Jump to content



Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Ciaga каза:

Мислех, че ще напишеш "за зайчиту". :jump:

Е, не. За съжаление няма как, макар, че и тя му е фенка, а пък всички ние сме нейни фенове. То какво става с това зайче? Няма ли новини от нея. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Е, не. За съжаление няма как, макар, че и тя му е фенка, а пък всички ние сме нейни фенове. То какво става с това зайче? Няма ли новини от нея. :D 

Някой нали беше тагнал нейн нов профил, ако си мислиш, че отърване има - ми, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Ciaga каза:

Някой нали беше тагнал нейн нов профил, ако си мислиш, че отърване има - ми, не.

@zai4eto720 ли? :D Дали е възможно? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

А, не, 'ич, особено с тая четворка в ролята на буквата Ч все едно сме 2007 година. :D

То по това време в чатовете всички пишеха - Ч - 4 и 6 - Ш :D 2006 когато започнах да сърфирам си спомням това. Но си мисля, че по-скоро някой може да се базика с нея, но това само meleto може да ни каже, дали въпросния профил е неин. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

То по това време в чатовете всички пишеха - Ч - 4 и 6 - Ш :D 2006 когато започнах да сърфирам си спомням това. Но си мисля, че по-скоро някой може да се базика с нея, но това само meleto може да ни каже, дали въпросния профил е неин. :D 

То 2006-2012 бяха възможно най-кринджарските времена и всички на мойта възраст се обличаха като професионални олигофрени, преструвайки се на емота. Имаше и Impulse, там беше ужас, даже се е стигало до бой, заради глупости в тоя сайт. Иначе @meleto туй там зайка ли е, бе? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

То по това време в чатовете всички пишеха - Ч - 4 и 6 - Ш :D 2006 когато започнах да сърфирам си спомням това. Но си мисля, че по-скоро някой може да се базика с нея, но това само meleto може да ни каже, дали въпросния профил е неин. :D 

Това не е нов профил. А като искаш новини - Бургас не е толкова далаче, тъкмо ще има пица. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Ciaga каза:

То 2006-2012 бяха възможно най-кринджарските времена и всички на мойта възраст се обличаха като професионални олигофрени, преструвайки се на емота. Имаше и Impulse, там беше ужас, даже се е стигало до бой, заради глупости в тоя сайт. Иначе @meleto туй там зайка ли е, бе? :D

Спомням си го импулс. Имаше и АБВ чат. :D Мирката също. Много обичах да си чатя, а тогава kvo pr ,hi, zdr , asl :D Много беше яко! Да, точно 2006-2012 бяха такива. Честно казано малко ми липсват тия времена. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Това не е нов профил. А като искаш новини - Бургас не е толкова далаче, тъкмо ще има пица. 

В момента съм в София! :D А пица не обичам, но мога да правя. Така, че освен да направя аз една и да я занеса в Бургас по върви. Предпочитам почерпка с нещо сладко! :D Няма да откажа!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Спомням си го импулс. Имаше и АБВ чат. :D Мирката също. Много обичах да си чатя, а тогава kvo pr ,hi, zdr , asl :D Много беше яко! Да, точно 2006-2012 бяха такива. Честно казано малко ми липсват тия времена. 

И на мен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ciaga каза:

То 2006-2012 бяха възможно най-кринджарските времена и всички на мойта възраст се обличаха като професионални олигофрени, преструвайки се на емота. Имаше и Impulse, там беше ужас, даже се е стигало до бой, заради глупости в тоя сайт. Иначе @meleto туй там зайка ли е, бе? :D

Да, 100%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Това не е нов профил. А като искаш новини - Бургас не е толкова далаче, тъкмо ще има пица. 

Аз ви казах - като се постопли и правим една форумска среща в пицарията в Бургас! 😄 Ще има за всеки по нещо - сладко, солено..пикантно 😄

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Честита Баба Марта! Нека всички се стремим към това ниво на позитивизъм:

 

chbm.jpg

Липсва ни! ❤️ Да ни беше обърнала повече внимание по време на карантината! Ядосвам й се!
Честита Баба Марта! Весели, засмени, красиви, сладки, пременени 😘 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладури, имам въпрос - случайно някой да знае откъде мога да си купя стари поп-фолк албуми? Говоря за такива от 2004та, 2005та примерно.. В нета не намирам, а от магазините на Пайнер в София и Варна ме режат 😄 Може и втора ръка в краен случай 😕 Имам касетки, а искам дисковете..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Just_Me каза:

Сладури, имам въпрос - случайно някой да знае откъде мога да си купя стари поп-фолк албуми? Говоря за такива от 2004та, 2005та примерно.. В нета не намирам, а от магазините на Пайнер в София и Варна ме режат 😄 Може и втора ръка в краен случай 😕 Имам касетки, а искам дисковете..

За някои от албумите може да провериш в olx.bg , бензиностанции ако имат наличност? 
Последния път когато пазарувахме от Метро (Пловдив) търсихме подобни за колата, но казаха, че вече не продават дискове. emag ? За кои албуми става въпрос? Ако са на по-популярни изпълнители като Преслава, Анелия, Ивана и други.... не би трябвало да има проблем? Магазина в София на Пайнер би трябвало също да има? Ако си от София провери ли? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Сладури, имам въпрос - случайно някой да знае откъде мога да си купя стари поп-фолк албуми? Говоря за такива от 2004та, 2005та примерно.. В нета не намирам, а от магазините на Пайнер в София и Варна ме режат 😄 Може и втора ръка в краен случай 😕 Имам касетки, а искам дисковете..

А и зависи матрични ли ги търсиш или CD-R?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

За някои от албумите може да провериш в olx.bg , бензиностанции ако имат наличност? 
Последния път когато пазарувахме от Метро (Пловдив) търсихме подобни за колата, но казаха, че вече не продават дискове. emag ? За кои албуми става въпрос? Ако са на по-популярни изпълнители като Преслава, Анелия, Ивана и други.... не би трябвало да има проблем? Магазина в София на Пайнер би трябвало също да има? Ако си от София провери ли? 

Стари албуми на Преслава, Галена, Магда, Вероника, Паришева и тн. За последните 3 от магазините на Пайнер ми казаха, че нямат нищо тяхно (предполагам защото са напуснали). На Галена и Преслава гледах стари албуми по разни сайтове и видях някои по 50лв употребявани, защото ги няма никъде 😄 На Вероника намерих "Искам те завинаги", ама на касетка и е 120 лева 😂
На Галена и Преслава ги имам, но мой близък много ги иска и ги издирвам от доста време. Но се сетих за другите певици и си искам някои албуми за моята колекция - често си купувам дискове.

От София съм, но от Пайнер не ме допуснаха на долния етаж на магазина им, въпреки че преди съм влизала. Там е склад и съм виждала даже компилация с обложка на Глория и Илия Загоров. Та ме съмнява да нямат нещо на тези след тях, ама...

преди 38 минути, hohster каза:

А и зависи матрични ли ги търсиш или CD-R?

Ако правилно разбирам понятието "матрични" - такива искам :(

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Стари албуми на Преслава, Галена, Магда, Вероника, Паришева и тн. За последните 3 от магазините на Пайнер ми казаха, че нямат нищо тяхно (предполагам защото са напуснали). На Галена и Преслава гледах стари албуми в по разни сайтове и видях някои по 50лв употребявани, защото ги няма никъде 😄 На Вероника намерих "Искам те завинаги", ама на касетка и е 120 лева 😂
На Галена и Преслава ги имам, но мой близък много ги иска и ги издирвам от доста време. Но се сетих за другите певици и си искам някои албуми за моята колекция - често си купувам дискове.

От София съм, но от Пайнер не ме допуснаха на долния етаж на магазина им, въпреки че преди съм влизала. Там е склад и съм виждала даже компилация с обложка на Глория и Илия Загоров. Та ме съмнява да нямат нещо на тези след тях, ама...

Ако правилно разбирам понятието "матрични" - такива искам :(

На Преслава и Галена мисля, че има как да си ги набавиш от там. Мисля, че и в emag имат. Сега проверявам
Ето албумите на Преслава ги има тук, но не всички. Първия.
https://www.emag.bg/search/преслава?ref=autosuggest_keyword1%2Csearch_bar_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0

Като по-малък си спомням, че си набавих "Дяволско желание" точно от Т-маркет, тогава имаха и "Интрига", но сега не знам изобщо може ли да се открие нещо такова. В по-големите супермаркети като "Кауфланд", "Фантастико" също не е лошо да се погледне. Понякога и от там съм се сдобивал с такива албуми като например "Влюбена в живота"

 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko changed the title to Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...