Jump to content

Емилия и Денис Теофиков - Пак ще се броиш


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Hurricane каза:

Хахааа, ама то истината боли, а Емилия е киселото грозде от онази поговорка :) 

Бих предложил на @meleto да направи една месечна класация "топ 10 най-тъпи изказвания в Рамания", сигурен съм, че ще заемеш почетното първо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Ciaga каза:

Бих предложил на @meleto да направи една месечна класация "топ 10 най-тъпи изказвания в Рамания", сигурен съм, че ще заемеш почетното първо място.

И ти можеш да направиш... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нищо не разбрах от това видео.... вързано ли е с предните?

Просто има 3-4 сцени дето се въртят една след друга и влизат толкова навъпреки, ни в клин, ни в ръкав.

Харесва ми Емилия как пее тука. И там последните кадри, дето е застреляна са про! Иначе не ме кара да си я пусна пак песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но аз лично се чувствам доста странно докато я слушам при положение знам, че Денис не е между живите и най-вече начина по който избра да напусне този свят. Тази песен си е за дискотека за бога... Може би е трябвало да пренапише песента и Денис да остане само в клипа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Аз съм доволен... Единствено Емилия се осмели да направи мини филми към клиповете на дуетите с Денис! Всички са свързани и това е новаторство! Вие кфо си мислите, че тя не знае, че няма да си избие парите ли? Пак за пари говорите а не за труда на хората... Иска , може, позволява си... Целия народ е яко завистлив и меркантилен... Хората правят нещо за нас слушателите... Радвайте се... Стига плюене и омраза... Чак ми е жал за хора изпълнени с толкова омраза ... Обикновено са сами и затова бълват в интернет... Хубава вечер! 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по начало само тук има отрицателни коментари, в YouTube не прочетох и един такъв, всички хора признават труда и изобщо нещо такова в тази ситуация е прецедент, сякаш момчето не си е отишло, за какво избиване на пари и его става въпрос, дори няма смисъл да се коментират такива глупости, освен едно благодаря няма какво друго да се каже. Така или иначе и рекорд предстои, почти половин милион гледания за по-малко от 12 часа, жалко че Денис не е тук да се радва. Връзката с предните два абсолютни хита, които и до днес звучат с пълна сила, всички желаеха това, песента не е по-силна от "Тръгвай си", но е почти толкова добра, и колко добре изпята, колко различни моменти, ту за дискотека, ту като балада. По принцип мога само да ви посъветвам да сте по-смирени, ако няма какво добро да кажете за последната песен на момче, което си е отишло от този свят, по-добре си замълчете. Не е хубаво да се живее с чернилка в душата, как за две години с всички тези събития още не сте го проумели...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

То му се обяснява едно, той пак извърта колко бил рекордът на смядовската маймуна. Абе, спрете се бе! Понякога просто трябва да замълчите. Аман! 

Никой няма да ми казва какво да правя, ти първо знай това, а после лекувай комплекси, създадени от Смядово. 

Предишният коментар сочеше рекорд и съм отговорил с нещо свързано, за разлика от теб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Никой няма да ми казва какво да правя, ти първо знай това, а после лекувай комплекси, създадени от Смядово. 

Предишният коментар сочеше рекорд и съм отговорил с нещо свързано, за разлика от теб.

Ама тя Галена не е виновна за това, което си ти. Животът ти ще мине ей така в изчисления на гледания, харесвания и коментари, което е жалко :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Ама тя Галена не е виновна за това, което си ти. Животът ти ще мине ей така в изчисления на гледания, харесвания и коментари, което е жалко :( 

Животът ми, ако толкова те вълнува, върви повече от интересно, даже повече от нужно, но ти няма как да знаеш това, защото не си в него. Постигна "много", ако мислиш че това трябваше да е затапка, която да ме жегне. Ами не, просто доказваш теориите за комплекси.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Животът ми, ако толкова те вълнува, върви повече от интересно, но ти няма как да знаеш това, защото не си в него. Постигна "много", ако мислиш че това трябваше да е затапка, която да ме жегне. Ами не, просто доказваш теориите за комплекси.

Никого не се опитвам да затапвам. Помисли върху това, което написах. Относно комплексите, те са част от всяко човешко същество. Но със сигурност нямам комплекси, свързани с някоя чалга певачица. То това не биха били и комплекси, а болест… Те са си уредили животите, че и тези на децата си, за да ги мисля. Помисли ти как ще уредиш твоя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Hurricane каза:

Никого не се опитвам да затапвам. Помисли върху това, което написах. Относно комплексите, те са част от всяко човешко същество. Но със сигурност нямам комплекси, свързани с някоя чалга певачица. То това не биха били и комплекси, а болест… Те са си уредили животите, че и тези на децата си, за да ги мисля. Помисли ти как ще уредиш твоя. 

Ти ако нямаше комплекси нямаше да повтаряш едно и също като папагал, честно, излез навън малко, спри си интернета за известно време и подишай чист въздух, че гледам прекалено много време отделяш да създаваш ненужни драми. Ако искаш ще ти уредим среща с психолог, не че очаквам да си признаеш, че имаш крещяща нужда, де. Крайно жалко е, очаквам да напишеш поредният тъп коментар как истината боляла или там някоя от клишираните глупости, които написа преди това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Личен рекорд ще имат, но като цяло едва ли. ВНЛ е имала 600к+ за 10ч.

Как няма да имат личен рекорд като счетоводителката е броила парички и за платена популяризация :roll1: Как ще и излезе после годишния отчет на Башур не знам :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, FikLena каза:

само 600к

 

чудовищен флоп ! само с пари не става скъпа Башурке !

Не се ли нарежда в топ 5 на премиерите, какъв флоп те гони? Ако не подобри рекорд е флоп?

Песента не е толкова силна, колкото предните 2. Но не е флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

600К хич не са малко. Аз не бих включвала тази песен в никакви състезания и рекорди, поради ситуацията и това, че Денис вече не е сред нас. Няма нужда от такива неща. Просто се насладете на това, че гледаме клип с него и слушаме песента. 

@Hurricane Ако ти виждаш злоба навсякъде, значи може би проблема идва от теб... Замисли се. Не си написал нищо особено важно по темата, освен да ходиш след всеки коментар и да правиш тъпи изказвания. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

600К хич не са малко. Аз не бих включвала тази песен в никакви състезания и рекорди, поради ситуацията и това, че Денис вече не е сред нас. Няма нужда от такива неща. Просто се насладете на това, че гледаме клип с него и слушаме песента. 

@Hurricane Ако ти виждаш злоба навсякъде, значи може би проблема идва от теб... Замисли се. Не си написал нищо особено важно по темата, освен да ходиш след всеки коментар и да правиш тъпи изказвания. 

 

 

С първата част съм абсолютно съгласна.

А относно втората - има и човек от другия "лагер", който върви след всеки пост и плюе, дори по-агресивно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Не се ли нарежда в топ 5 на премиерите, какъв флоп те гони? Ако не подобри рекорд е флоп?

Песента не е толкова силна, колкото предните 2. Но не е флоп.

Втора най-силна премиера за чалгата и трета над 600к за Теофиков. От попа мисля че само НгУ, ИдБсМ и ГКсП са имали повече, така че и като цяло си е топ 5 бг премиери.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се изненадвам от простотията в коментарите от сорта на "Ама той нали умря, как е в клипа". То бива да си прост, ама някои хора са под нулата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , fearless` каза:

Песента е хубава, но аз лично се чувствам доста странно докато я слушам при положение знам, че Денис не е между живите и най-вече начина по който избра да напусне този свят. Тази песен си е за дискотека за бога... Може би е трябвало да пренапише песента и Денис да остане само в клипа...

И на мен ми е странно, по-скоро тъжно. Ама да кажеш да презапишат песента без него е брутална глупост... Защо? Значи защото е починал и просто да го премахнат от проекта.... Замисли се колко долно би било това. Какво като е за дискотека? Денис беше артист и като такъв забалвяваше с песните си. Можем да правим същото и сега въпреки трагичната му история. Да го изтриваме обаче е абсурдно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...