Jump to content


Алпай - Лошото момче


Препоръчани коментари

Емрах е качил сторита, че "оригиналът е един и един си остава" и показва среден пръст + на друго стори казва "трият коментари мишките..трият всички коментари за мене" 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

В първия момент прочетох Лапай. Колко трябва да си жалък за да допускаш подобни неща, казвам неща, не изпълнители в компанията си? Чудя се да го пусна ли това, да не го ли пускам? Това ново нещо в Алфа ли е или какво? Псевдоним ли е, име ли е, какво е това за Бога? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

В първия момент прочетох Лапай. Колко трябва да си жалък за да допускаш подобни неща, казвам неща, не изпълнители в компанията си? Чудя се да го пусна ли това, да не го ли пускам? Това ново нещо в Алфа ли е или какво? Псевдоним ли е, име ли е, какво е това за Бога? 

Алпай е турско име 😁 Та след като е и 1:1 на вид с малкото лайно Стораро..сиг и той е турчин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Емрах е качил сторита, че "оригиналът е един и един си остава" и показва среден пръст + на друго стори казва "трият коментари мишките..трият всички коментари за мене" 🤣

Те Алфа наистина насраха и започнаха да трият коментари.

Половината го наричат некадърен двойник на Емрах, другата половина питат кога ще излиза песента на Десита.

Като казах че Доника им е най-голямото дъно и те решиха да я спасят и да дебютират още по-голямо дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Just_Me каза:

Алпай е турско име 😁 Та след като е и 1:1 на вид с малкото лайно Стораро..сиг и той е турчин.

Да, така и предположих... наистина много жалко... Леле, леле... Дъно, наистина. Ами това което е написал Емрах... в правото си е този път. Нека се спре това едноточие. Показва среден пръст... Добре им го показва, да им е сладко..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умрях пък какво коментира, не виждам защо това момче да е му е копие? Младо, предполагам 18-19 годишно момче, как да изглежда? Клип със светлини, жени и коли как да изглежда? Това е първия клип със светлини, или първия с танцьорки, или първия с момче от турски произход? Как да изглежда младо момче с брада, повечето си изглеждат така. 

Такива като Умрях има още хиляди, да не мисли , че има някакъв уникален външен вид. Сефте видя кола в клип сякаш.

Песента не ми прилича на нито на една на Умрях, свежа е, готина е - на мен ми харесва и му пожелавам успех! И ако Умрях прави препратки със себе си - моето момче, без Александрова и преди това Пашев, и най-вече без баща си щеше си едно тотално нищо, каквото си и сега по инерция. Лайно, пуснато по надолнище да се търкаля по инерция си остава търкалящо се лайно...

Нито ми звучи като някоя негова песен - денс песничка с мазно, пари, коли, жени... ми това е чалга, какво по дяволите различно да е?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво го плюете толкова, наистина гласа му много напомня на лекето Стораро, ама не е нещо ново за жанра да има доближаващи се гласове. Песента е свежа и има потенциал да се задържи повече от Асеновите еднодневки. Евала на Галин, че за пореден път опитва да откопае лейбъла си след бозите на Асенов, дано се получи и успех на момчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това АлПай да не е някакъв Пай от Али Експрес?

Тоя някаква реплика на Лайнах ли трябва да е?

По същия начин мечи като него. Поредното новоизлюпено цигле..

Напомня ми на онази песен на дуета на Гъбин с Мирела.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да чуя песента и да изгледам видеото. Опитали са да докарат клипът на 69, движенията на Емрах, физиономиите му даже. Не, че той толкова прилича на него, колкото иска и се опитва, много му личи. Това не говори добро за дебюта му. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...