Jump to content



Райна и Махрез - Мръсните им усти


Препоръчани коментари

Плюс е, че е кавър, а не на някой от 2-3-мата композитори, които въртят всички певачки. НО в половината песен се пее за злоба, а в другата половина изобщо не се разбира какво се пее. В тези и без това нелеки времена не мисля, че имаме нужда от още повече негативизъм дори в музиката. След 2 години почивка от поп-фолка не беше това проектът, който да се завърне. Получават й се неангажиращите песни като "Зле те чувам", "Бразилка", "Като летен грип" и т.н., а тя много обича да дълбае в сериозни и натоварващи теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз наистина не мога да разбера феновете на Райна, които пред нея говорят, че новата песен е топ, че е кралица и т.н., а тук се изказват негативно?!?!?! Бъдете искрени, бе хора! Като не ви харесва, кажете и го! Какво е това нещо, в тубата и личните профили я възхвалявате, а тук я плюете...? Раздвоение на личността ли имате, не знам!? Аз си казвам, че новата песен ми харесва! Сигурно съм единствената в тази тема, която го каза, но не ми дреме. Поне съм искрена, а вашето е лицемерие. Райна има и песен на тази тематика.... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниОчаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадниbcfcghgfhfghgfhfghhg

 

Очаквах тотална глупост, защото мразя Rayna и нейните песни, но тази е хубава. Да, тя не може да пее добре, но това е добре известно. Запомних песента с едно слушане. Свикнал си с различни глупости. Mahrez е страхотен и прави песента. Рейна прилича на Глория. Видеото е красиво. Текстовете са гадни

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо песента на уж нехитовата Райна е най-гледана, коментирана и харесвана от всички други премиери за последните 2 седмици във Фейсбук? Може би, защото не е заредила $300 в YouTube да си купи място в трендинг или повече гледания? Оставам коментарите на вас.

4DBA53D2-2149-479F-B7EC-67D70CECCB3D.jpeg

96D90E30-266A-45AD-9FD3-1AFDBD193B16.jpeg

6399FA8B-B7BB-47A2-BF9A-17F06D518E99.jpeg

7F5C254F-F6F3-4DF4-B430-89A1B2AC7AA3.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Не изслушах песента до край. Попринцип харесвам Райна и имам много любими нейни песни, много от които изобщо не станаха хитове, но това е абсолютно не слушаемо. Дуетната половинка е много, деазнещ, текста е клиширан и дори не пасва на музиката... 

Единственото позитивно, което мога да кажа е че Райна изглежда много добре.

 

П.п. Положителните коментари в тубата за мен са шокиращи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...