Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 34 минути, GSA каза:

И Галин намекна за Сашка, че говорила против изпълнителите му, да не ги канят по заведенията. Значи Андреа не си е измисляла. 

Маман от какво точно се оплаква? Лоша реклама няма, а в конкретния случай - научили са хората изобщо че имало и такива труженички, макар и без индивидуални заглавия ... 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сцената обичам лудо каза:

 

Каква е тази подигравка с момчето? То обложка ли е, дизайн ли е ??? Пълна пародия. 

Тази обложка е топа ако я сравниш с на Юнона например. Там беше гавра не виждана.
Ами така е ако оставиш обложката ти да я правят екипа на Пайнер. Преслава, Емилия и там другите предполагам, че плащат на други специалисти, което е разбираемо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Маман от какво точно се оплаква? Лоша реклама няма, а в конкретния случай - научили са хората изобщо че имало и такива труженички, макар и без индивидуални заглавия ... 

 

Има, има! ❤️ 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

Мисля, че дори тази нова уж песен на Карлос  - “Дар от съдбата” е нова версия на песента на Жоро Любимеца. 

Има и други уж две нови. "Не ме е страх" (да не е само от Димана!) и "Лъжи на френски" (това какво ли ще е) :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

Мисля, че дори тази нова уж песен на Карлос  - “Дар от съдбата” е нова версия на песента на Жоро Любимеца. 

“Не ме е страх” също е нова песен. Прав си за “Дар от съдбата” :) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

“Не ме е страх” също е нова песен. Прав си за “Дар от съдбата” :) 

Много интересно звучи всичко. Чудя се само защо от Пайнер директно са го пуснали албума в продажба без да обявят предварително както по принцип правят? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Много интересно звучи всичко. Чудя се само защо от Пайнер директно са го пуснали албума в продажба без да обявят предварително както по принцип правят? 

Снабдяват търговската мрежа с фризбита на достъпни цени, пролет е, децата трябва да има с кво да си играят по паркове и градинки. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Много интересно звучи всичко. Чудя се само защо от Пайнер директно са го пуснали албума в продажба без да обявят предварително както по принцип правят? 

Сега я чувам за първи път, никога гласа на Жоро Любимеца не ми е бил приятен, дано поне неговата версия да става. Колкото до албума, направо си звучи като първо априлска шега! 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Час и половина ... Нито виждам Ванчето в обложката, вероятно и Черпака я няма, а и как да изтърпя субтитри толкова дълго ... 

Какво има да бръщолеви за час и половина? Да е леля Данче да споделя богатия си житейски опит - разбирам. Ама този...

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и аз да кажа, че тая история с Мара Квачката ми изглежда малко съмнителна. Гущерчето й беше трошил пръсти, биеше ги с метални тръби и т.н и тя търпеше.  Сега нищо й няма, според мен гледа да измъкне някой лев щото на тоя му е писнала дъртата Мара. И само да кажа, не не съчувствам на Светлана Гущерова че се беше опиташ да закове пирон в ръката й, защото тя не е човек. Тя е предмет.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя е умрял дето беше с Емануела във ВИП брадъра:

NOVA.BG

Това потвърди пред NOVA Димитър Стоянович

 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Сега я чувам за първи път, никога гласа на Жоро Любимеца не ми е бил приятен, дано поне неговата версия да става. Колкото до албума, направо си звучи като първо априлска шега! 

Сериозно ли я чуваш сефте? Та това е емблематична песен и голям хит от ретро фолка. Изненада ме 😁

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Тоя е умрял дето беше с Емануела във ВИП брадъра:

NOVA.BG

Това потвърди пред NOVA Димитър Стоянович

 

Оф така като напишат, почина еди си кой без да обяснят.. как, защо и т.н. не че има значение ако човека е умрял, но ако ще го правят на новина, поне да е като хората.

Да почива в мир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Сериозно ли я чуваш сефте? Та това е емблематична песен и голям хит от ретро фолка. Изненада ме 😁

Да, за първи път я чувам. Тя от 2000 година ли е? Преди 2003-та година слушах само Глория  от поп-фолка, като малък и ми беше любима певица. Иначе естествено знаех тогава песните на Камелия, ДесиСлава, Губя те на Тони Дачева... после вече чух някои песни като "Сто патрона" на Ивана, "Полунощ е" на Надя.... но него за първи път го слушах някъде 2003-та година когато пуснаха дуета им с Валя - "Не се променяй". Не съм много на ти с неговото творчество.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защо се е навлякла като някаква учителка която са я изгонили да пуши в коридора

WWW.INSTAGRAM.COM

14K Likes, 168 Comments - @simona_alphamusic on Instagram: "🎤🤍"

 

  • Haha 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fearless` каза:

Оф така като напишат, почина еди си кой без да обяснят.. как, защо и т.н. не че има значение ако човека е умрял, но ако ще го правят на новина, поне да е като хората.

Да почива в мир!

Какво точно искаш да ти обяснят? Починал е човека, живял е в Лос Анджелис, там май чакат медицинската експертиза за да обяват каква е причината за смъртта. Според близките му в последните години е страдал от онколочино заболяване, или поне това видях да са написали, но на този етап не е потвърдено това да е причината. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...