Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

На Ави новият ХУДОЖНИК😂

Милият за толкова години така и не научи български, поне думичките свързани с работата му. Иначе много обича да коментира ситуацията в България и да мрънка когато даден негов проект не постигне успех.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

@Willy Ти скоро май беше смятал общите на "Къде беше ти".. колко бяха?

 

Official video: 11,603,000

Topic: 280К

Acoustic: 4,645,000

Fan video 1: 2,581,000

Fan video 2: 2,527,000

Общо: 21,6М

Всички освен клипа и топика са дуетни версии с Да си тук.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

На Ави новият ХУДОЖНИК😂

Милият за толкова години така и не научи български, поне думичките свързани с работата му. Иначе много обича да коментира ситуацията в България и да мрънка когато даден негов проект не постигне успех.

Ново мангалезе на хоризонта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

То щото голяма тайна с кой е този дует 😄 Ави колко е заблуден

Освен с Аварията IVY с кой друг може да е? :D Ivy и Самар - Авария в кенефа - скоро! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DevilWish каза:

Освен с Аварията IVY с кой друг може да е? :D Ivy и Самар - Авария в кенефа - скоро! 

С Анелия е. Удари дъното тази жена...

  • Wow 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

С Анелия е. Удари дъното тази жена...

Леле, това вече наистина е прекалено! :O Дано е хубава песента ама съм доста скептичен! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Gerganafen каза:

На Ави новият ХУДОЖНИК😂

Милият за толкова години така и не научи български, поне думичките свързани с работата му. Иначе много обича да коментира ситуацията в България и да мрънка когато даден негов проект не постигне успех.

Ей тоя досадник не се махна от тука, айде го бек то Израел бре евреин скапан :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Да, песента е записана даже вече. 

Чудих се какво ли нецензурирано да напиша за Деси Слава, но после се сетих, че на практика точно това звучене е актуално сред брутално намалелия днешен таргет. Тъй че кралицата ми както винаги е в тон с това, което може да я прави вървежна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, THE IIconic каза:

Пак ще се броиш❤️❤️❤️

Аз май не разбрах, какво друго да очакваме от Счети? Брои дните жената за приключване на годишните отчети, че им е време. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че просто Димитров не е искал да се занимава с продуцирането на предстоящият му албум, който щял да има рок, джаз, поп и всякакви други стилове музика. Сега си отвори врати и към Балканика ТВ, която е по-слушана.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Аз мисля че просто Димитров не е искал да се занимава с продуцирането на предстоящият му албум, който щял да има рок, джаз, поп и всякакви други стилове музика. Сега си отвори врати и към Балканика ТВ, която е по-слушана.

Което само би доказано за пореден  път една от основните причини Пайнер да са толкова зле. От години сме свидетели на някакво такова зацикляне в едно и също и липса на поощряване за експерименти. И както си мислят, че само от клубните и кръчмарските песни се печели, така и тези песни взеха да омръзват и да не стават хитове.

Митака въобще не изглежда да се е променил от преди почти 3 десетилетия, когато не е одобрил първия албум на Глория, с който тя издигна Пайнер и поп-фолка.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Willy каза:

Аз мисля че просто Димитров не е искал да се занимава с продуцирането на предстоящият му албум, който щял да има рок, джаз, поп и всякакви други стилове музика. Сега си отвори врати и към Балканика ТВ, която е по-слушана.

Димитров не се е занимавал с продуциране от поне няколко петилетки, ако изобщо. Освен ако под продуциране не визираш - изпълнителя да си направи всичко от-до по какъвто и да е проект, и да се зачисли през фирмата. 

преди 15 минути, SG каза:

Което само би доказано за пореден  път една от основните причини Пайнер да са толкова зле. От години сме свидетели на някакво такова зацикляне в едно и също и липса на поощряване за експерименти. И както си мислят, че само от клубните и кръчмарските песни се печели, така и тези песни взеха да омръзват и да не стават хитове.

Митака въобще не изглежда да се е променил от преди почти 3 десетилетия, когато не е одобрил първия албум на Глория, с който тя издигна Пайнер и поп-фолка.

 

Е променил се е. Доскоро поне симулираше продуцентска дейност, а вече съвсем се е отдал на други занимания и тройника Бенеди се занимава със Джоукъри и художници под заглавието на разградения кокошарник. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...