Jump to content



"Prison Break" / "Бягство от затвора"


Препоръчани коментари

  • 1 year later...
  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На 3-ти епизод съм, засега ми е интересно, но още не съм се привързал към героите. Сериалът ми го препоръчаха... родителите ми :dontknow:

Надявам се темата да не се затвори поради това, че е много стара, мисля да си коментирам тук това, което ме вълнува от сериала. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега точно изгледах 5-ти епизод и мислих да коментирам - зрелищно беше, много обичам такива мащабни продукции с подобни сценарии. Даже следва продължение на тоя епизод и нямам търпение да гледам следващия... :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сериал с всичките им сезони, го изгледах за 2 седмици. Имаше дни, в които не излизах, само и само да изгледам епизодите. Адски е впечатляващ и много интересен, сценаристите са си свършили работата перфектно. Един от най-най-любимите ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега точно изгледах 5-ти епизод и мислих да коментирам - зрелищно беше, много обичам такива мащабни продукции с подобни сценарии. Даже следва продължение на тоя епизод и нямам търпение да гледам следващия... :phpgrin2:

Първите два сезона са много яки,но трети и четвърти са много слаби.Бих ти препоръчала Breaking bad,невероятен сериал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите два сезона са много яки,но трети и четвърти са много слаби.Бих ти препоръчала Breaking bad,невероятен сериал!

Абсолютно. Заради стачката на сценаристите трети сезон беше половинка, историята беше като copy/paste на първи сезон. След драстичния спад на рейтинга просто трябваше да завършат що-годе подобаващо. Четвърти сезон беше добре, но вече тотално бяха избягали от същността на сериала. "The Final Break" беше кулминация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lost ако не си гледал, почвай го. По-велик сериал няма, няма и да има. Просто е друго измерение, несравним с който и да е друг.

Съгласна съм с теб.Lost,Breaking bad,Game of thrones...сериали,които човек не бива да пропуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, така ми намаля ентусиазма като ви чета постовете :( Колко епизода е 3-ти сезон? Supernatural заради стачката беше само 13 :mf_surrender:

Много си е добър "Бягство от затвора". Последните сезони са слаби, но не и безинтересни, няма да съжаляваш. За два дни изгледах 20-24 епизода преди 5-6 години. Велик е просто. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток сериал, гледах го преди 2 години, един от най-добрите някога. Наистина забозя към края, но първите 2 сезона са убийствени. Финалът беше много силен обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много измират героите в тоя сериал бе, как можаха да убият Сара? :crybaby:

Първи и втори сезон бяха епични, трети също не е зле, много си е як даже, но да кажем, че от 4-ти очаквам повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи епизод от сезон 4 беше феноменален, очаквам страхотно развитие по-нататък. Донякъде ме притеснява това, че сценаристите въобще не се замислят преди да убият някой герой, така че гледам да не се привързвам много, че се лее масова смърт.

Обаче Сара се оказа живааа :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах 1 сезон снощи и за няколко часа съм изгледал 10 епизода :o

 

Бравооо, продължавай, много е яко, първи сезон не се развива особено динамично, по-скоро има повече напрежение, но последните серии и от втори нататък е мазало... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бравооо, продължавай, много е яко, първи сезон не се развива особено динамично, по-скоро има повече напрежение, но последните серии и от втори нататък е мазало... :1000 (29):

Нямам търпение !

:o че е и с бг дублаж. КЕФ :3fdb8960598fa63e: :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как гледате сериали с бг дублаж? На мен ми се губи същността така... :3fdb8960598fa63e:

 

Сериалът е страхотен. Да не забравите като изгледате всички сезони да изгледате и филма! :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
:crybaby: :crybaby: :crybaby:

Не съм доволен от края, не може така.. Много потискащо. 4 сезона и за какво? Накрая всичко от там, откъдето започна, дееба и мизерия.

И аз така ... ревах 1 час ... :girl_cry2: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...