Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 51 минути, DevilWish каза:

Гледах я. Само тази песен ли й е? Няма ли и друга? 
-Добре дошла в Стани богат!
Албена: - Добре ЗАВАРИЛА! :D :D :D :D :D 
Това ме уби! :D 

И аз я гледах, но изобщо не разбрах, че е тя. Станала е банкерка значи. В играта с нищо не блесна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Емилия през 2004-та. Една от знаковите години за поп-фолка. 

Брабо на Емилия. Малко по малко си събра почти целия видеоархив от началото на кариерата ѝ. 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Stela каза:

И аз я гледах, но изобщо не разбрах, че е тя. Станала е банкерка значи. В играта с нищо не блесна. 

Да, не предполагах, че е тя. Добре, че дадоха линк и се сетих за нея.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Абонатите от канала на Преслава как станаха рязко от 137К на 150K? @Hurricane 

Аз мислех че и тя е добавила ютуп топик акаунта към главния, но не, още си седи като отделен. През нощта си скочи с 15К. Някой е пазарувал, няма значение дали тя или феновете. Причината е ясна, знаем кой й дишаше във врата със само 4 клипа в канала.🙃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Аз мислех че и тя е добавила ютуп топик акаунта към главния, но не, още си седи като отделен. През нощта си скочи с 15К. Някой е пазарувал, няма значение дали тя или феновете. Причината е ясна, знаем кой й дишаше във врата със само 4 клипа в канала.🙃

Сигурно е пазарила, тя един клип не иска да снима като за пред хората, че да не се охарчи, ша купува гледания и абонати ... 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Сигурно е пазарила, тя един клип не иска да снима като за пред хората, че да не се охарчи, ша купува гледания и абонати ... 

Screenshot-20220128-130026-Chrome.jpg

В деня на премиерата на От утре прави +2к, след това прави по +1к през ден и снощи от нищото скача с +17к...

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от сигнал вече се насраха! Каква е тая новина!?
https://signal.bg/новата-попфолк-звезда-палома-показа-п/

  • Новата попфолк звезда Палома показа половинката си/ ВИЖ
  • А на коментар, в който я критикуват, че демонстрира изкуствено връзката си, певицата отвръща: „Недей да тъжиш, миличка. Все някога и ти ще срещнеш някой…. ако не.. върни се тук пак да коментираш“.

    Добре е отговорила Палома, никой не е длъжен да си мълчи, ама чак така новина в музикален сайт да се пусне. Добре ли са тия? Кой го засяга какво е отговорила? :D 
  • Love 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Абонатите от канала на Преслава как станаха рязко от 137К на 150K? @Hurricane 

Както и тези на Галена от 78К станаха рязко 90К. Направи си канала на такъв за Артисти. Вече е свързана и с топика. Вдигна също и 11М гледания на общите в канала, но нещо не е направено като хората, защото не всички клипове от топика са се прехвърлили. Явно не става веднага.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hurricane каза:

Както и тези на Галена от 78К станаха рязко 90К. Направи си канала на такъв за Артисти. Вече е свързана и с топика. Вдигна също и 11М гледания на общите в канала, но нещо не е направено като хората, защото не всички клипове от топика са се прехвърлили. Явно не става веднага.

Топик канала на Галена е добавен към нейният и всички аудио видеа излизат в нейният. Ето:

Screenshot-20220128-140236-You-Tube.jpg

Топик канала на Преслава и абонатите в него още са отделен канал. Ето:

Screenshot-20220128-140359-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Топик канала на Галена е добавен към нейният и всички аудио видеа излизат в нейният. Ето:

Screenshot-20220128-140236-You-Tube.jpg

Топик канала на Преслава и абонатите в него още са отделен канал. Ето:

Онзи ден имаше видео от топика на “Режим неприлична”, което се беше прехвърлило в канала на Прес и отдолу си излизаше нейния канал. Пишете на Хари Янакиев. Какво ме занимавате мен? Аз даже не знаех, че абонатите най-накрая са се прехвърлили. Вие ще излезнете по-големи фенове на Преса и от мен. Какво е това 24/7 следене, не знам…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Screenshot-20220128-130026-Chrome.jpg

В деня на премиерата на От утре прави +2к, след това прави по +1к през ден и снощи от нищото скача с +17к...

Може да са я спонсорирали някой сайт за пазарене на гледания, очакваме рекламния пост! 

Колко вървят едни 17 хиляди последователя? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Кой като Преси - самостоятелен неин си концерт (дори домашен такъв) може и да няма в канала си, но затова пък имаме всички части на кичозната сватба на Софка, все едно е някой ромски канал, и да не забравяме Палома - малката чистачка. Абе, най-голямата в чалгата си е Преси! ❤️ 

Не забравяй, че освен певицЪ, тик токърка, инфлуенсър и режисьор, в свободното си време, е и влогърка. Изяде им хляба във всички сфери!

 

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , lucellent каза:

Рана имам в сърцето... :D

 

Поне кредит да бяха дали

Помислих че ВНЛ е копирана от тази и си викам Оцко пак е почнал със старите схеми, щото едва ли Галс ще си поръча крадена, като изнакупи 3-4 албански песни за година, дори и за Доника. После видях че тази е от преди 10 дни.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...