Jump to content



Преслава и Константин - Сладкото зло


Препоръчани коментари

Не стига, че е банален комерс, а и изхабения Кокаин мъчещ се с изветрелия си гласец още повече смъква нивото. Добре, че Преса инфлуенцърката е уредила сума ти спонсори, та поне клипът да мяза на нещо. Както винаги тя спасява положението с артистичност и глас. Изобщо не знам защо се хаби с тия дуети, като винаги самостоятелните са й били силата. Това, че са приятели, не значи, че нон-стоп трябва да правят ненужни и слаби  колаборации. Поне със Софка да беше направила песен, по-оригинално щеше да е. Явно си мисли, че с Константин ще има по-голям комерсиален успех. Няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане не ми хареса, но и дадох шанс и не е толкова зле. Константин дразни с това крещене и превзето пеене, а можеше неговата част да е топ, ако пееше нормално. Музиката е яка, текста пят вече 100 пъти. 

Преслава вече във всяка песен ли ще проклина? 😂😂

Клипа ми харесва, но Преслава в лицето е изострена доста. 

Има си нещо зарибяващо обаче въпреки забележките. Объркана съм. 😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Не е толкова зле. Накрая ще я слушам цяла година на майтап както Горчиви истини :D 

По-добре да слушаш тази вместо "Горчиви истини". Направо я заменяй. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи песента,особено частите на Преслава са брутални.За първи път от толкова време да ми харесва преслава визуално в клиповете ,особено с новия нос.Тича й 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...