Jump to content



Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DevilWish каза:

Благодаря ❤️
Аз супер много се издразних на тия в софийския магазин на Пайнер - как ще имат компилация от времето на Илия Загоров, а няма да имат 1-2 диска на Вероника в някой склад или пък на Магда, която до оня ден си беше в компанията 😒 Вярно е и че търся стари дискове, ама...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Благодаря ❤️
Аз супер много се издразних на тия в софийския магазин на Пайнер - как ще имат компилация от времето на Илия Загоров, а няма да имат 1-2 диска на Вероника в някой склад или пък на Магда, която до оня ден си беше в компанията 😒 Вярно е и че търся стари дискове, ама...

Няма проблем. Тук ако имаш нужда от диск на определен изпълнител може и да го има. :) (просто напиши в търсачката примерно Магда и ще видиш какво предлагат, смятам и аз сега да проверя какво е налично)
Аз също имам албумите на Магда и Вероника. Глупаво е, причината навярно е, че вече не са в компанията. И аз харесвам много техни песни и още си пазя албумите им. Преди 10 години доста по-лесно можеха да се открият, но сега явно, че не е така. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Няма проблем. Тук ако имаш нужда от диск на определен изпълнител може и да го има. :) (просто напиши в търсачката примерно Магда и ще видиш какво предлагат, смятам и аз сега да проверя какво е налично)
Аз също имам албумите на Магда и Вероника. Глупаво е, причината навярно е, че вече не са в компанията. И аз харесвам много техни песни и още си пазя албумите им. Преди 10 години доста по-лесно можеха да се открият, но сега явно, че не е така. 

Аз имам "13" на диск..ама ако решиш някой ден да продадеш "Искам те завинаги" (ако е диск) - пиши ми 😂
В базар бг ги има всичките й албуми на касетки, за по 120лв всеки 🙄 и за по-малко има, ама касетките не ме греят

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Just_Me каза:

Сладури, имам въпрос - случайно някой да знае откъде мога да си купя стари поп-фолк албуми? Говоря за такива от 2004та, 2005та примерно.. В нета не намирам, а от магазините на Пайнер в София и Варна ме режат 😄 Може и втора ръка в краен случай 😕 Имам касетки, а искам дисковете..


https://www.facebook.com/groups/249533891806525/?ref=share

 

 

 

 

 

FDF7529C-3D7E-4FB0-AE94-A1101C67D301.png

  • Like 1
  • Kiss 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, asylum каза:
БСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНА ЗОНА ЗА ГАЛЕНА, АНДРЕА, ДЖЕНА, ЯНИЦА, ЕМАНУЕЛА, ЦВЕТЕЛИНА ЯНЕВА, АНИ ХОАНГ, КЕРА, КИКЕРА, ФИКИ, ЧИКИ РИКИ И БАБА ЧУРА ОТ КВ."ТРИТЕ ЧУЧУРА".
ВСИЧКИ НОВИ ПЕСНИ, КОИТО СЕ КАЧВАТ СЕ ПОДБИРАТ ОТ АДМИНИСТРАТОРИТЕ! 
See less

@zai4eto82 не харесва това. 

А аз искам албума на Баба Чура. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

Освиркаха премиера Петков на Шипка, замеряха го със снежни топки

 

https://btvnovinite.bg/bulgaria/na-shipka-petkov-prizova-da-ne-se-delim-otvarnaha-mu-sas-snezhna-topka.html

хомофоби

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Just_Me каза:

Аз имам "13" на диск..ама ако решиш някой ден да продадеш "Искам те завинаги" (ако е диск) - пиши ми 😂
В базар бг ги има всичките й албуми на касетки, за по 120лв всеки 🙄 и за по-малко има, ама касетките не ме греят

Аз имам "Адреналин", но "Искам те завинаги" го нямам за съжаление. :( Надявам се да го намериш и на мен този албум ми е много любим!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз имам "Адреналин", но "Искам те завинаги" го нямам за съжаление. :( Надявам се да го намериш и на мен този албум ми е много любим!

Направо се допълваме - аз имам "13" 😂
Мерсиии, дано изскочи от някъде 😇

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Lelqtian каза:
БСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНА ЗОНА ЗА ГАЛЕНА, АНДРЕА, ДЖЕНА, ЯНИЦА, ЕМАНУЕЛА, ЦВЕТЕЛИНА ЯНЕВА, АНИ ХОАНГ, КЕРА, КИКЕРА, ФИКИ, ЧИКИ РИКИ И БАБА ЧУРА ОТ КВ."ТРИТЕ ЧУЧУРА".
ВСИЧКИ НОВИ ПЕСНИ, КОИТО СЕ КАЧВАТ СЕ ПОДБИРАТ ОТ АДМИНИСТРАТОРИТЕ! 
See less

@zai4eto82 не харесва това. 

А аз искам албума на Баба Чура. 

Това са думи на Марко Димов! Смешка. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , THE IIconic каза:

Фен на оная бездарница Цена(сестрата на Екстра)! 

Тоз не го знам, обаче има един Александър, който постоянно ми изскача във Фейсбук и друго освен снимки с Цвети няма 😅

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Just_Me каза:

Тоз не го знам, обаче има един Александър, който постоянно ми изскача във Фейсбук и друго освен снимки с Цвети няма 😅

Маниакалници! (rofl) ЦветиФетиш 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Just_Me каза:

Тоз не го знам, обаче има един Александър, който постоянно ми изскача във Фейсбук и друго освен снимки с Цвети няма 😅

Да не е комшията ми 🤣

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ама тя Цветелина има ли още фенове? 😮

Нейните фенове гледам, че са по-запалени и от тези на Преслава и Галена 😅 Ходят на какви ли не участия/концерти/изяви, с букети, бутилки с вино и тн 😅

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Нейните фенове гледам, че са по-запалени и от тези на Преслава и Галена 😅 Ходят на какви ли не участия/концерти/изяви, с букети, бутилки с вино и тн 😅

Тия са си уредили по-добре живота от тях значи. :D Хит нямат от 100 години, но луди фенове не липсват. Поне няма да й се налага да си купува вино! За завист си е направо! :X 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Тия са си уредили по-добре живота от тях значи. :D Хит нямат от 100 години, но луди фенове не липсват. Поне няма да й се налага да си купува вино! За завист си е направо! :X 

Абсолютно! 😂
От друга страна евала, че са останали верни и след толкова години.

При сегашните певици след 10 години виждам да си остане само Петя Киронова - винаги на първа линия на всяко участие 😅 Тя нали чак кредит била теглила, за да ходи на участията на Преслава из страната хахх

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Just_Me каза:

Тоз не го знам, обаче има един Александър, който постоянно ми изскача във Фейсбук и друго освен снимки с Цвети няма 😅

Александър харесва Галена, но топа му е Цена. Има една група във фейса на Марко "Искам си старите хитове". И аз членувак ама пуснах песента на Янева и ме изгониха. Дъртата кранта Цена и тя в тая група и какво ли не правят за малко внимание. Има един Краси Маджарски фен на Фатме, с него и този Александър държехме ръка. През 2016 лятото като бачках в Несебър един ден Краси ми пише, че били там на море и да се видим. Бях 2ра смяна и преди работа викам ще отида до квартирата(беше ми много близко). И като вляза, какво заварвам 4ма видимо женствени педала стоят в една стая дето въздух няма и вътре мирише на пръдня и пот. Лошо ми стана пък и тоя Краси беше прекрасен. Все едно гледах убийците от "Погрешен завой". Седнах на един стол и те ми предложиха диня, но отказах. Седях 5 минути и казах, че закъснявам за работа. Като излезнах първата ми работа беше да ги блокирам и така до ден днешен. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko changed the title to Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...