята песен и в бг никой не я слуша, колкото и да я ротират бясно по БГ радио, интересът в тубата го виждаме. Преди пускаше по 2-3 песни на година, сега по 1. Клиповете й стават все по-евтини, а песните - все по-дженерик. 

Много те харесвам като човек и като коментари във форума, но просто тук явно имаме различни мнения по въпроса. За мен Мария Илиева безспорно е можеща и талантлива певица, но няма големите хитове, присъщи на една поп звезда по принцип. Друг е въпросът в България кой е истинска поп звезда със стабилни хитове от десетилетия, освен Лили Иванова. Не оспорвам качествата на Мария Илиева, жената е симпатична, има харизма, компетентна е по музикални въпроси, просто като кариера не ми е нещо особено и отличително. "Видимо доволни" беше тотален хит, но за мен е по-просташка от "Докрай" на Андреа като текст и послания. Текстът на "Докрай" също е с цинични намеци и послания, но поне е по-завоалирано и закачливо. 

Тялото ѝ мазно, пипа си го бавно Фаща ма за джоба, вика "Нещо ми е жадно" Аз ѝ викам "Найш кво?", знайш ли някво място, някъде къде ше прайм секс много бясно?
 

Това, сравнено с "изцеди ме пак докрай", смятам, че е по-голяма простотия. Във фразата "изцеди ме" героинята може да се е превърнала в цитрус, който копнее да премине от твърда в течна форма. :D Шегата настрана, и двете песни са с цинични послания, просто текстът на едната е по-прикрито циничен и не толкова буквален и брутален, колкото другия. А че бяха хитове и двете песни, бяха хитове. 

 

Редактирано от Alessa
  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...