Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 41 минути, GSA каза:

Най-сетне истинска звезда в това предаване измислено. 

Звездите са много, но Луната е една!

С плажно масло, но къде? Ще ми кажете МЪЖЕЕЕЕЕЕ! ❤️ 😘 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана при Гнусарчо Чочката 

 

Дукът си в туулетната все си свиреш :D

Ни ми давай гъдулка моля те, ШОТ НИ СЪМ СВИРИЛА:D

Мааа аз сАм пАвицаа

Но това не означава, че някое супер младо и талантливо момиче или момче не могат да са в космоса :D

Ние продаваме на балканските народи :D

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FolkEmpire каза:

Ана при Гнусарчо Чочката 

Много интересна поредица, особено с фолк изпълнителите как реагират какви са били в началото на кариерите си. Дано следващия път да покани Пресис, Дес или Емс счетоводителката ще е интересно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, z_o_ каза:

Много интересна поредица, особено с фолк изпълнителите как реагират какви са били в началото на кариерите си. Дано следващия път да покани Пресис, Дес или Емс счетоводителката ще е интересно.

Интересно щеше да е, ако не им се мазнеше през цялото време и не пускаше тъпи клипчета от тик-ток.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

 

От Пайнер беше между първите с официален ютуб канал, но явно не му се занимава да го гради от нула и вече каналът на Стораро мюзик с над 100к абонати, носи името Фики.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа вече не толкова бавно и съвсем заслужено си отиват към дъното. Песните им след Грешници са тотален провал откъм успех, с изключение на хитчетата на Симона.

image.png.259dac1f82a34ab3f5b6111eccaac6a2.png

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Двама мъже вкъщи не става, единия трябва да е мъжа, другия да гледа децата" 💀💀💀

Ще ме умори тая жена. Истинска дама на 21-ви век!

image.png.1945cce9184e5c933893e8c3876514ef.png

  • Haha 7
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Все още смягам, че проектът е супер, но има само милион гледания за над месец, което е потресаващ резултат. Според мен и като тежест на името олекна след пришиването на новия фейс, виж, че и от Гласът не я канят вече. Друго си беше зрялата, но супер изглеждаща жена, все още разбиваща в дискотеките. Това сега е 50-годишна дама, излагаща се да се преструва, че е на 17. Чекиджиите все още й се заканват в коментарите, но като цяло вече го няма тоя респект към нея.

66a418.jpg

В случай, не нещо не сме разбрали от изляянията й през последните години, нали. Къде е книгата? Май не й стиска да я издаде, че Пайнера да не я осъди за клевета. Едно е да дрънкаш на диванчето пред пенсионерката Ема Стоянова, друго е да издадеш продукт с твърденията си черно на бяло. За албум и още по-малко - концерт даже и не питам, това си бяха просто смели Фоксиеви фантасмагории.

Абе пич, Камелия има повече работа отколкото в последните 15 години на хонорар, на какъвто са и водещите ви имена и изхабени бивши "Певички на годината". Кое е олекнало не разбрах, като за 2022 година има капарирани на 6000 лева 4 участия тук при нас вав Видин? В кой век живеете и погледнахте ли друго у фейса на Камелия освен шибания нос? Погледнете другото бре, кьорави ли сте кое беше идеята на интервенцията? Иди я виж на живо бре? Иди да видиш и примерно Преслава. 15 години са изтрили от лицето на Кама.  носа с лека интервенция ще си стане ОК. Само не разбрах що го направи чип като на Цветко, но за това си има време да се пита и обяснява. Не носа пее на сцена и не той и прави кариерата.

Пайнера да съди Камелия? :1000(29)::1000(29)::1000(29): Та той с всичката си медийна и сила не можа да и направи нищо 20 години. Как мислиш, че сега ще успее, когато му избягаха всички имена създали тая компания? Какво ще прави с Ивана и Глория бре? Та Кама има 10 пъти повече работа от тях днес. 

Накрая, за да няма пак изненадани. Колко вече се самопродуцират? Стискаше ли им на пу*ките заспали да кажат и едно криво изречение до 2014 година срещу фирмата? Какво направиха, като видяха как Кама се оправи сама? Къде са днес бре? Що си биха камшика всички? Щото я видяха какво прави сама и няма никакъв проблем, а работата и дори с вдигнат хонорар не намалява. Звъняха, питаха, мислеха и като се почувстваха като прекарани от полово зрял слон, чак тогава събраха кураж да се пробват сами.   

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, FolkEmpire каза:

Резака изчака да му изтече договрчето и да си бие дебелия гъз от там :D

Сега да го видим с "многото нови проекти" :D

Това бе повече от ясно още с подписването му с Пайнер едно време. Очевидно бе, че Тони Стораро праща синовете си в Пайнер за да бъдат разработени, а след това да си ги прибере и да си ги продуцира сам. Дъртия нямаше нищо против, Тонката също, всички са доволни днес. Едните направили пари, другите имат утвърдени имена. Все още са доста млади и има хляб в тях минимум 15 години. Емрах ми е много малък и няма идея какво да пее, но Фикрет е машина. Става и за стара музика и за нова. Всичко е точно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче за първи път не се говори или знае всичко предварително за предстоящ проект на Галена. Надявам се да се е усетила, че след мега силната година и медийното внимание в Гласът, не й трябват нови комерс хитове, то гърми с 15 песни от 10 различни години в дневните чартове. Сега е момента за един албум/концерт с който да удари печат и статут на легенда в жанра.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Легенда се става трудно! Най-трудното обаче е да се поддържа статута на легенда!

Примери нещо да давам или ще се сетите?  :1000(19):

Та понеже днес в българската чалга освен Меди Гогов, друго актуално нема и всяка амбициозна кифла дири телефона на Сашка, за да се залепи за него, аз съм леко у сръбско с.... Милица Павлович.... :thumbup: 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Легенда се става трудно! Най-трудното обаче е да се поддържа статута на легенда!

Примери нещо да давам или ще се сетите?  :1000(19):

Та понеже днес в българската чалга освен Меди Гогов, друго актуално нема и всяка амбициозна кифла дири телефона на Сашка, за да се залепи за него, аз съм леко у сръбско с.... Милица Павлович.... :thumbup: 

 

Да, но на Меди Гогов нещо не му тръгна с първите 2 проекти. Колкото и да са добри песни и продукти, работи по негов си модел и явно взе да отминава този негов стил, който се опитва да предаде и на изпълнителите си. Накрая само да не се лепне пак за Галош както в момента прави Криско.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Да, но на Меди Гогов нещо не му тръгна с първите 2 проекти. Колкото и да са добри песни и продукти, работи по негов си модел и явно взе да отминава този негов стил, който се опитва да предаде и на изпълнителите си. Накрая само да не се лепне пак за Галош както в момента прави Криско.

Много е радващо да види човек, че Галена се залепи за него по съвсем обясними причини, а не той за нея. Всъщност в този бизнес интелигентните изпълнители анализират и планират много внимателно, като винаги гледат бъдещите възможности, а не само колкото до носа си... ако не е отрязан вече. Та за Галена и Меди. Просто е, предлагаш проект на Меди Гогов, като целта ти е да се залепиш за Сашка. Тя пък ще те заведе при Миле Китич, който пък в Гранд парада, а като се омешат участия, интервюта и семейни посещения по ресторанти и механи в България и Сарбия се стига до дуети, общи участия и се създава имидж, който скопената ни от Пайнер местна фауна няма как посмъртно да осигури. Прости неща, но за тях трябва хора, които разбират от този бизнес. Меди Гогов тепърва ще става по-голяма звезда от всички пайнерски, в т.ч. и Галена. Такъв е живота, всяко поколение си има своите идоли. 

Тази е терминатор отвсякъде. Ние немаме подобна, нито сме близо до такава. :1000(19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Много е радващо да види човек, че Галена се залепи за него по съвсем обясними причини, а не той за нея. Всъщност в този бизнес интелигентните изпълнители анализират и планират много внимателно, като винаги гледат бъдещите възможности, а не камо колкото до носа си... ако не е отрязан вече. Та за Галена и Меди. Просто е, предлагаш проект на Меди Гогов, като целта ти е да се залепиш за Сашка. Тя пък ще те заведе при Миле Китич, който пък в Гранд парада, а като се омешат участия, интервюта и семейни посещения по ресторанти и механи в България и Сарбия се стига до дуети, общи участия и се създава имидж, който скопената ни от Пайнер местна фауна няма как посмъртно да осигури. Прости неща, но за тях трябва хора, които разбират от този бизнес.  

Хубава работа, ама всичко това засега е само мечти. Никой от изпълнителите им още не е показал нищо. Не искам да звучи като хейт, защо аз най-много искам най-накрая някой да открадне младата аудитория от изпълнителите на противния Галин, но просто засега не ги виждам с нищо. Истината е че Меди успя заради това че песните му хващат по-голяма аудитория и не гонеше само приза "тийн идол", но пак ще кажа, това с интервютата, концерти и общи контакти със сръбският музикален свят и имидж засега е просто...fantasy

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и Галена познаваме само една кралица Елизабет и тя е...

 

П.П. Фокса съм го блокирал отдавна, така че и да ми пише фермани за Кама Сутра, няма да ги видя. :D  

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Хубава работа, ама всичко това засега е само мечти. Никой от изпълнителите им още не е показал нищо. Не искам да звучи като хейт, защо аз най-много искам най-накрая някой да открадне младата аудитория от изпълнителите на противния Галин, но просто засега не ги виждам с нищо. Истината е че Меди успя заради това че песните му хващат по-голяма аудитория и не гонеше само приза "тийн идол", но пак ще кажа, това с интервютата, концерти и общи контакти със сръбският музикален свят и имидж засега е просто...fantasy

Меди Гогов успя, защото бе правилно продуциран. Няма никаква друга версия за успеха му. При нас вече идват всички и няма неплатими хонорари, заради бясната конкуренция между два клуба. Аз такава истерия като при Гогов не съм виждал от 20 години. Най-хубавото е, че в неговия успех няма и прашинка "пайнерски" принос. Това идва да рече, че онова, което планира Камелия преди 10 години вече работи.

Алфа, Мегастар, Оцко, Моцко и другите на опашката вече си могат без голям продуцент. Бъдещето е на малки, мобилни и адаптивни музикални компании, с по 5-6 изпълнители, за които да се полагат максимум грижи, за да мислят само за музика. Времената на мутрите с пачките и белите якички от олигархията свърши. От първата генерация с меценати мутрите оцеляха само Камелия и Тони Стораро. От втората са няколко и още действащи. Но Меди е от третата, която не знае какво са музикални награди и изкуственото създаване на авторитети с тях.      

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Меди Гогов успя, защото бе правилно продуциран. Няма никаква друга версия за успеха му. При нас вече идват всички и няма отказващи или неплатими хонорари, заради бясната конкуренция между два клуба. Аз такава истерия като при Гогов не съм виждал от 20 години. Най-хубавото е, че в неговия успех няма и прашинка "пайнерски" принос. Това идва да рече, че онова, което планира Камелия преди 10 години вече работи.

Алфа, Мегастар, Оцко, Моцко и другите на опашката вече си могат без голям продуцент. Бъдещето е на малки, мобилни и адаптивни музикални компании, с по 5-6 изпълнители, за които да се полагат максимум грижи, за да мислят само за музика. Времената на мутрите с пачките и белите якички от олигархията свърши. От първата генерация с меценати мутрите оцеляха само Камелия и Тони Стораро. От втората са няколко и още действащи. Но Меди е от третата, която не знае какво са музикални награди и изкуственото създаване на авторитети с тях.      

Я кажи сега какво се случва с касовите бележки от хонорарите на Кама, че празни думи нищо не доказват. Все много участия, все мегазвезди, все супер продуцирани, а накрая 20 участия за 2000 лева и по-малко. За тези на Сашка говоря.

За книгата на Кама дай да поговорим, или за концерта в Арена Армеец, а защо не и за албума?

Давай факти черно на бяло, че 20 години по форумите все разтягаш локуми без масраф. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...