Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Като ще изключваме песни, само щото са крадени, не виждам защо Еуфория продължава да се бута там ;) 

 

Ти да видиш... каква неприятна изненада. А такива суперлативи хвърлям и аз за звученето на Еуфория.

То е ясно, че във форум на Преслава и Галена правилата за тях двете не са същите както за останалите. Затова и тук винаги ще властва мнението колко над останалите са те. Като компенсация на тези заблуди поне някои сме си намерили ключа към удоволствието в лицето на истинските големи звезди на днешната музика.❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 51 минути, SG каза:

При хитовете на сезона, ако ще използваме тази дума, несъмнено и План Б влиза в ТОП 3, не знам защо се подценява само защото е крадена. Тази песен се доказа повече от почти всички други, при все че така и не се завърна в официалния канал. Тъй че бих казал, че във въпросния ТОП по-скоро остава само едно място... Ясно защо борбата между Пресови и Галенови отново е ожесточена. :D

.

И как План Б ще е в ТОП 3 при положение, че в пиковите си дни правеше ~135К, а Галена задържа в диапазона 180К немалко време?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

"Еуфория" е като някакъв опит от страна на Галена да повтори успеха на "Феноменален", но не мисля, че ще успее. Не носи такава енергия. Честно казано и гига хит да беше станала, за мен пак ще е под нивото на "100 живота" и "Ти не си за мен" например. Не знам защо се прехласнахте толкова всички. Има в пъти по-добри песни излезнали в последно време, въпреки че не се наложиха толкова. 

За да ми опонират. Нося им живец, знаеш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Но е смазала циганката, в 40 хилядно градче, в което всяка седмица пеят най-големите сръбски звезди, а бг звезди идват веднъж на 5 години, нищо че сме до границата. Не очаквах чак толкова интерес към плейбек стар...все ще разбера колко е взела.

https://www.instagram.com/reel/CfQ6xfHjcdW/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Охоо, той е даже и с бенда си. Взел е поне 15К в евро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

Самата истина, а тук веднага ще си помислят, че си предателка на фен клуб Галена или ми се мазниш. Не е въпроса в това кой ти е приятел изън този форум, въпросът е в това човек да остане обективен.

Аз бях отблъснат от напъните на Константин да "пее" в дуета, за мен това беше big turn off относно цялата песен, обаче едни млади момчета в нашата махала викаха с пълен глас точно неговите партии, ама да видиш пеене от сърце.

Още един път също съм я чувал навън.

Всъщност песента показва такова задържане, че се очертава като един от големите хитове в кариерата й. Със сигурност ще надмине "Беден в сърцето" и "В твоето легло".

Не се знае дали няма да достигне й успеха на последния й мегахит "Пиян".

image.png.6e4f79568a40e9f7b781537707963edd.png

 

 

Да си обективен не е предателство. Не мога обаче да си затварям очите пред фактите, защото Галена ми е любимка, или да се правя, че песента ми харесва. 

Дали ще стане един от най-големите й хитове не знам, но за другите две песни съм съгласна. И двете бяха сезонни хитове, но като цяло не се задържаха във времето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Balkandji каза:

И как План Б ще е в ТОП 3 при положение, че в пиковите си дни правеше ~135К, а Галена задържа в диапазона 180К немалко време?

Защото при План Б не само цифрите са показатели, да не говорим как се прецакаха гледанията заряди изтриването на клипа. По едно време песента гърмеше отвсякъде. На Преслава и Галена парчетата може и по инерция да са били по-вървежни в клубовете, но извън тях- не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Защото при План Б не само цифрите са показатели, да не говорим как се прецакаха гледанията заряди изтриването на клипа. По едно време песента гърмеше отвсякъде. На Преслава и Галена парчетата може и по инерция да са били по-вървежни в клубовете, но извън тях- не.

Не е вярно, че не са били вървежни извън клубовете. Чувала съм и двете по тържества, от коли също. Цифрите в ютуб не са ги натрупали от клубовете. "План Б" лично аз не съм я чувала никъде все още. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и факта, че “Сладкото зло” беше свалена за почти ден от YouTube и то в един от най-силните дни. Това също оказа някакво влияние върху гледанията през следващите дни. 

Току що, Stela каза:

@Balkandji Слушаме ли още на Монка песента?

 

Не знам за вас, но аз го слушам. Топ! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Да не забравяме и факта, че “Сладкото зло” беше свалена за почти ден от YouTube и то в един от най-силните дни. Това също оказа някакво влияние върху гледанията през следващите дни. 

Това го бях забравила. Защо я свалиха?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

@Balkandji Слушаме ли още на Монка песента?

 

Пускаме я веднага! А днес между другото видях, че има 217К и си викам "Еее, Пламбата поне за едно нещо беше прав". 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И аз, и аз! Много добро попадение. Жалко, че не се оцени. 

Обаче майка й каква изненада направи с този дует. Още държат около 75К/ден. За нейна нова песен е прецедент. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji каза:

Обаче майка й каква изненада направи с този дует. Още държат около 75К/ден. За нейна нова песен е прецедент. 

Дааа! Не е имала такъв успех до този момент. Но пък е заслужено. На мен ми харесва песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Да не забравяме и факта, че “Сладкото зло” беше свалена за почти ден от YouTube и то в един от най-силните дни. Това също оказа някакво влияние върху гледанията през следващите дни. 

 

Да, влиянието е да се показва под абсолютно всички клипове.🤣 🤣 В стилът натрупване няколко хиляди последователи след хакването 2019.

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Не е вярно, че не са били вървежни извън клубовете. Чувала съм и двете по тържества, от коли също. Цифрите в ютуб не са ги натрупали от клубовете. "План Б" лично аз не съм я чувала никъде все още. 

Не съм казвал, че не са били вървежни и извън клубовете, а че не са били по-вървежни от План Б. ;) Аз лично я чувах къде ли не тази песен, и не само аз. А и е далеч по-забележително около баловете тийновете да слушат здраво песен на жена, която буквално може да им е баба, отколкото на Преслава и Галена, които системата и парите много успешно налагат с години, за сметка на много други имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...