Jump to content


Лорена - Горе Ръцете


Препоръчани коментари

Песента не е лоша, но само на мен ли вокалите нещо не ми звучат миксирани като хората? Първоначално си помислих че е Оцкова с неговата тенденция да замазва вокалите, а то било на Асенов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Песента не е лоша, но само на мен ли вокалите нещо не ми звучат миксирани като хората? Първоначално си помислих че е Оцкова с неговата тенденция да замазва вокалите, а то било на Асенов.

Според мен са ок вокалите, може би са по-тихи отколкото трябва

но самия аранжимент много ми бие на От утре/ВНЛ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук комбинация та е топ в песента Лорена както винаги е с дрезгав глас а Асенов е наглъсил тенекията добре като аранжимент и мастер но не е чул преди края на песенна че цигулка та се разминава тотално с песента по е решил и саксофон да вкара не знайно защо който е излишен като цяло тази песен е едни голям паприкаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И когато завали... Моя си Моя... :D

Заглавието автоматично препраща към случая с полицайката и рецидивиста :D

Иначе познатия квичащ гласец на уродлена, иначе бива като изключим тенекиения мастер.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена не я харесвам, ама това тука е ТОП. Видеото е бруталка, страхотни кадри, филмови, осветлението е отлично, операторите са майстори, графиките..... гледах го 4 пъти един след друг, толкова да ми хареса имиджово видео от фолка не се е случвало скоро. И в съчетанието с песента е 6 - пълна симбиоза.

Парчето е яко, има много ретро в него, текстът е с попадения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...